Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 20:26




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350 

Wybierz swoje przeznaczenie:
Audi A6 T Quattro 48%  48%  [ 19 ]
Lexus GS350 53%  53%  [ 21 ]
Razem głosów : 40

Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Amerykanie jako pierwsi porĂłwnali Lexusa GS pierwszy rywal Audi A6

źródło: car an driver

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 16.02.2012, 21:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Audi. Jest bardziej stonowane, a mimo to dynamiczne i przyjemne dla oka :) Dodatkowo ma lepszą mechanikę i przytulniejsze wnętrze.


Czw, 16.02.2012, 21:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Audi od kilku lat, pomijając oczywiście detale, wygląda prawie identycznie. Niby nowe a już było. Mnie nie przekonuje.
Lex wygląda bardzo dobrze, nawet ten "chiński" tył jestem w stanie przeboleć. Co do przytulności - bardzo subiektywna sprawa, mnie wnętrze Lexusa jakoś bardziej się podoba, jakościowo pewnie w obu przypadkach jest świetnie. Głos na GS350.

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Czw, 16.02.2012, 21:39
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Jaki stały zwolennik niemieckiej motoryzacji wybieram lexusa. Audi wygląda starodawnie. Kapciowy design audi staje sie nudny, wogole nie ma designu. Karton na kołach. Lex przy nim wyglada kosmicznie

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 17.02.2012, 0:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Audi jest nudne, oklepane. Każda generacja to tak naprawdę lifting, a na dłuższą metę taka polityka prowadzi do tego, że produkty danej marki wyglądają jak auta z lat 90-tych obwieszczone dziwacznymi LEDami. Nie mówiąc już o tym, że one sprawiają kłopoty właścicielom nowych Audi. Nie wiem jak nowe A6, ale w poprzednim po FL często trzeba było wymieniać te LEDy bo szybko się przepalały. :roll: Dobrze, że przynajmniej wnętrze jest bardziej aktualne i faktycznie ładne. Wg mnie jednak to za mało, szczególnie na tle konkurencji np. nowy Lexus GS. Kiedyś mi się podobała taka polityka Audi, ale dzisiaj jest jak kiełbasa kilka razy czyszczona, wypielęgnowana, odnawiana, tylko prezentowana w inny sposób.
GS ma bez specjalnych urozmaiceń zaprojektowane nadwozie, ale jednocześnie świeże, przyciągające wzrok, ale bynajmniej nie swoją brzydotą. Wnętrze też jest świetne. Nawigacja i ekranik wbudowany w konsolę i wygląda to lepiej estetycznie niż w przypadku Audi. Do tego osiągi ma niewiele gorsze wg. papierowych danych (ciekawe jak w rzeczywistości), RWD i jest tańszy. Wybór jest oczywisty- LEXUS.


Pią, 17.02.2012, 0:17
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Szkoda, ĹĽe A6, a nie A7 :cry:
Kusi mnie Lexus, zwłaszcza swoim bezsprężarkowym silnikiem, ale nie podoba mi się jego stylizacja.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 17.02.2012, 9:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Mnie też nie bardzo leży stylistyka GS-a, wybieram Audi, które podoba mi się z zewnątrz, ma świetne wnętrze i w ogóle wszystko jest takie jakie być powinno, całościowo świetny samochód.

_________________
www.diecastclub.pl


Ostatnio edytowany przez wojtas23, Pią, 17.02.2012, 15:31, edytowano w sumie 1 raz

Pią, 17.02.2012, 9:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Oba auta sa bardzo ładne. Audi ma swietna technike szczegolnie silnik. Ciekawostka jest ze w Stanach jest 8 biegowy automat ZF jak w a8 natomiast na Europe dali 7 biegowy stronic. Raz trafiło sie im cos lepszego :wink: Mimo wszystko wolałbym lexusa. Design na podobnym poziomie jednak z pakietem f-sport lexus przeistacza sie w bardzo agresywna limuzyne i wtedy tworzy najciekawszy pojazd w klasie. Plus za stara szkołe czyli duzy wolnossacy silnik i naped na tył. Mimo mniejszego potencjału motoru oraz teoretycznie gorszego automatu osiagi nie odbiegaja mocno od a6. Z tego mozna wywnioskowac ze precyzja złozenia mechaniki lexa stoi na wysokim poziomie. Kapitalna maszyna.


