Obecny czas: Pon, 29.04.2024, 17:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T 

wybierz swoje uber kombi
Audi RS6 Avant 51%  51%  [ 36 ]
Mercedes E63 AMG T 49%  49%  [ 35 ]
Razem głosów : 71

Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

źródło: sportauto.com

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 27.10.2010, 21:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
RS zawsze będzie dla mnie synonimem szybkiego kombi, a w tym porównaniu jego charakter zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 27.10.2010, 21:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Nie ma co porównywać. RS6 zarówno osiągami, jak i designem bardziej przemawia, a we wnętrzu człowiek czuje się niesamowicie.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 27.10.2010, 21:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Mówisz RS6, myślisz pieruńsko szybkie kombi. Mówisz AMG ... pytasz który model ;) Od wielu lat ten literowo-cyfrowy skrót RS6 przywodzi na myśl bardzo szybkie i nie dające po sobie znać znakomite kombi, które mimo, że zdążyło się na rynku zestarzeć (chodzi o całą generacje A6) zdobywa w moich oczach większe uznanie. Mój głos pójdzie na Audi. Mercedes to zajebiście szybka ciężarówka która daje o sobie znać już podczas uruchamiania silnika gdy bulgot V8 przyjemnie otula uszy :mryellow: Nie wątpię, że jest to świetne auto, ale bardziej przemawia do mnie RS6 ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 27.10.2010, 21:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
To ja się wybiję z tłumu fanów RS6 :P generalnie baardzo lubię ten model, to moje ulubione Audi :) jednak AMG u mnie zbiera wszystko. zakochałem się w nich przez codzienne obcowanie z szeregiem 63 AMG... ten dźwięk... coś pięknego. no i w AMG mamy możliwość dość konkretnego zamiatania tyłkiem. jeśli tylko chcemy :) dodatkowo obecny image marki bardzo mi się podoba :P I like it!


Śro, 27.10.2010, 21:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Praktycznie wszystkie statystyki przemawiają za Audi, ale zagłosowałem na Mercedesa. W212 jest bardzo ładnym samochodem. Te mininalne wartości osiągów na korzyść Audi nie robią mi różnicy. Jednak wszystko brałbym w sedanie ofc ;)

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Śro, 27.10.2010, 23:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Jak wyżej. Jestem zwolennikiem Audi (czego nie widać po moich autach niestety), ale w tym przypadku zagłosuję na gwiazdę. Tak mi się stylistyka Audi opatrzyła w ostatnim czasie, że pięty szczypią*

*tylko dlatego głosuję na to auto, jak Audi pójdzie w nowym kierunku dizajnu, albo gdyby to wyglądało trochę inaczej zagłosowałbym na nie.

_________________
HABEMUS SEDAN


Czw, 28.10.2010, 1:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Nigdy nie byłem specjalnym fanem nowego rs6. Co innego e klasa amg. Wielki silnik v8 wydaje z siebie niepowtarzalny dzwiek. Osiagi praktycznie takie same jak w audi. Wyglad tego mercedesa jest wspaniały. Wszedzie na kwadratowo jak za najlepszych czasow. Nowa e klasa jest znow wspaniała.
Co najbardziej dziwi to spalanie w tesie. Wieksze w audi o prawie 10l :P . Masakra


Czw, 28.10.2010, 7:37
Profil

Postów: 636
Miejscowość: Suwałki
Samochód: VW Passat B3
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Bardziej mi siÄ™ podoba Mercedes,ma fajny wyglÄ…d,a Audi jest takie nijakie


Czw, 28.10.2010, 7:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Robak napisał(a):
Co najbardziej dziwi to spalanie w tesie. Wieksze w audi o prawie 10l :P . Masakra


źle przepisałem dane :wink: Merc spalał średnio podczas testu 19.8 l a te 12.8 to niby średnie podoawane przez producenta

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 28.10.2010, 11:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Własnie, 12,8l było podjrzanie małe, bo to ze pala 20l to norma.


