Switch to full style
Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

Wybieram

Audi S4
19
48%
BMW 335i
21
53%
 
Razem głosów : 40

Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 17:36

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Image

(c) Auto Motor und Sport

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 17:56

Zdecydowanie S4 :) to najlepszy cichy killer w tej klasie, i w ogóle jeden z lepszych ever. Super trakcja, dyskretny wygląd i spory potencjał silnika. Biere.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 18:45

Ciekawe, że to samo można napisać o BMW. Słabszy, ale znacznie lżejszy co przekłada się na to, że mimo wszystko ma podobne osiągi. Do tego lepiej wygląda, chociaż mogliby popracować nad wnętrzem. No i jest tańszy. Niewiele, ale zawsze coś. Działa też efekt świeżości. Obecna A4-tka już jest trochę czasu na rynku i lifting w postaci dodaniu LEDów tu, to tam to za mało. Do tego ta unifikacja Audi, że można poszczególne modele poznać jedynie po wielkości bryły i kilku detalach nie pomaga. A4 czy S4 już się zdecydowanie opatrzyło. Biorę Beemke.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 20:19

morphy napisał(a):Ciekawe, że to samo można napisać o BMW. Słabszy, ale znacznie lżejszy co przekłada się na to, że mimo wszystko ma podobne osiągi. Do tego lepiej wygląda, chociaż mogliby popracować nad wnętrzem. No i jest tańszy. Niewiele, ale zawsze coś. Działa też efekt świeżości. Obecna A4-tka już jest trochę czasu na rynku i lifting w postaci dodaniu LEDów tu, to tam to za mało. Do tego ta unifikacja Audi, że można poszczególne modele poznać jedynie po wielkości bryły i kilku detalach nie pomaga. A4 czy S4 już się zdecydowanie opatrzyło. Biorę Beemke.


Ciekawe to samo można napisać o BMW 3jka jest bardzo podobna do 5tki, której na dodatek szykuje się fl i zapewne będzie jeszcze bardziej podobna. Przydały by się wyniku jazdy po śniegu, ostatnio czytałem test gdzie była A6 3.0 TFSi i BMW 535xi, Audi śmigało po śniegu zdecydowanie szybciej. Wybór oczywiście Audi, S4 jest naprawdę udana.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 20:47

Nie można. Piątka ma jedynie podobne tylne światła co w trójce i na tym podobieństwa się kończą. Jak będzie po faceliftingu to dopiero kolego zobaczymy.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 20:52

Co jak co ale rozpoznać F10 i F30 jest trudno zwłaszcza jak się patrzy z innej strony niż z przodu.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 21:14

morphy napisał(a):Nie można. Piątka ma jedynie podobne tylne światła co w trójce i na tym podobieństwa się kończą. Jak będzie po faceliftingu to dopiero kolego zobaczymy.


No jak nie, profil i tył są bardzo podobne (jak zresztą napisał kolega) po fl pewnie dostanie przednie światła połączone z grillem, generalnie rodzinne podobieństwo to zaleta.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Nie, 20.01.2013, 21:41

Głos na BMW, na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Audi już trochę trąci myszką ;)

Poza tym ciekaw jestem, czy johny poda jakiś przykład trudnych do odróżnienia BMW poza 3er i 5er ;)

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Pon, 21.01.2013, 0:13

Oba odrzucaja wygladem, glos na Volvo S60.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Pon, 21.01.2013, 14:21

Nie mogę strawić takich porównań, powstaje niesamowity klin. Zarówno Audi, jak i BMW cenię sobie. S4 wygląda chyba jednak trochę lepiej. Technicznie ciężko cokolwiek powiedzieć. Tak naprawdę byłbym zadowolony z podróżowania oboma pojazdami, a różnice w parametrach i nieco inne podejście techniczne do tematu nie miałyby dla mnie większego znaczenia, bo i tak idealnie wpasowują się w moje senne marzenia. Szczerze mówiąc, nie potrafię któregokolwiek z nich zepchnąć na drugie miejsce. Mimo to czuję większy pociąg do S4 i to na nią oddaję głos.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Wto, 22.01.2013, 0:24

Audi, tylko i wyłącznie dlatego że BMW ma paskudną facjatę.

Re: Audi S4 vs BMW 335i

Sob, 26.01.2013, 17:12

BMW może troszke są podobne do siebie, 3 do 5, ale w przypadku Audi z daleka to ciężko odróżnić A4 od A6. Jak dla mnie wygląd zdecydowanie przemawia za BMW, poza tym zdecydowanie większe przekonanie mam do silników BMW i głos bez wachania na BMW.
Wyślij odpowiedź