Pią, 17.02.2012, 11:11
Profil

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
GĹ‚os na Lexusa,ta generacja A6 mi siÄ™ nie podoba


Pią, 17.02.2012, 11:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Lexus jest naprawdę fajny, choć już aż tak bardzo nie podoba mi się jak w chwili premiery, wybieram oczywiście Audi, technika najwyższej próby, jak dla mnie wygląda bardzo dobrze teraz i pewnie za 10 lat też.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pią, 17.02.2012, 11:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
A6 bo Lexus mimo iż nie est z pewnością złym autem to jednak ta "przestarzałość" wyglądu A6 bardziej mi odpowiada niż image Lexusa.

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Pią, 17.02.2012, 14:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Lexus.

Ile można patrzeć na oklepaną od lat stylistykę Audi. W kółko to samo, cięzko już odróżnić model od modelu. Technologicznie pewnie pierścienie są bardzo wysoko, ale ja muszę mieć przyjemność z patrzenia na auto.

_________________
HABEMUS SEDAN


Pią, 17.02.2012, 23:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Nigdy nie lubilem zbytnio Lexusa i nowy GS tego nie zmienia. Te samochody sa dla mnie bezplciowe.

Z Audi natomiast jest calkiem inaczej. Starsza (ta do 2011) A6 na poczatku wydawala mi sie ok. Jednak od 2 lat zaczynam dostrzegac jak pieknie zaprojektowany jest ten samochod. Wyglada naprawde dynamicznie i elegancko.

Mysle, ze nowy model udanie przejmuje paleczke.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Sob, 18.02.2012, 3:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Zdecydowanie Lexus GS. Zakochalem sie w nowym GSie- jest doskonaly technicznie, ma swietne wnetrze i bardzo przyjemny silnik. Fajna sprawa jest system skretnych tylnych kol. Ogolnie jest to znacznie lepsze auto od poprzednika, wg. testujacych niesamowicie sie prowadzi. Audi jest bardzo dobre, ma fajny silnik, ktory dzieki doladowaniu ma wiekszy moment obrotowy i skrzynie z wieksza liczba przelozen, jednak obawiam sie, ze niezawodnosci i trwalosci takiej jak u Lexusa to nie wrozy. Do tego dosyc oklepany design. Z GSem w szranki moze dla mnie stanac jedynie BMW 535i F10.


Sob, 18.02.2012, 17:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
2. Audi. W ciemno można stwierdzić, że samochód jest perfekcyjny i jego technika stoi na najwyższym poziomie. Niestety A6 ma jedną, ale za to zajebiście dużą wadę: wygląda jak mniejsza kopia A8 albo większa kopia A4 (do wyboru). Tak, jak pisał pardon - to auto nie ma designu.
1. Lexus. Zdecydowanie najdynamiczniej wyglądające auto w klasie i to bez konieczności doposażania go w jakieś pakiety. GS na tle konkurencji wygląda jak sportowiec w szczytowej formie pośród wycieczki z domu starców. Duże plusy za napęd na jedyną słuszną oś, choć co do silnika to chętnie widziałbym to V6 doposażone w jakieś "świszczałki" ;) Jako całość jednak GS ujmuje mnie bez reszty. Głos na niego!

_________________
http://www.exoticcars.pl


Sob, 18.02.2012, 20:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
markus napisał(a):
Lexus. Zdecydowanie najdynamiczniej wyglądające auto w klasie i to bez konieczności doposażania go w jakieś pakiety. GS na tle konkurencji wygląda jak sportowiec w szczytowej formie pośród wycieczki z domu starców.!


Mam calkowicie inne wrazenie. Wyglada ciezko i niezgrabnie. Generalnie jego sylwetka kojarzy mi sie z twarza grubej osoby, ktora ktos scisnal za papulce.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Nie, 19.02.2012, 3:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Audi A6 to ideał limuzyny klasy wyższej, ale głos na Lexusa, gdyż nowa generacja wygląda równie elegancko co Audi, ale zarazem bardziej sportowo.

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 19.02.2012, 10:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Zdecydowanie Lexus, który fajnie iświeże wygląda. Audi od kilku lat to samo we wszystkich modelach. Wszystkie identycznie brzydkie.


Nie, 26.02.2012, 15:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Audi A6 3.0 T Quattro vs Lexus GS350
Lexus dał du*y z nowym GS-em, który jest tak nieoryginalny i tak skaszaniony stylistycznie, że można to skomentować tak :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=6jMiXcJ-rvE

Głos oczywiście na Audi.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Nie, 26.02.2012, 16:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018