
'1974 Polski FIAT / FSM 126p BOMBEL
A Polacy nie gęsi...!
Z chwilą uruchomienia seryjnej produkcji licencyjnego Fiata 126p rozpoczęto prace nad wersjami pochodnymi tego samochodu. Nawiązano współpracę z warszawską Akademią Sztuk Pięknych, gdzie opracowano projekty bryły samochodu dostawczego oraz wersji kombi. Jako pierwszy do realizacji został skierowany furgon. Zmianie uległa tylna część nadwozia pojazdu. Przestrzeń ładunkową przykryto sztywną nadbudową wykonaną z tworzywa sztucznego. Jej obły kształt spowodował, że pojazd ten otrzymał nazwę "Bombel". Budowę prototypu zakończono w 1974 roku. Mimo umieszczenia z tyłu samochodu zespołu napędowego uzyskano przestrzeń ładunkową o objętości około 1 m3 Miała ona dwa poziomy górny o płaskiej powierzchni dostępny przez tylne drzwi i dolny, który tworzyła wnęka za przednimi fotelami. Istniała możliwość łatwego zamontowania kanapy tylnej z PF 126p po usunięciu siatki i półki górnego poziomu. Wykonano również wersję tego pojazdu z dodatkowymi oknami bocznymi w laminatowej nadbudowie.
http://www.autoera.dt.pl/gal_view.php3? ... =0&count=3
A bułeczki dojeżdżały ciągle jeszcze ciepłe
Silnik 4-suwowy, 2-cylindrowy
Pojemność skokowa 594 cm3
Moc 23 KM
Usytuowanie / napęd tył / tylny
Wymiary dł./szer./wys -
Rozstaw osi 1840 mm
Ĺadowność 300 kg
Pojemność bagażnika ok.1000 l
Liczba drzwi / miejsc 2 / 2
Hamulce hydrauliczne, bębnowe
Zawieszenie przód-resor poprzeczny, tył-sprężyny śrubowe i amortyzatory
Ogumienie 135 SR 12
ZuĹĽycie paliwa 5 l / 100 km
Masa - kg
V max 105 km/h
To mój rówieśnik
