Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 1:40




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Małe kolorowe autka 

Wybierz swoje przeznaczenie:
Scion Tc 23%  23%  [ 6 ]
Fiat 500 15%  15%  [ 4 ]
Hyundai Veloster 23%  23%  [ 6 ]
Volkswagen Bettle 19%  19%  [ 5 ]
Honda CR-Z 12%  12%  [ 3 ]
Mini Cooper 8%  8%  [ 2 ]
Razem głosów : 26

Małe kolorowe autka 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post MaĹ‚e kolorowe autka
Image
Image
Image
Image
Image

Scion Tc
Image
Image
Image
Image

Fiat 500
Image
Image
Image
Image
Image

Hyundai Veloster
Image
Image
Image
Image
Image

Volkswagen Bettle
Image
Image
Image
Image
Image

Honda CR-Z
Image
Image
Image
Image
Image

Mini Cooper
Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Przedstawione tutaj samochody przywodzą mi namyśl paczkę cukierków m&m`s. Wszystkie są kolorowe, ładne, słodkie, każdy wygląda inaczej i smakuje trochę inaczej.

źródło: motortrend

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 12.01.2012, 18:13
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Dość kiepskie to porównanie z punktu widzenia Europejczyka. ;) Szczególnie, że zamiast zwykłej 500-tki powinien być Abarth.


Czw, 12.01.2012, 18:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Nie chce mi się wypisywać całej kolejności. Wisi mi to.

Wygrywa VW, nowy ale nie New, Beetle. Świetny jest, poprzednik to jeden z niewielu Volkswagenów którego nie trawiłem, obecny zmienił to diametralnie :)


Czw, 12.01.2012, 18:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Stawiam na Beetla.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Czw, 12.01.2012, 19:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Zastanawiałem się między VW i Hyundaiem i głos na Hultaja tylko nie w tym kolorze. Dobra cena i niezły design.

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 12.01.2012, 19:09
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Pierwsza myśl: bez sensu to porównanie, a druga: toć to USA :lol:

Sam nie wiem.... Chyba Veloster...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 12.01.2012, 21:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Nazwa tematu mnie rozwaliła. Jakby miał wybrać zabawkę-autko dla dziecka. :lol: Choć po części to prawda. Tylko, że dziecko już jest na tyle duże, że może prowadzić, a same autka to zabawki dla dojrzałych młodych ludzi. Tanie, mocne i stylowe.

Spojrzałem na dane techniczne, obejrzałem zdjęcia i decyzja jest szybka- Scion Tc.
Niewielki, stylowy, wnętrze ocieka tandetą, ale przykuwa uwagę. Do tego jest najtańszy, najszybszy, ma największy silnik do tego połączony nietypowo jak na amerykańskie warunki z 6-biegowym manualem. Brakuje tylko, żeby to było RWD. Niestety ma napęd na przód. Jednak to i tak najlepsza propozycja z tego porównania. Do tego Scion to coś obcego w naszym kraju więc do tego miałbym fajnego egzotyka, którego nie spotykałbym tak często. Najlepsza relacja ceny do tego co posiada.

Na drugim miejscu Honda CR-Z. Szczerze mówiąc jedyne co mi w nim nie pasuje to układ napędowy. Jak dadzą mocny silnik to biorę go bez wahania. Kurczę jest piękny, świetnie nawiązanie do CRX. Ładnie mu w każdym kolorze. Chociaż najgorzej w czarnym lub jakimkolwiek ciemnym.

Na trzecim miejscu Fiat 500 i Mini Cooper. Świetnie nawiązania do małych autek, które zmotoryzowały Włochy i Wielką Brytanię. Jednak już mi się opatrzyły. Widzę je prawie codziennie i już mi się przejadły. 500 jeszcze w odpowiedniej konfiguracji rozwala mnie, ale Mini już domaga się następcy.

Na czwartym miejscu Beetle. Tak naprawdę wygląda na głębszy lifting New Beetle. Na początku było "wow" wyładniał, ale jak dowalili cenę i pokazali wnętrze mój entuzjazm szybko spadał. Najdroższy w całej stawce, ale jakoś nie zauważyłem aby był najlepszy. Do tego ostatnio zwiększająca się liczba wpadek VW trochę niepokoi.

Na piątym miejscu Veloster. Paskudny, wstrętny, a w tym zielonym to już w ogóle tragedia. Charakterystyka silnika też mi w ogóle nie odpowiada. Może ten nowy 1.6 Turbo o mocy 204 KM będzie lepszy. Jednak do stylistyki nigdy się nie przekonam, zwłaszcza tył.


Czw, 12.01.2012, 21:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
J/w - TC. Jest ładne, nie wstydziłbym się tym jeździć. Normalne wnętrze i w tej wersji fajny silnik. 500 - hełm władcy imperium w ogóle mi nie podchodzi, a przynajmniej nie w takim kolorze i nie w wersji nieabarthowskiej. Veloster - z jednej strony oryginalny, z drugiej przekombinowany przód - głodny jakiś taki. Bettle - dużo lepsze od poprzednika, ale typowo damskie auto podobnie jak Mini.

_________________
HABEMUS SEDAN


Czw, 12.01.2012, 23:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Ja biorę 500-tkę tyle, że w innej wersji :wink: Niech będzie Abarth 695 Tributto Ferrari :twisted:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 13.01.2012, 9:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Takie trochę hipsterskie porównanie :wink: Też wziąłbym TC - najbardziej z tego zestawu przypomina samochód, do tego jest najtańsze. 500tka to trochę inny segment, nie, dziękuję. Beetle lepszy od poprzednika, ale bez rewelacji. Veloster jest całkiem fajny, za to CRZ z każdym zdjęciem podoba mi się coraz mniej. Ma fatalne proporcje patrząc z boku. A Mini jest już trochę podstarzały. Ale jak byłby Clubman to brałbym w ciemno.

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Pią, 13.01.2012, 15:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Głos na Mini. Najdłużej na rynku a wcale sie nie zestarzał. Raz jeździłem mocniejszą wersją i byłem pod wrażeniem jak to auto trzyma sie drogi.
Prawie na rĂłwni Hyundai. Fajny wyglad, nietypowe rozwiÄ…zania.
Kolejna Honda - taka nijaka, ale może być
Kolejny Scion - całkiem ok, tylko tył mi sie nie podoba
Fiat - trochę za mały
VW - przód ok, tył brzydki a w środku to chyba bym musiał miec niezlą karę by cos takiego zaakceptować.


Pią, 13.01.2012, 20:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Glos na Hyundai'aja, podoba mi sie ta stylistyka w stylu techno, moze i troche przesadzona, ale co tam. Fajne wnetrze.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Sob, 14.01.2012, 3:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: MaĹ‚e kolorowe autka
Scion, najfajniejszy, taki troche uliczny wyglad. Do tego zdecydowanie najlepsze osiagi i akceptowalne wnetrze. I jak ktos zauwazyl- w Polsce to on na ulicy budzilby najwieksze zainteresowanie na drodze, a to tez istotne przy wyborze takiego samochodu.


Sob, 14.01.2012, 15:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018