Switch to full style
Porady i pomoc dotycząca awarii, problemów i eksploatacji samochodu
Wyślij odpowiedź

Wkłady lusterek do E46 - M3

Wto, 07.04.2015, 20:47

Cześć,

Dziś ktoś pokusił się na moje wkłady do lusterek. Problem w tym, że to wkłady z zamienników do M3, których już ponoć nie sprzedają bo były zbyt podobne do oryginału. Pytanie ktoś orientuje się czy jest opcja że podejdą wkłady od oryginału, bo tylko takie widzę na allegro. I ewentualnie ma ktoś pomysł czy we Wrocławiu jest opcja gdzieś zrobić przymiarkę (jakaś hurtownia czy coś). Może ktoś z Was zna kogoś we Wrocławiu z takimi lusterkami :D i za rekompensatą może się na chwile spotkać? Nie mam pomysłu jak to ogarnąć.

Foto poglądowe:
Image

Z góry dzięki za każdy pomysł!

Re: Wkłady lusterek do E46 - M3

Czw, 09.04.2015, 13:46

Jak dalej szukasz to zadzwoń sobie do nich: http://www.lusterka.e.pl/
To jest sprawdzony producent wkładów (niestety z Krakowa, ale ma sprzedaż wysyłkową, a może również jakiś sklep we Wrocławiu) i nawet jak czegoś nie ma to jest w stanie specjalnie pod zamówienie wykonać dowolny wkład.

Re: Wkłady lusterek do E46 - M3

Czw, 09.04.2015, 17:49

Dzięki za pomysł, jakby ktoś znał namiar na taką firmę we Wrocławiu było by idealnie ;)

Re: Wkłady lusterek do E46 - M3

Pią, 15.05.2015, 8:59

Najlepiej jeżeli Użytkownicy z Wrocławia wypowiedzą się na ten temat,oni będą się orientować co do sklepu w którym można kupić takie wkłady,chociaż nie wykluczałbym również zakupu przez internet.

Re: Wkłady lusterek do E46 - M3

Śro, 17.06.2015, 14:57

Tu są chyba wszystkie elementy do tego lusterka http://www.autosklepbydgoszcz.pl/advanc ... nty&page=1 można zadzwonić, dogadać;)

Re: Wkłady lusterek do E46 - M3

Śro, 17.06.2015, 20:55

Temat załatwiony. Z odrobiną szczęścia znalazłem miejsce, gdzie gość świetnie ogarnął temat w ciągu godziny w firmie Mirror nomen omen przy ul. Radomskiej ;)

Re: Wkłady lusterek do E46 - M3

Czw, 20.08.2015, 12:19

W takim razie jeżeli możesz to sprecyzuj tylko ile Cię to wszystko kosztowało,te wkłady od lusterek. Pytam z czystej ciekawości bo być może komuś w przyszłości również przyda się to na forum.
Wyślij odpowiedź