Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:54




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang 

Wybierz swoje przeznaczenie:
Audi A8 L W12 43%  43%  [ 20 ]
BMW 760Li 32%  32%  [ 15 ]
Mercedes S600 Lang 26%  26%  [ 12 ]
Razem głosów : 47

Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
Cytuj:
no kur*a, odkryłeś amerykę po raz drugi.
nigdy nie sądziłem że ktoś najprostsze i najlepsze metody na poprawę osiągów, nazwie cudem.
jesteĹ› bogiem...


Sprawić aby z limuzyny przepełnionej gadżetami, systemami bezpieczeństwa i z napędem na cztery koła lekkie jak na te klasę auto i do tego wstawić silnik o wiele słabszy i równający się osiągami. Akurat to jest dzisiaj duże osiągnięcie, a tu niektórzy nie widzą w tym ciekawego. Trzeba być naprawdę ignorantem motoryzacyjnym.
Zresztą jak zwykle w twoim przypadku nie czytasz całego postu, tylko wygodne fragmenty. Gdybym napisał tylko na dwie linijki pewnie byłoby lepiej.
Jestem bogiem? Hmm... powinieneś mi składać ukłon, a nie się wymądrzać. :lol: :wink:


Nie, 16.10.2011, 17:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
morphy napisał(a):
Cytuj:
no kur*a, odkryłeś amerykę po raz drugi.
nigdy nie sądziłem że ktoś najprostsze i najlepsze metody na poprawę osiągów, nazwie cudem.
jesteĹ› bogiem...


Sprawić aby z limuzyny przepełnionej gadżetami, systemami bezpieczeństwa i z napędem na cztery koła lekkie jak na te klasę auto i do tego wstawić silnik o wiele słabszy i równający się osiągami. Akurat to jest dzisiaj duże osiągnięcie, a tu niektórzy nie widzą w tym ciekawego. Trzeba być naprawdę ignorantem motoryzacyjnym.
Zresztą jak zwykle w twoim przypadku nie czytasz całego postu, tylko wygodne fragmenty. Gdybym napisał tylko na dwie linijki pewnie byłoby lepiej.
Jestem bogiem? Hmm... powinieneś mi składać ukłon, a nie się wymądrzać. :lol: :wink:


nic ciekawego bo to prawda stara jak świat. każdy o tym wie i nic po nad to. po za tym każdy wie że audi od dawna kreuje A8 na najbardziej "sportowy" model z całej stawki dużych limuzyn (chodzi o klasę, nie linię modelową audi). każdy to wie, i każdy widzi że ta sztuka udaje się dla audi już od pierwszej generacji A8 a nawet wcześniej.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Nie, 16.10.2011, 17:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
Cytuj:
Tak jak już pisałem niepotrzebnie uogólniłem i mogłem się pomylić bo do bogaczy nie należę.


Nie no, wiadomo, że nie wszyscy są tacy sami :wink: ja również mogę wymienić garaż: BMW X5, Porsche Panamera, Nissan GTR, w którym wszystko jest z innej parafii :mryellow: ale dominują takie typu: Audi A8, Q5, R8, A1 czy Mercedes E 63 AMG i ML czy BMW M6, X5, 750 :wink: tak żeby z każdej marki coś wymienić :twisted:


Nie, 16.10.2011, 18:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
Ja jakos wśród ludzi którzy wydaja po kilkaset tysięcy zazwyczaj widzę Mercedesa i BMW. Audi się zdarzaale zdecydowanie rzadziej.
Jedna znana mi osoba ma BMW 745, żona Mercedesa klasy C, a córka BMW 335. Jeździł Volvo S80 i Audi A8 ale oba auta miał po około pół roku więc wnioskuje że nie przypadły mu do gustu, kolejny ma Mercedesa S chyba 500, a synus niedawno kupił sobie CL AMG 600 za 600 tys., kilku kolejnych Mercedesy klasy S, Kolejny mercedesa R i Lexusa, a synek Mercedesa klasy C.
Przeanalizujcie ludzi którzy maja mnóstwo kasy czy wśród tych osób bedzie najięcej Merców, BMW czy Audi?
Wśród osób które ja znam zdecydowanie przeważaja Mercedesy, znacznie mniej jest BMW a najmniej Audi.
Pisze tu o w miarÄ™ nowych autach a nie takich 5 czy nawet 10 letnich.


Nie, 16.10.2011, 19:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
W Trójmieście jest podobnie. Rzadziej się widuje Audi. Najwięcej jest BMW i Mercedesa. Mówię o najnowszych generacjach. Jednak być może dlatego, że A8 D4 weszła jako ostatnie z całej trójki weszło do sprzedaży. Obecna siódemka już jest 3 lata w sprzedaży, a S-Klasa jeszcze dłużej. Siłą rzeczy więc musi być ich więcej na ulicach.


Ostatnio edytowany przez morphy Pon, 17.10.2011, 5:53, edytowano w sumie 5 razy

Nie, 16.10.2011, 19:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
BmwM5 napisał(a):
jeszcze szybszej jazdy po autostradzie? :D to są i zawsze będą leżanki, od latania po zakrętach czy bokiem są bardziej sportowe samochody, niż usportowione limuzyny :P choć i tak trzeba przyznać że możliwości takich kolosów i tak są imponujące.

Dokładnie tak jest. Głównym zadaniem tak dużych i ciężkich samochodów jest szybka jazda na wprost. Do tego są idealne.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 16.10.2011, 20:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
Głównym zadaniem takich samochodów jest przewiezienie szybko, w komfortowych warunkach, niezależnie od drogi, niezależnie ile ma zakrętów, niezależnie w jakim jest stanie do celu. Może to być autostrada, obwodnica, ekspresówka jak i droga polna. Szybka jazda jedynie na wprost to domena amerykańskich aut, a nie niemieckich.


Pon, 17.10.2011, 5:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
BMW :) A8 jest ok, i tylko tyle. Nie przekonuje mnie to wnętrze. Mimo, że jest doskonale wykonane. To jakoś nie bardzo mnie bierze. BMW wg mnie ma najbardziej odpowiadające mi kształty, oraz wnętrze. S klassa, jak to s klassa. Zawsze mialem dylemat. Czy S czy 7. Odkąd zaimponowała mi seria 7 (e38 a zwłaszcza e65) to S zostaje trochę w tyle.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Czw, 20.10.2011, 22:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
U mnie wybór oczywisty - Audi. Spośród flagowych limuzyn tych trzech producentów najbardziej pożądam zdecydowanie A8. Wygląd, technika, no i to cudowne wnętrze. Marzenie.

_________________
www.diecastclub.pl


Pią, 17.02.2012, 16:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7
Post Re: Audi A8L W12 vs BMW 760Li vs Mercedes S600 Lang
BMW ma faktycznie bardzo dobrze wykonczone wnętrze. Podsyłam link z wizualizacją 360 stopni z BMW serii 7.
Można usiąść na miejscu kierowcy ,miejscu pasażera, zobaczyć silnik oraz bagażnik:

http://ungr.eu/wizualizacje/bmw/item/119-bmw-seria-7

zresztą wszystkie modele bmw w środku wygladają naprawdę fajnie:
http://ungr.eu/wizualizacje/bmw

można też zobaczyc kanał na youtubie z nagraniami tych wizualizacji:
https://www.youtube.com/channel/UCnMUDJ ... Szg/videos

Pozdrawiam :)

_________________
CAR360
http://ungr.eu/


Czw, 28.08.2014, 13:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018