Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 10:02




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Polecane i nie polecane warsztaty 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 338
Miejscowość: Bełchatów
Post Polecane i nie polecane warsztaty
Jezeli mozna to prosze o podklejenie tematu.
Ten temat jest po to aby kazdy pisal jakie warsztaty w jego miejscowosciach sa godne polecenia i nie polecenia :wink:
Wiec ja zaczne: Bełchatów : ABC auto - swietny serwis, kolesie znaja sie na rzeczy, warto im powierzyc samochod do naprawy, tanie koszta i czesci :wink: Ten serwis miesci sie na ul. Przemysłowa 9.
Nie polecam serwisu w Bełchatowie- Lemar http://www.lemarbis.com.pl/index.php?strona=oferta
Ceny z kosmosu :shock: w serwisie ABC za nowa swietna chlodnice biora tylko 280zł, a w Lemarze 560zł, a najtansza 380zł :shock: Niech sie pukna w głowe. Wiec jak ktos bedzie przypadkiem w Bełchatowie i zepsuje mu sie auto to polecam serwis ABC auto :wink:
Piszcie jak jest w waszych miastach z warsztatami, serwisami itp. :wink:

_________________
..:: Honda The Power Of Dreams ::..
Nie ważne przy czym stoisz, ważne jak tym jeździsz


Pią, 31.08.2007, 17:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 68
Miejscowość: wroclaw
Samochód: Ford Mondeo 02^125ps
Post 
Wroclaw: swietny zaklad za Astra na kosmosie obok stacji paliw i Creatora,swietna obsluga,swietni ludzie,calkiem przystepne ceny,dobrzy fachowcy,polecam.Drugi to na trojkatnej...jesli chodzi o francuzy,bo tylko zajmuja sie francuzami,swietni specjalisci od francuzkich aut.O warsztatach ktorych nie lubie i sadze ze sa drogie i do tego specjalisci zza stodoly nie bede pisal.Sadze ze niegrzecznie by bylo robic komus taka reklamke.pozdrawiam


Pią, 31.08.2007, 18:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
I co z tymi polecanymi warsztatami? Macie jakiegoś dobrego speca od elektryki ze stolicy?


Ostatnio edytowany przez michałkow, Czw, 20.08.2015, 17:28, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 29.04.2015, 15:31
Profil

Postów: 3
Miejscowość: Łódź
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Szukam dobrego warsztatu montującego gaz w łódzkim

_________________
Pomoc drogowa Łódź - http://pomocdrogowa-lodz.com


Wto, 05.05.2015, 6:55
Profil

Postów: 75
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Poczekaj na odpowiedzi Użytkowników z miasta Łódź,oni powinni się najlepiej orientować w tym temacie,a poza tym jest to na tyle duża metropolia że takich zakładów montujących lpg jest co najmniej kilka. Do jakiego modelu samochodu?


Pią, 15.05.2015, 8:33
Profil

Postów: 9
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Też mogę polecić warsztat Energy, montaż na poziomie. A stag chodzi jak złoto.
Moim jedynym błędem było nie zamontowani dobrych wtrysków. Dlatego dodam od serca, wybierajcie dobre wtryski !
Bo po 30 000 km wydacie na nowe, a tak jak kupicie hany to dopiero po 80 000 km ,a może nawet 120 000 km.


Czw, 28.05.2015, 17:32
Profil

Postów: 2
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Ja mogę polecić warsztat Indy-Car na Koszyckiej we Wrocławiu niedaleko Parku Południowego i Szpitala Wojskowego. U mnie naprawiali geomertię kół z miesiąc temu i zrobili to bardzo szybko i za naprawdę niewielką kwotę. Wcześniej byłem w 3 warsztatach i tylko niepotrzebnie wydałem pieniądze.


Pon, 01.06.2015, 12:37
Profil

Postów: 75
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Co prawda wątek dotyczy miasta Łodzi,ale generalnie warto dodawać każdy adres o ile faktycznie będzie sprawdzony i godny zaufania. Ktoś może potwierdzić,był tam ze swoim samochodem?


