Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 19:23




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Pytanie o program gwarancyjny 
Autor Wiadomość

Postów: 104
Post Pytanie o program gwarancyjny
Zabieram się do kupna Audi A4 z 2005 r. (2,0). I tu mam takie pytanie mam możliwość wykupienia mu programu gwarancyjnego Excellente, co wydaje mi się sensowne zważywszy, że ma już ponad 6 lat, a mogę wykupić program na dwa lata (niedługo będzie za stary, żeby wykupić cokolwiek) za 1299 PLN. Lista rzeczy objętych gwarancją jest b. długa, nie chcę tu zaśmiecać forum (jak ktoś b. chce mi pomóc może wejść na stronę ;). Przebieg auta 140 tys. (i mam nadzieję, że tylko tyle ;), ale to dla programu nie ma w zasadzie znaczenia, bo nie stawia limitów. Jak myślicie, opłaca się?


Pią, 06.05.2011, 13:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 200
Miejscowość: Gniezno/DE-Witten
Samochód: Mercedes CL 500
Post Re: Pytanie o program gwarancyjny
Witam.Ja mam ubezpieczone auta w firmie autoprotect,i też bez limitów,ale mniej płace.jeżeli audi to 2.0 TDI,to na pewno się przyda,bo wiadomo,nie jest to zbyt udany silnik

_________________
Wyznaje tylko w jedną religie.
Mercedes

20 kwietnia 2011-na świat przychodzi moja ukochana córeczka Zuzia!
19.11.2010-ślub z moją ukochaną Monisią


Pią, 06.05.2011, 20:10
Profil

Postów: 104
Post Re: Pytanie o program gwarancyjny
W autoprotect nie łapał bym się na wariant z maksymalną ochroną z uwagi na wiek pojazdu. Tym niemniej dzięki za radę, chyba wykupię tego Excellenta, bo to jest TDI. Pozdrawiam


Wto, 10.05.2011, 0:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018