Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 10:21




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Rover 620 diesel 96 rok nie można uruchomić po wymianie siln 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Rover 620 diesel 96 rok nie moĹĽna uruchomić po wymianie siln
Witam Wszystkich jestem tu nowy. Kupiłem rovera 620 diesla 96 rok od kolegi w tym roku z silnikiem do wymiany (zdekompletowany), auto jest przywiezione z Francji w 2007r, oryginalny silnik był wymieniany (był zatarty). Auto kolega dał do mechanika stało 1,5 roku u mechanika wkładał silnik twierdził że go odpalił tylko że nie pasują przewody olejowe (bzdura chłop nie miał pojęcia co robi). Ja kupiłem drugiego Rovera 620 w całości z Francji, silnik odpalał jeździłem tym autem, więc wymontowałem silnik i przełożyłem do swojego Rovera, no i się zaczęło, po włączeniu zapłonu pompa wtryskowa robi drrrrrrrrrr, więc wymieniłem wiązkę instalacji elektrycznej z przodu silnika, nie pomogło, więc wymieniłem: licznik, komputery,nawet czujnik podczerwieni, przekaźniki, i dalej to samo, silnik kręci ale pompa robi dalej drrrrrrrr, jeśli odłączę kostkę w pompie wtryskowej co ma 3 przewody jest ok ale silnik i tak nie pali, zawiozłem to do elektryka no i nie morze zrobić. Proszę o pomoc schemat instalacji elektrycznej lub jakiś warsztat co specjalizuje się w naprawie Rovera z góry dziękuję. Mieszkam w Nysie


Pią, 17.12.2010, 12:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018