Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:05




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Fiat UNO 1,4 
Autor Wiadomość
Post Fiat UNO 1,4
Witam wszystkich uzytkownikĂłe tego samochodu. Bardzo bym prosiĹ‚ o pomoc w udzieleniu mi odpowiedzi. Mam do tygodnia problem z odpaleniem samochodu. To znaczy nie zawsze gdy jest zimny odpala jak nowy gdzyz stan techniczny jest bardzo dobry rocznik 97. Normalnie odpala bez problemu lecz gdy sie troche pojezdzi i wiadomo sie nagrzeje po wyĹ‚aczeniu silnika nie zawsze lecz czasami tak sie zdaza mi ostatnio ze nie mozna go wtedy za zadne skarby odpalic . Kreci, kreci i nie zaĹ‚apuje. Gdy sie da mu troche ostygnac postoi z godzinke i odpali od pierwszego. Jeden z mechanikĂłw powiedziaĹ‚ ĹĽe to moze czujnik od podajnika paliwa lecz wymieniĹ‚em i nic. Czego to moze byc wina. Bardzo bym prosiĹ‚ o sprawdzon± i fachowa pomoc. Dziekuje.


Wto, 09.09.2003, 20:27
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
A czy po rozgrzaniu traci moc? Bo moĹĽe co¶ z powietrzem... Nie ma jak zĹ‚apać, i na gor±cym nie chce "brać". Albo ¶wiece s± w zĹ‚ym stanie i jak s± za gor±ce to...
A silnik siÄ™ przegrzewa czy ma normaln±, prawidĹ‚ow± temperaturÄ™?

_________________
Rover 75 V6 & other...


Wto, 09.09.2003, 20:33
Profil
Post Fiat uno 1.4
Shift napisał(a):
A czy po rozgrzaniu traci moc? Bo moĹĽe co¶ z powietrzem... Nie ma jak zĹ‚apać, i na gor±cym nie chce "brać". Albo ¶wiece s± w zĹ‚ym stanie i jak s± za gor±ce to...
A silnik siÄ™ przegrzewa czy ma normaln±, prawidĹ‚ow± temperaturÄ™?


NIe wszystko pozatym jesty wporzadku nie traci mocy i nie przegrzewa sie . Poprostu czasami bo to nie jest zawsze czasami po zatrzymaniu sie i zgaszeniu silnika nie chce odpalic kreci ale nie odpala.


Czw, 11.09.2003, 12:53
Awatar użytkownika

Postów: 141
Miejscowość: Łódź
Post 
a powiem Ci ĹĽe w mojej cromĂłwce teĹĽ siÄ™ to czasami zdaĹĽa... wĹ‚a¶nie ostatnio co¶. hmm..... bunt fiatĂłw?

_________________
POZDRAWIAM SERDECZNIE!
Jak się nie da wyprzedzić, zawsze można przeskoczyć...
Fiat Croma 2.0 Tie


Czw, 11.09.2003, 14:10
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
No to niestety... poza powietrzem, ¶wiecami itp. nie mam niestety pomysĹ‚Ăłw :(

_________________
Rover 75 V6 & other...


Czw, 11.09.2003, 18:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018