Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 7:05




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
2014 Audi TT Sportback Concept 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2014 Audi TT Sportback Concept
O dziwo, całkiem przyjemnie to wyszło...
Cytuj:
Samochód nawiązuje do mniejszego modelu m.in. kształtem pasa przedniego. Z TT zapożyczono, zmodyfikowane stylistycznie, zderzak i maskę. Auto wyposażono m.in. w laserowe reflektory przednie i 21-calowe felgi ze stopów lekkich.
Karoseria mierzy 4,47 m długości, 1,89 m szerokości i zaledwie 1,38 m wysokości. Oznacza to, że koncepcyjne TT Sportback jest o 29 cm dłuższe, 6 cm szersze i 3 cm niższe od zwykłego TT. Wykorzystując możliwości modułowej platformy MQB o 12 cm wydłużono również rozstaw osi.
Wnętrze przypomina standardowe TT. Z tyłu zamontowano dwa niezależne fotele oddzielone od siebie konsolą centralną. Na wyposażeniu znajdziemy m.in. skórzaną tapicerkę.
Źródłem napędu jest benzynowy 2,0 l TFSI rozwijający 400 KM i 450 Nm. Moc przenoszona jest na koła obu osi za pośrednictwem siedmiostopniowej, zautomatyzowanej, dwusprzęgłowej, przekładni DSG. Auto przyspiesza do 100 km/h w 3,9 s i - przynajmniej w teorii - zużywa 7 l paliwa na 100 km.
Pokazane w Paryżu auto to prototyp, ale stanowiący zapowiedź wersji produkcyjnej, która być może pojawi się już w marcu przyszłego roku na salonie w Genewie.

interia

Image

Image

Image

Image

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
netcarshow

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 06.10.2014, 14:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 116
Miejscowość: Między Jasłem, a Dębicą
Samochód: Das Auto
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Nawet fajne, lepsze niż CLA od Mercedesa, tylko wnętrze bym trochę zmodernizował, po prostu nie podoba mi się to w nowym TT.


Pon, 06.10.2014, 15:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Dla mnie okropne. Już zwykłe nowe TT totalnie mi się nie podoba, a tutaj z idiotyczną i beznadziejną sylwetką jest jeszcze gorzej.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Pon, 06.10.2014, 18:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Zwykłe TT mi się nie podoba a to tym bardziej :roll:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pon, 06.10.2014, 19:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
PRZEPIEKNE :shock: :shock:

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Wto, 07.10.2014, 1:11
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Wygląda naprawdę nieźle, o wiele lepiej od Sportbacków A5 i A7.


Wto, 07.10.2014, 7:45
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Nie wiem, czy lepiej, ale na pewno ciekawie, zdaje się, że Audi znalazło kolejną niszę :wink:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 07.10.2014, 7:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Tył powinien znaleźć się w zwykłej TTce, bo obecnie wygląda niemal identycznie ja w poprzednim TT. Może po fl.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 08.10.2014, 19:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
NIE NIE NIE !!!!!!!!!! Audi TT to jest Audi TT i nic wiecej żadne Sportback'i czy inne cuda Niech z innymi modelami robią sobie co chcą ale TT'ke powinni zostawic w świety spokoju

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Śro, 08.10.2014, 20:30
Profil

Postów: 292
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
O ile zwykłe tt wygląda dla mnie jak rozdeptany ziemniak i jest w moim mniemaniu jednym z najobrzydliwszych aut wszechczasów to sportback o dziwo jest przepiękny.
Póki co nie stać mnie na luksusowe auto, ale zawsze zastanawiałem się co kupię, gdy już będę całkowicie "na swoim", a jednocześnie będzie pasować do mojego zawodu - nie będzie nazbyt poważne, jednocześnie praktyczne, prestiżowe i sportowe, ale nie wyglądające jak samoróbka (tak wygląda dla mnie większość aut z dokładkami sportowymi typu audi rs, czy bmw m).
Tt sporback to jest coś co kupiłbym bez zająknięcia. Tył faktycznie wymiata, a przód idealńie się z nim komponuje.
Bardzo poproszę do produkcji go.


Śro, 08.10.2014, 20:52
Profil

Postów: 3
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi 1.9 TDI 130 KM
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Wnętrze prezentuje się świetnie. Niestety nie podchodzi mi jakoś tył tego projektu.

_________________
Profesjonalny mechanik samochodowy z Warszawy - Diagnostyka komputerowa, programowanie pomp, wymiana urwanych świec żarowych, regeneracja katalizatorów, rozrządy, naprawa układów hamulcowych. Zapraszam do mojego warsztatu :)


Pon, 13.10.2014, 8:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Adui A4
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
TTka mi sie akurat nigdy nie podobała, była zbyt obła, ta wersja natomiast wygląda nieźle, chyba zmienie zdanie co do tego modelu.


Pią, 24.10.2014, 8:42
Profil

Postów: 75
Post Re: 2014 Audi TT Sportback Concept
Audi TT kojarzyło mi się do tej pory z córkami bogatych rodziców w różowych tipsach, ale ta wersja wygląda nieźle i może nawet jakiś mężczyzna do niego wejdzie.

_________________
Kredyt samochodowy przez internet. Sprawdź jakie to proste!


Nie, 04.01.2015, 10:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018