Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 8:59




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Instalacja gazowa BRC 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 21
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Instalacja gazowa BRC
Ogólnie instalacje gazowe firmy BRC to jedna z wyższych półek i są często montowane w samochodach osobowych. Opinie klientów nie są mocno podzielone, zdecydowana większość poleca tą firmę. Od siebie mogę dodać że BRC nie odbiega sporo od instalacji STAG lub LPG-TECH.

_________________
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl


Śro, 07.09.2016, 7:22
Profil

Postów: 4
Miejscowość: Sztum
Post Re: Instalacja gazowa BRC
BRC to jedna z najlepszych instalacji na rynku.
Sam interesuję się tematyką tuningowania aut i zauważyłem, że bardzo wiele chipowanych modeli czy też ogólnie podkręcanych, które mają instalacje gazową stosuje właśnie tę od BRC.
Sam akurat mam inną, ale kolejny pojazd, jak będę miał na pewno chcę mieć z BRC bo opinii na jej temat słyszałem bardzo wiele - opinii pozytywnych.

_________________
Blog o chip tuningu i nie tylko


Pią, 16.09.2016, 12:42
Profil

Postów: 19
Post Re: Instalacja gazowa BRC
Honda CR-V, którą posiadam z 2013 ma LPG. Kupując auto demonstracyjne z przebiegiem 7100 od razu wiedziałem, ze założę do niej gaz, dlatego też rozmawiałem w ASO i nie tylko uzyskałem informację, że dobrym znajomym i silniki 2.0 155KM bardzo dobrze tolerują gaz warunkiem jest regulacja zaworów co 15tyś.Pokierowali mnie do zaprzyjaźnionego warsztatu i tam bez utraty gwarancji zamontowałem instalację BRC . Jak do tej pory wyczystko jest w jak najlepszym porządku. Może i w tym przypadku tak jest. z tego co wiem to jeździ na Shell Helixe Ultra 5W40 Pureplus i nie ma żadnych problemów. Auto w dwa lata zrobiło 40 tyś km, jedyne co to tankuję, wymieniam olej i filtry i jeżdżę... Dla mnie nie ma tematu w kwestii wyboru kolejnego auta bedzie to C-RV lub Accord


Śro, 30.11.2016, 23:04
Profil

Postów: 9
Post Re: Instalacja gazowa BRC
W takim razie masz już informacje na przyszłości potwierdzam, że BRC to jedna z lepszych instalacji lpg, tym bardziej jeśli znajdziesz dobrego gazownika który się tym zajmie. Koszt to około 2-3 tyś zł w zależności już od konkretnego modelu auta.


Pią, 16.12.2016, 11:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018