Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 21:05




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
2014 Toyota FT-1 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post 2014 Toyota FT-1
Aż dziwi mnie że nie powstał jeszcze temat o tym samochodzie.

Toyota FT-1 wg wielu powinna zostać nową suprą, przyznam że podpisuję się pod tym i ja. :shock: takiego cacuszka dawno nie było, jednakże wątpię aby to była nowa supra. Toyota mówi że jest to pokaz tego co będzie można zobaczyć w ich przyszłych samochodach sportowych.


Image
Image
Image
(c) toyota.com

http://www.toyota.com/concept-vehicles/
stronka na której jest filmik o tym cudeńku.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 13.01.2014, 21:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: Toyota FT-1
Jakoś nie podoba mi się ten "nochal".

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Pon, 13.01.2014, 21:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Mi również się nie podoba ten prżód. I jeśli bedzie tak jak w przypadku GT86 to będzie jeszcze 10 konceptów, każdy łagodniejszy od drugiego aż wreszcie zrobią nudną serie.


Wto, 14.01.2014, 0:31
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Tył fajny, przód przekombinowany. Zresztą tak jak napisał mk2 nawet jeśli doczekamy się kiedyś seryjnego modelu to będzie pewnie miał bardzo zachowawczy design.


Wto, 14.01.2014, 12:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Toyota FT-1
A mnie się obłędnie podoba całość - nie jest tak poharatany jak Lexus, lecz ma niesamowicie nowoczesny i bezkompromisowy sportowy design. Genialne detale.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
netcarshow

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 14.01.2014, 13:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Nie wiem co wy chcecie od tego przodu. Jest to moim zdaniem najlepsza implementacja nosa z F1 do bryły samochodu drogowego. Ta Toyota rozwaliła system, w moich oczach jest niewiele równie pięknych samochodów.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Wto, 14.01.2014, 15:18
Profil

Postów: 797
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Ciekawy koncept.
Tył taki trochę na siłę wydumany. Kojarzy mi się z Mitsuoką, ale ogólnie OK.


Wto, 14.01.2014, 15:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Kosmos, bardzo ciekawa propozycja od Yoyoty. Oby była to odległa zapowiedź seryjnego modelu jak to było w przypadku GT86, bo przyda się wskrzeszenie Supry :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Wto, 14.01.2014, 16:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1079
Miejscowość: ...
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Doskonala, coz jesli nawet zmieniona weszlaby do produkcji, ale z zachowanymi zasadniczymi elementami tego konceptu to bylbym mile zaskoczony. Nowa Supra ma sie pojawic. Toyota wspolpracuje z BMW wspolnie nad nowym projektem, w BMW ma byc to nowe Z5.


Nie, 19.01.2014, 13:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Apropo tej współpracy to martwi mnie to trochę. O ile w przypadku gt-86 Toyota, Subaru i Scion wiedzieli że chodzi tutaj głównie o rynek tuningu i wiele egzemplarzy trafi prosto do mechanika, i dzięki temu zostawili rezerwy tu i tam, to BMW raczej tak nie myśli. A jak mniemam to wielu producentów części jak i przyszłych właścicieli supry pewnie od razu będzie chciało to tuningować.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Wto, 21.01.2014, 17:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Ten concept opanował moje serce i komputery - powyższa galeria przewija się na monitorach domowego i służbowego kompa :P

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 18.02.2014, 19:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Pierwszy z tych stopionych wytworow spod znaczka tojoty i leksusa, ktory nawet mi sie podoba.

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Śro, 19.02.2014, 12:03
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Toyota przedstawi na Pebble Beach Concours d’Elegance nową wersje conceptu FT1. W porównaniu do poprzedniej wersji mamy zupełnie nowe wnętrze oraz ...lakier nadwozia ;)

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 16.08.2014, 21:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Oj pasuje mu ten lakier, wg mnie wygląda dużo lepiej niż w czerwieni.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Sob, 16.08.2014, 21:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Toyota FT-1
Mnie się też podoba bardziej w tym kolorze, podobnie, ten kolor tapicerki. :shock:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 17.08.2014, 14:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018