Konfrontacje wszelkich samochodów
Pią, 29.06.2012, 22:54
Senor Googlito tłumaczył
Głos na Lodgy - naprawdę prezentuje się sensownie...
Pią, 29.06.2012, 22:58
Tabelka tłumaczona niestety przez google translate

Będę miał chwilę to poprawię
Pią, 29.06.2012, 22:58
Scenic - lepsza jakość wykończenia, lepsze wyposażenie, pewnie lepsze prowadzenie. Lodgy jest ładne ale ceną i większym bagażnikiem nie wygra.
Sob, 30.06.2012, 0:31
Ale ogromny bagażnik ma to Lodgy
Sob, 30.06.2012, 3:10
Takie porównanie bez ceny, która jest w tym przypadku głównym wyróżnikiem, stawia wg mnie na podium Scenica. Raz, że mamy przecież Grand Scenica, jeśli chcemy duży bagażnik. Dwa - jakość w każdym kawałku wyższa.
Sob, 30.06.2012, 10:23
Scenic jest z wyglądu średni,dlatego głos na Dacię,gdyż jest bardziej praktyczna,jak dla mnie ładniejsza
Sob, 30.06.2012, 13:52
Scenic, Dacia jest nisko. Renault też, ale papa ma starszego Scenica i w trasy dobre auto, więc nowy pewnie lepszy
Sob, 30.06.2012, 19:34
PiasQ napisał(a):Takie porównanie bez ceny, która jest w tym przypadku głównym wyróżnikiem, stawia wg mnie na podium Scenica.
Nie żebym się czepiał, ale na podium to zmieszczą się oba

Głos na Lodgy - lepiej spełnia funkcje jakich oczekuje się od vana.
Sob, 30.06.2012, 20:16
Dacia wygląda tak biednie. Patrząc na jej przód i środek to nadaje sie dla Pana w kapeluszu, a dla młodszej osoby Scenic na którego oddaje głos.
Sob, 30.06.2012, 20:52
Będę rozsądny i zagłosuję na Dacie. Uważam że to naprawdę dobra propozycja w klasie rodzinnych vanów.
Pią, 20.07.2012, 14:05
Hmm trochę dziwne porównanie. Nie te materiały, nie ta cena, nie ta grupa odbiorców. W gronie minivanów Scenic jest dla mnie osobiście wysoko. Ładny wygląd, super wnętrze, bardzo ładne materiały.
A Dacia wygląda poprawnie i jest bardzo ciekawą propozycją ze względu na stosunek ceny do tego co auto proponuje.
Dla mnie remis.
Pią, 20.07.2012, 20:04
wybieram Dacię.
Pią, 20.07.2012, 20:30
Siedziałem w Lodgy i jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy to tandeta. Ja rozumiem, że to auto budżetowe, ale za te pieniądze wolałbym kupić choćby używanego Scenica.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.