Czw, 28.10.2010, 14:05
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Takimi samochodami mógłbym podrzucać szybkie paczki, a nie tym starym OPC :roll: A tak poważnie - dwa fajne samochody, stworzone totalnie bez sensu, ale za to można je kochać. Fajnie jest zostać Władcą pierścieni, zwłaszcza że w tym czerwonym bydlaku naprawde czuje się nad ludzką moc, osiągi powalają, właściwości jezdne pewno też, wszystko precyzyjne niczym karabin snajperski. Tylko kupując taki samochód wolał bym mieć pole rażenia czołgu, a w tym przypadku to własnie E63 coś takiego proponuje. Wydaje mi sie, że jest bardziej dzikie i szalone niż RS6. Z wyglądu też jest ciekawiej, a poza wszystkimi w/w - nie lubie czerwonego koloru na samochodzie :twisted:


Czw, 28.10.2010, 14:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Ice napisał(a):
RS zawsze będzie dla mnie synonimem szybkiego kombi, a w tym porównaniu jego charakter zdecydowanie bardziej mi odpowiada.


i tyle w tym temacie :P

dodam od siebie ze widzialem dzis RS6 w avancie od MTM :P kosmos :mryellow: :mryellow:


Czw, 28.10.2010, 18:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 130
Miejscowość: Bartoszyce
Samochód: Audi A4 bida edyszyn
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Jestem miłośnikiem marki Audi i według mnie najlepsza jest RS6 Avant


Czw, 28.10.2010, 18:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 759
Miejscowość: Białystok
Samochód: Hyundai i30
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Audi podobały mi sie dawno temu, teraz wszystkie wyglądaja podobnie. Musiałby mieć mega lepsze osiagi żebym wogóle brał je pod uwagę.
Mercedes zdecydowanie bardziej mi sie podoba i bez chwili wachania głos idzie na niego.


Czw, 28.10.2010, 18:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 143
Miejscowość: Lubin
Samochód: A4 B7 Avant BKN
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Zdecydowanie RS6 - osiagi, naped quattro 40:60 (tez mozna zamiesc troche tylem), V10 580KM uff goraco mi sie zrobilo

_________________
Audi- Vrosprung durch Technik


Sob, 30.10.2010, 10:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 101
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Konstal 105Na
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Design - Mercedes pobiłby Audi z zapasem gdyby nie ten fatalny przód, okropnie mi się on nie podoba. Okularniki też były brzydkie, zrobili kanciasto - wraz dziwacznie. Ładny design to Mercedesy miały przed okularnikami, z tymi wielkimi prostokątnymi światłami z przodu. Potem już klapa, nawet SLS niezbyt mi się podoba. Audi jest pod tym względem poprawne, ale już przynudnawe, mimo wszystko bije jak dla mnie mercedesa przez ten brzydki przedni pas u gwiazdy.

Osiągi są zbliżone więc tu nie ma się czego czepiać. Trochę w różny sposób na pewno je osiągają, bo w Audi mamy mniejsze biturbo a w mercu większy wolnossący. Skoro palą podobnie i przyspieszają podobnie, to jestem za sposobem Mercedesa - pojemność i V8. Taka Ameryka ze Stuttgartu.

Jak chodzi o prestiż marki to jak dla mnie obydwie nie umywają się do BMW. Mercedes przez swój wieloletni kurs bardziej na komfort niż na dynamike i bardziej na bezpieczeństwo niż przyjemność z jazdy. A Audi jest na fali, coraz lepsze, brakuje im już niewiele, ale razi mnie trochę przynależność do molocha VW ;p

Ceny też podobne, cóż jak dla mnie jest remis ze wskazaniem na Audi i to na nie oddaję głos.

_________________
RWD über alles


Sob, 30.10.2010, 11:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Niestety w ankiecie wyboru zmienić nie mogę ... ale trochę posłuchałem E63 AMG ... Może i jest wolniejszy, ale cholercia symfonia dla ucha :D

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Sob, 30.10.2010, 12:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
janek7 napisał(a):
Jak chodzi o prestiż marki to jak dla mnie obydwie nie umywają się do BMW. Mercedes przez swój wieloletni kurs bardziej na komfort niż na dynamike i bardziej na bezpieczeństwo niż przyjemność z jazdy.

Czyli jesli mecedes jest bardziej komfortowy niz bmw tzn ze jest zły i mniej prestizowy. Dziwny tok myslenia.


Pon, 01.11.2010, 21:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Audi RS6 Avant cs Mercedes E63 AMG T
Może być tylko jeden oczywiście RS6

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 01.11.2010, 21:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018