Switch to full style
Konfrontacje wszelkich samochodów
Wyślij odpowiedź

Wybierz swoje przeznaczenie:

Dodge Charger Pursuit
21
75%
Chevrolet 9C3 Detective Caprice
2
7%
Ford Police Interceptor
5
18%
 
Razem głosów : 28

Cop Car Shoutout

Pon, 13.08.2012, 17:19

Image

Dodge Charger Pursuit
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Chevrolet 9C3 Detective Caprice
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ford Police Interceptor
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

2012 Chevrolet Caprice PPV
Silnik: V8 6.0l 355 HP i 384-lb-ft
Skrzynia: 6 biegów automat
Napęd: RWD
0-60 mph: 5.7 s
Cena: $32,205

2012 Dodge Charger Pursuit
Silnik: V8 5.7l 370 HP i 395-lb-ft
Skrzynia: 5 biegów automat
Napęd: RWD
0-60 mph: 5.6 s
Cena: $33,195

2013 Ford Police Interceptor Sedan
Silnik: V6 twin-turbo 3.5l 365 HP i 350-lb-ft
Skrzynia: 6 biegów automat
Napęd: AWD
0-60 mph: 5.3 s
Cena: $32,310

Tym obecnie wozi się amerykańska Policja

źródło: motortrend

Re: Cop Car Shootout

Pon, 13.08.2012, 17:22

Chyba chodziło o shootout? :wink:

Re: Cop Car Shootout

Pon, 13.08.2012, 17:25

no raczej nie

http://www.motortrend.com/roadtests/sed ... terceptor/

Re: Cop Car Shootout

Pon, 13.08.2012, 17:48

3. Caprice - wydaje się najbardziej normalny, może przez kolor :P
2. Interceptor - za samą nazwę można go kupić :mryellow: "Jeżdżę Interceptorem", grubo brzmi 8)
1. Charger - jeden z niewielu amerykańskich sedanów jaki mi się podoba, w policyjnej wersji nie jest inaczej :)

Re: Cop Car Shootout

Pon, 13.08.2012, 18:01

Dla mnie crown vic. Jeździłbym i jadł pączki

Re: Cop Car Shootout

Pon, 13.08.2012, 18:02

kenji napisał(a):Dla mnie crown vic. Jeździłbym i jadł pączki


na emeryturze

Re: Cop Car Shootout

Pon, 13.08.2012, 18:17

Wezme forda. Ma awd wiec w deszczu a tym bardziej w sniegu miałbym wieksze szanse dorwac kryminał.

Re: Cop Car Shoutout

Pon, 13.08.2012, 19:13

Zdecydowanie Dodge. Strasznie mi sie podoba ten model.

Re: Cop Car Shoutout

Pon, 13.08.2012, 19:16

Charger - najbardziej rasowy, choć Interceptor (ta nazwa 8) ) niewiele mu ustępuje. Caprice to dupowóz na australijskie ulice, a nie do pościgów za pickupami na drugiej półkuli :wink:

Re: Cop Car Shoutout

Pon, 13.08.2012, 19:28

A ja właśnie głosuje na Caprice. Najbliższy klasycznym Crown Victoriom itp. Charger to pasuje raczej do gonionych niż goniących, a Ford nie przemawia do mnie.

Re: Cop Car Shoutout

Pon, 13.08.2012, 20:37

To za bezpieczny weekend:
http://www.youtube.com/watch?v=424ilus_fNc
I też na niego oddaję swój głos.(Żeby nie było chodzi mi o FSO Polonez z powyższego filmiku.) :twisted:

Re: Cop Car Shoutout

Wto, 14.08.2012, 12:43

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Trzy amerykańskie radiowozy obok siebie, aż chciało by się żeby tak zatrzymali na kontrolę :cry: :cry: :cry:
3.Caprice bo to tylko Chevrolet.
2.Interceptor bo ma dziwny przód.
1. Dodge wygrywa dla mnie już samą nazwą.

Re: Cop Car Shoutout

Śro, 15.08.2012, 21:52

Ford Police Interceptor Sedan 8) mniejszy silnik, ale najlepsze osiągi, AWD i fajna nazwa 8)

Re: Cop Car Shoutout

Śro, 29.08.2012, 13:30

tylko Caprice i nie ma innej opcji, fał ósemka rządzi 8) :!: Grube porównanie, johny :)

Re: Cop Car Shoutout

Pią, 31.08.2012, 15:46

Ford Crown Victoria. Całkiem niezłe są wszystkie, ale Pan Bóg jest tylko jeden.

Re: Cop Car Shoutout

Wto, 04.09.2012, 7:52

Zdecydowanie Charger. To złe spojrzenie, jeszcze w policyjnym wersji. Musi robić wrażenie widziany we wstecznym lusterku.
Wyślij odpowiedź