Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Pięć kombiaków klasy średniej z dieslem pod maską 

Wybieram
Audi A4 26%  26%  [ 11 ]
Citroen C5 17%  17%  [ 7 ]
Honda Accord 21%  21%  [ 9 ]
Mercedes C-klasa 29%  29%  [ 12 ]
Toyota Avensis 7%  7%  [ 3 ]
Razem głosów : 42

Pięć kombiaków klasy średniej z dieslem pod maską 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
Nie wiem czemu nie kupili doblo dla pracowników, ale znam kilka firm gdzie pracownicy jeżdżą Avensisami, Vectrami czy Mondeo właśnie w kombi. Firm nie interesowało czy pracownicy maja rodziny czy nie, tylko firmy maja takie standardy i takie auta kupują. W wielu firmach menadżerowie też jeżdżą autami tej klasy i myślisz że ktoś ich pyta czy maja rodzine kupując im kombiaki?
Mam wielu znajomych, ktĂłrzy nie maja rodziny, a wola kombi, bo prowadzÄ… aktywny tryb ĹĽycia.
Cytuj:
Człowiek po to ma głowe na karku zeby myslec samemu. Nie widze zadnego innego zastosowania takiego auta niz dla rodziny

Czyli pomimo powyższych faktów o których napisałem mam jednak myśleć inaczej?
Nie wiem czemu ludzie jak zaczynaja mysleć to uważaja że pracownik jak dostaje auto firmowe to musi być to albo cos małego albo do wożenia towaru np Berlingo? Jest wiele firm zagranicznych na naszym rynku, które maja floty składajace się z kilkuset aut osobowych i często standarty firmy zakładaja że maja byc to auta klasy średniej czy ompaktowej w kombi.


Wto, 03.04.2012, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
Wiem ze tak jest ale rzadko to jest mercedes czy audi a najczesciej mondeo czy avensis. A czy w tytule jest napisane ze to ma byc auto firmowe? Rozpatrywałem te auta pod swoje potrzeby a nie firm ktore kupuja je pod floty. Floty sie rzadza własnymi prawami gdzie czesto wybiera sie auta z ktorego atutow sie zupełnie nie korzysta. Accorda na flocie jeszcze ani razu nie widziałem wiec sadze ze jako auto w tym nadwoziu jak i ogolna oferta sie słabo sprawdza co potwierdza wynik tego testu.


Wto, 03.04.2012, 22:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
Mercedes ma klasę, RWD, jest dopracowany i zacznie szybko korodować. Auto w moim stylu <3

_________________
http://www.tanidrift.pl


Śro, 04.04.2012, 14:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
głos na MB, gdyż gardzę francuzami

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Śro, 04.04.2012, 17:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
Moze jestem dziwny, ale ostatnio widzac Avensisa po liftingu zaczal mi sie ten samochod cholernie podobac. To dziwne bo przed liftem woz ten byl dla mnie okropny. Wiec moj glos idzie na Toyote.
Na drugim miejscu Honda- ponoc jest teraz bardziej dopracowana niz wczesniej, jednak dla mnie stracila na tym liftingu.
Trzeci Mercedes- jest to lepsze auto od wczesniej wymienionych i wyzej pozycjonowane, ale moim zdaniem nie warte takiej doplaty. Ale ma RWD. :)
Czwarty Citroen- ladna ta Cytrynka, ale zdazyla sie juz troche opatrzec niestety. Czas leci niemilosiernie.
Piate Audi. Kiedys cholernie mi sie podobalo, ale teraz jest dla mnie... wybitnie nudne i niepociagajace. W kazdym razie ratuje je swietne wnetrze.


Śro, 04.04.2012, 20:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
Głos na audi. Toyota jest okropnie brzydka :/ , citroen jak to citroen, nie szanuję tego auta jak by nie był wykończony. Mercedes strasznie ciasny z tyłu, Audi ma całkiem ciekawe osiągi i chyba wygląda najlepiej.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Pon, 09.04.2012, 20:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
Citroen- zdecydowanie.
Staro-szkolny wielki(choć wewnątrz niezbyt przestrony), miły, pluszowy i komfortowy rodzinny kombiak, w dodatku bardzo estetyczny.
Dla mnie wzĂłr auta rodzinnego.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Pon, 09.04.2012, 20:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 34
Miejscowość:
Samochód: P 107 RC 85KM
Post Re: Pięć kombiakĂłw klasy Ĺ›redniej z dieslem pod maskÄ…
dla mnie to jedno z takich porównań w których znów pomieszano marki... ale biorąc pod uwagę mój ulubiony parametr czyli stosunek jakości do ceny to jednak wygrywa C5, choć mnie prywatnie z c5 wygrałby Peugeot 508 SW!

_________________
Pzdr from ŁDZ,
Basiu

Peugeot 107 RC [85KM / 119Nm]
Peugeot 207 SW Premium 1.6 HDi [110KM / 256Nm]


Wto, 10.04.2012, 21:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018