 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 7:09
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 13 posty(ów) ] |
|
2010 Lamborghini Sesto Elemento
| Autor |
Wiadomość |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Pierwsze zdjęcie konceptu, którego zapowiedzią były teasery. Brak oficjalnych informacji. 
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Śro, 29.09.2010, 16:04 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Szczerze mówiąc, to wygląda jak chińska zabawka dla dzieci. Przywiązanie do linii Murcielago i Reventona rozumiem, aczkolwiek w nich jest coś monumentalnego - tu jak na razie lypa.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Śro, 29.09.2010, 19:46 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Więcej, lepszych zdjęć: http://www.autogespot.com/nl/item/8947/ ... fotos.htmlIMO wygląda jak pół du*y zza krzoka 
|
| Śro, 29.09.2010, 19:47 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Śro, 29.09.2010, 22:24 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
johny napisał(a): PatrzÄ…c na zdjÄ™cia tego conceptu i na zdjÄ™cia szpiegoskie na szczeĹ›cie widać ze nie jest to nastÄ™pca Murcielago, to coĹ› wyglada jak chinska podrĂłba Lambo zbudowana w szopie Bo to nie miaĹ‚a być prezentacja nastÄ™pcy Murcielago. Lambo miaĹ‚o przedstawić dwa concepty, to wyglÄ…da jak zapowiedĹş Gallardo, a nie Murcie.
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 30.09.2010, 10:23 |
|
 |
|
Triumph4111
Postów: 2013 Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Rozumiem, że lubią nawiązywać do stylistyki myśliwców... ostre, łamane linie i w ogóle... i w Reventonie się to sprawdzało, ale to już wygląda jak auto zaprojektowane przez mistrza origami...
_________________ "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem
|
| Czw, 30.09.2010, 11:26 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 30.09.2010, 13:13 |
|
 |
|
cobra
Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Wyglada jak zabawkowy wieĹ›-tuning. 
|
| Czw, 30.09.2010, 17:54 |
|
 |
|
sebastianadam
Postów: 1062 Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Niech zostanie juĹĽ na zawsze conceptem.
_________________ Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje
|
| Czw, 30.09.2010, 19:31 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Wygląda fajnie, lżej od Murcielago, jeśli to byłby jego następca to rox. W ogóle ciekawy jest imo. Ma jebnięcie.
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Sob, 02.10.2010, 9:27 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Sob, 02.10.2010, 19:46 |
|
 |
|
Ecnelis
Postów: 116 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Lancia κ Coupe 2.0t
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
_________________ NAJSZYBSZE SAMOCHODY ŚWIATA / TOP GEAR
|
| Czw, 07.10.2010, 23:05 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 09.01.2013, 12:10 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 13 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |