Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

Wybieram

Audi
32
68%
BMW
3
6%
Porsche
12
26%
 
Razem głosów : 47

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Czw, 20.10.2011, 18:20

Dla mnie A7, poproszę, dziękuję.
Może to auto nie ma bardzo dużego wow-factor, jest stonowane i eleganckie, ale piękne. Takie, jak powinno być.

Kiedy widzę Panamerę na żywo, za każdym razem jestem zaskoczony tym, jaka jest ogromna :lol: Może i garbata przy tym, ale to świetna maszyna. Tylko błagam, Porsche na ropę... jak kobieta z penisem...

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Czw, 20.10.2011, 19:10

Tylko i wyłącznie Audi A7. Pod każdym względem przezaje****. Chyba jedyny model Audi który ma to coś...
Mógłbym takim powozić :twisted:

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Śro, 04.01.2012, 2:13

W niedziele mialem okazje zobaczyc A7 zaparkowane w parku. W bialym kolorze wyglada oblednie. Zdecydowanie najladniejszy samochod jaki widzialem w 2012 roku :mryellow:

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Śro, 04.01.2012, 8:20

Ja też się nie mogę napatrzeć na A7 - nawet stoi jedno takie na moim służbowym parkingu

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Śro, 04.01.2012, 10:01

GĹ‚os na Panamere.
Audi nie podoba mi siÄ™ z zewnÄ…trz.
BMW wole normalne modele a nie GT. np 740xd :) tylko cena powla (600tys. zł)

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Sob, 14.01.2012, 13:39

Zdecydowanie wygrywa Audi. Świetny z zewnątrz, wewnątrz, wszędzie... 8) Na drugim miejscu Porsche, ostatnio dużo Panamery widuję na ulicach, na żywo sporo zyskuje na +. No i ostatnie BMW, jakoś szczególnie mnie nie razi, można się przyzwyczaić, ale tutaj na pewno na 3. miejscu.

Re: Trzy dziwolÄ…gi klasy premium

Nie, 15.01.2012, 16:30

Z trojga złego wybieram Audi. Nie trawię tego liftbacka bo wygląda jak srajacy pies, jednak w tym towarzystwie prezentuje się najlepiej. Na drugim miejscu Prosiak, na trzecim bawarska parówa.
Wyślij odpowiedź