Konfrontacje wszelkich samochodów
Sob, 28.07.2012, 10:24
GT86, gdyż JDM
Sob, 28.07.2012, 11:08
BMW, bo niemiecki.
Sob, 28.07.2012, 11:32
Dane techniczne się nie wyświetlają.
Sob, 28.07.2012, 11:47
Spojrzałem z innego kompa i faktycznie. Nie chciałem robić miniaturek, ale skoro nie ma wyboru.
Sob, 28.07.2012, 12:45
Ciężko powiedzieć... Toyota zachwyca dzikością zawieszenia i surowym dźwiękiem niewyciszonego silnika, BMW jest znakomitym i wygodnym kompanem podróży. Stawiam jednak na Toyotę, bo ciężko mi "ugryźć" proporcje "1" coupe...
Sob, 28.07.2012, 12:49
BMW ma większe doświadczenie,w produkcji sportowych aut i na nie oddaje głos
Sob, 28.07.2012, 13:29
Toyobaru, to powinien być Samochód Roku
Sob, 28.07.2012, 13:40
Dla mnie tak jak Toyobaru powinny jeździć wszystkie samochody, a zwłaszcza Toyoty i w ogóle hot-hatche
Nie, 29.07.2012, 13:28
BMW przy GT86 to brzydal jakich mało. Nawet nie interesują mnie osiągi, głos na JDM.
Nie, 29.07.2012, 16:07
W tym wypadku BMW 1, OBIEKTYWNIE lepsze pod większością względów.
Nie, 29.07.2012, 21:25
airmatic2 napisał(a):Dla mnie tak jak Toyobaru powinny jeździć wszystkie samochody, a zwłaszcza Toyoty i w ogóle hot-hatche

Całe szczęście praktycznie wszystkie hot hatche jeżdżą szybciej od niej
Nie, 29.07.2012, 22:19
Tylko, że hot hatche nie są konkurentami tego auta. Niech sobie jeżdżą szybciej, mnie to nie boli. Kto będzie chciał, ten kupi. Największą wadą tego auta jest cena, a reszty opinii o tym wozie wolę słuchać od redaktorów (z całego świata, żeby nie byłi), którzy
jeździli tym autem, a nie z potem czoła porównywali wyniki i parametry z Golfami, Meganami i innymi nie-konkurentami GT-86 za ekranem monitora
Pon, 30.07.2012, 0:14
Nie zaczynajcie kolejnej sprzeczki Toyobaru vs. reszta świata...
Pon, 30.07.2012, 20:42
Szybciej nie szybciej, dużo zależy od skilla kierowcy, a fun z jazdy lekkim rwd większy niż w najmocniejszym fwd.
...tak myślę...
Pią, 03.08.2012, 11:18
Kurai napisał(a):
...tak myślę...
Taka jest prawda.
Pią, 03.08.2012, 12:15
GT86 to dla mnie pierwsze auto od niepamiętnych czasów, które pochodzi z Japonii, będąc przy tym ciekawym samochodem. Tym bardziej jeśli chodzi o Toyotę. Jest na czym oko zawiesić, jest czym na pewno pojeździć. Co nie zmienia faktu, że totalnie się w nim nie widzę. Stylistycznie nawiązuje do typowego dziwkołapa. Jestem konserwatystą i dlatego baskont- wybieram bardziej cichociemne BMW. Mając tyle lat ile mam, nic więcej do szczęścia by mi nie było trzeba. Dość małe, zwinne i niepozorne BMW, którym mógłbym jeździć wszędzie i czerpać z niego radość z jazdy. Głos na BMW
Pią, 03.08.2012, 15:05
Mówiąc szczerze to chyba pierwszy raz zobaczyłem BMW 1 coupe, pierwsze wrażenie jest takie, że muszę sprawdzić czy temat "przychodzi Fuhrer do OBR-u.." przypadkiem nie został zamknięty! Co to ma być???!! następca mazdy 121 mk I? Bieber Motoren Werke? BMW pojechało równo z tym paskudztwem! w środku wystrój na poziomi co majwyżej golf IV, da się przeżyc, ale nie tędy droga! Toyobaru jest niezagrożone:) wygląda jak trzeba a myślę że i jezdzi jak trzeba tylko ta deskę by się przydało troche wyprasować bo za dużo w niej udziwnień- fałdek i dołków
Sob, 04.08.2012, 11:36
mad4max napisał(a):Bieber Motoren Werke?
Ale szczerze, GT86 piękna też nie jest w sumie.
Nie, 05.08.2012, 21:51
Generalnie lubie BMW, ale ten model jakoś mi sie nie podoba.
Głos na Toyotę, może współpraca z Subaru wyjdzie jej na dobrze.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.