Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 2:48




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Chevrolet Corvette Z06 vs Ford Shelby GT500 vs Nissan GT-R 

Wybieram
Chevrolet Corvette Z06 46%  46%  [ 17 ]
Ford Shelby GT500 14%  14%  [ 5 ]
Nissan GT-R 41%  41%  [ 15 ]
Razem głosów : 37

Chevrolet Corvette Z06 vs Ford Shelby GT500 vs Nissan GT-R 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 86
Miejscowość: Orła
Samochód: Opel Atra F Caravan
Post Re: Chevrolet Corvette Z06 vs Ford Shelby GT500 vs Nissan GT-R
Cytuj:
nie ma mowy aby standardowy 500E dał rady dla Z06, nie ta masa, nie ta moc, i nawet nie próbuj tego kontrargumentować.
Sugerujesz że nie wiem jak wygląda auto od którego stalem metr? :twisted: Zauważ że to auto może i jest cool i w ogóle ale w Stanach tam gdzie jest asfalt a ludzie ścigają się na dragstripach a nie na betonowych płytach. Co z tego że masz stajnie koni jak nie da się tego wykorzystać? Kumam fajnie by było palnąć kapcia itd ale dla mnie to auto jest przede wszystkim niefunkcjonalne. Silnik super dużo czasu nad nim spędzili ale porównaj technologię teraźniejszą z technologia E500 (E z przodu '93 wzwyż). W Polsce 1000 konne drag cary objedzie swift w 4 kapciach bo ten pierwszy nawet nie ruszy na naszych nawierzchniach. Szanuje Twój wybór każdy ma swoje upodobania ale wiem co widziałem. Dla mnie Vette jest przereklamowana i w porównaniu do starszych modeli powoli traci koncepcje auta kopiącego w jaja jak muł. Chcesz spieraj się broń swojej racji bo owszem masz ja ale nie w naszych warunkach. Pozdro.

_________________
Diesel Kopci Diesel Czadzi Diesel Nigdy Cię Nie Zdradzi


Wto, 07.06.2011, 10:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Chevrolet Corvette Z06 vs Ford Shelby GT500 vs Nissan GT-R
merc z całą swoją mocą na pewno nie zerwał przyczepności na kamyczkach bemowa czy innego polskiego pseudo toru na bazie lotniska. nawet jeśli na starcie vetta przegrała to później powinna na luzie przegonić mercedesa. ona ma tak agresywnie dobrane przełożenia, tak w pytę zrobioną aerodynamikę i w ogóle odjebany w kosmos silnik, że potrafi gonić zabawki nawet o 200 koni mocniejsze. albo kierowca był cipa i się przestraszył, albo merol był po modach. a swoją drogą to no shit sherlok że w stanach ścigają się na asfalcie. vetta przereklamowana? pewnie że jest, jak każde amerykańskie wozidło. jednak będę uparcie twierdził że Z06 jako jedyna z całe stawki kopie w jaja jak muł. raz że ona nie jest tylko do ścigania się na ćwiartce (do tego bardziej pasuje ZR1), dwa że nie tylko przy silniku spędzili dobre kilka godzin, a trzy nie do ćwiartki ją stworzyli ale to już chyba mówiłem.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Wto, 07.06.2011, 11:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Chevrolet Corvette Z06 vs Ford Shelby GT500 vs Nissan GT-R
1. Ford tylko nie w tym kolorze
2. Corvette super auto
3. Nissan moze i ładny z zewnatrz alewnętrze mi sie nie podoba.


Pią, 15.07.2011, 19:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018