Pon, 08.06.2015, 16:34
Profil

Postów: 13
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
jeśli kogos intereuje blacharka samochodowa i lakiernictwo w trójmieście to cls walder jest najlepszym serwisem http://www.cls-walder.pl . robią naprawy blacharskie i zajmuja się lakiernictwem. Sa naprawde staranni s poza tym na czym naprawy daja samochod zatsepczy


Czw, 18.06.2015, 15:48
Profil

Postów: 61
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Jeżeli szukacie dobrego i solidnego warsztatu specjalizującego się w naprawach,regeneracji turbospręzarek,to zapraszamy również do nas na CSturboserwis,posiadamy niezbędną wiedze oraz doświadczenie na rynku.


Czw, 20.08.2015, 12:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Każdy namiar się przyda.


Ostatnio edytowany przez michałkow, Wto, 30.10.2018, 3:20, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 20.08.2015, 17:29
Profil

Postów: 104
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
A jakaś dobra wulkanizacja w Wawie? Ktoś coś?


Pon, 28.09.2015, 3:58
Profil

Postów: 27
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Dzięki za adres,na pewno będąc w Warszawie nie omieszkam go sprawdzić,podobnie zresztą jak z pozostałymi adresami. Ktoś się wypowie co do tej wulkanizacji,polecacie coś konkretnego?


Czw, 19.11.2015, 12:07
Profil

Postów: 61
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Jeżeli ktoś będzie w Ostrołęce lub okolicach,to możemy pomóc również w kwestii regeneracji turbosprężarki,właśnie to nasza specjalizacja i profesja,więc zapraszamy i w razie pytań służymy pomocą także na forum:)


Wto, 21.06.2016, 8:43
Profil

Postów: 4
Miejscowość: Sztum
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Jeśli chodzi o warsztat, to mogę polecić w dziedzinie elektromechaniki CarSoft. To ich możliwości i skala prac jakie wykonują http://car-soft.eu/elektronika-samochodowa/.
Jeśli chodzi o marki niepolecane, to znam mechanika, który pracuje w Ząbkach pod Warszawą. Prowadzi działalność indywidualnie, czasami pomaga mu jeden młody pracownik. Kompletnie nie znają się na niczym.
Wulkanizacja - w Warszawie, czy to na Pradze, czy za Wisłą to nie spotkałem się z jakąś firmą, która by robiła coś na . . . słabo.

_________________
Blog o chip tuningu i nie tylko


Pią, 16.09.2016, 12:48
Profil

Postów: 1
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Ja miałam dosyć kosztowną sprawę do załatwienia, ponieważ mi się silnik zepsuł, i niestety nadawał się tylko do wymiany.
Ale trafiłam na szczęście, na bardzo dobry warsztat w okolicy ( Nowy Sącz) , który specjalizuje się, w wymianie i regeneracji silników, jak by ktoś miał taki problem z silnikiem jak ja, to na tej stronie jest do nich kontakt http://silnikzwymiana.pl/regeneracja.php Fachowcy, nie biorą dużo także warto się do nich zgłosić w razie problemu.


Pią, 28.10.2016, 9:36
Profil

Postów: 2
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
W Szczecinie godny polecenia jest warsztat http://v-tronic.pl/.
Profesjonalna i szybka obsługa, dobre ceny, szeroki zakres usług. W ich ofercie znajdziecie diagnostykę, mechanikę, chiptuning. Robią pomiary mocy samochodów. Zajmują się montażem systemów alarmowych.


Pią, 18.11.2016, 11:40
Profil

Postów: 4
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Ja ze swojej strony we Wrocławiu mogę polecić http://mechanikwroclaw.ovh/. Bardzo dobrze diagnozują pojazdy. Miałem kilka różnych problemów ze swoim Mercedesem 190 i jeszcze nigdy nie dali ciała :)


Pon, 02.01.2017, 14:47
Profil

Postów: 75
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Dzięki za wszystkie przydatne linki, na pewno będę miał je na uwadze w przypadku awarii, są o tyle dobre iż sprawdzone przez Użytkowników na forum, a to ogromny plus :)


Pon, 24.04.2017, 6:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Polecane i nie polecane warsztaty
Sam mogę polecić niezły serwis blacharski/lakierniczy m.in. od napraw powypadkowych, gdzie pomogą zlikwidować szkodę, itp. Serwis z Ełku. Potrzebujecie? Ten serwis to http://www.lakiernitwo-auta.waw.pl - być może już się komuś nazwa obiła o uszy? W każdym razie firma solidna i rzetelna.


Wto, 30.10.2018, 3:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018