Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 4:11




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Odpalał normalnie . Teraz nie odpali wcale. Fiat Punto II 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post OdpalaĹ‚ normalnie . Teraz nie odpali wcale. Fiat Punto II
Witam. kupiłem fiata punto II 2001r. 1,2 8v .
Rano odpalał dobrze jeździlem nim (ok.50km) z tym, że gdy odpalał lekko przygasał licznik (godzina, przbieg) ale odpał za pierwszym. Dziś pojechałem na cmentarz byłem na nim z 30-40min. podchodze do mojego fiacika a on zapalił złapał 900 obrotow i zgasł a później nic życia nie dawał.. nastepnie po jakiś 15 min. znów złapał 900 obrotów i mimo dodawania gazu zgasł. i tak nonstop. pompke słychac i jest wmiare nowa(3msc temu wymieniana).

paliwo na listwe wtrysku dostaje i cisnienie jest dobre bo nie można palcem utrzymać prawie . iskra jest . pompa dobra bo nawet przelożylem od drugiego punciaka. czujnik polożenia wału tez dobry przekładałem od drugiego.

Wymontowałem listwe wtryskowa i podlaczylem tak kabelki. Po przekreceniu za 1 razem poszła ładna mgiełka jak byc powinno ale już następnym razem nie szla wcale . raz na 10-15 min lekko psiknal któryś.

Pytanie brzmi czy to moze być centralka wtrysku ?


Dodam jeszcze, że auto miało problem z immobilizerem kiedys i jakaś nakładka została nałożona.

I co może być z przygasajacym licznikiem? bateria dobra a na innej pompie paliwa tak sie nie dzieje (dziwne wiem)

i do tego pytanie jeszcze czy jak wylacze(wykasuje) immobilizer to bede mogl uĹĽywana centralke wtrysku zalozyc bez odkodowania ? ??


Sob, 06.11.2010, 11:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: OdpalaĹ‚ normalnie . Teraz nie odpali wcale. Fiat Punto II
Skoro trochę kręci i przygasa licznik no to może akumulator?

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Sob, 06.11.2010, 12:10
Profil

Postów: 2
Post Re: OdpalaĹ‚ normalnie . Teraz nie odpali wcale. Fiat Punto II
Akumlator dobry. na pompie paliwa z innego punto licznik nie przygasa.


Sob, 06.11.2010, 12:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018