Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=36191
Strona 1 z 2

Autor:  morphy [ Pon, 23.04.2012, 10:08 ]
Temat postu:  2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept

Peugeot pokaże w Pekinie małego crossovera segmentu B. Mierzy 4,14m długości i 1,74m szerokości. Póki co Peugeot nie podaje więcej informacji. Zarówno jeśli chodzi o układ napędowy, jak i kiedy miała by być premiera wersji produkcyjnej. Jednak to nie stanie się wcześniej niż na początku 2013r.

Image Image Image Image Image

(C) NCS

Autor:  Alfisti4ever [ Pon, 23.04.2012, 19:21 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

No nawet ciekawe :wink:

Autor:  morphy [ Śro, 25.04.2012, 21:29 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Image Image Image Image Image Image

(c) worldscoop

Autor:  Michae [ Czw, 26.04.2012, 9:24 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Tiguan a la Peugeot :P Ale przynajmniej Pug wypuścił wreszcie jakiegoś wyglądającego koncepta ;)

Autor:  Iwantpeugeot208 [ Sob, 05.05.2012, 19:05 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Fajny ten concept, ale ten na chinski rynek wyglada jakos malo europejsko.

Autor:  Michae [ Sob, 05.05.2012, 20:35 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Padłem, myśl tygodnia :lol: :twisted:

Autor:  Iceman [ Sob, 05.05.2012, 22:07 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Ciekawe ile z tego prototypu zostaie w serii - oby całość, tu nie ma czego ugrzeczniać :twisted:

Autor:  ArcherPAF [ Śro, 09.05.2012, 20:39 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

rzeczywiście fajny ten concept.

Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże...

macie jakieś pomysły?


PS
tu też znalazłem trochę informacji o nim:
http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept

Autor:  okol [ Śro, 09.05.2012, 21:59 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

oni sami chyba nie wiedza... bo teraz to 3008 jest wieksze od 4008... :)

Autor:  Iwantpeugeot208 [ Czw, 10.05.2012, 5:47 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

ArcherPAF napisał(a):
rzeczywiście fajny ten concept.

Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże...

macie jakieś pomysły?


PS
tu też znalazłem trochę informacji o nim:
http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept


A dlaczego za duży na 2008? Będzie miał zaledwie 4,14 m długości, czyli niewiele ponad typowy rozmiar aut z segmentu B.

Autor:  ArcherPAF [ Czw, 10.05.2012, 22:28 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

z tego co gdzieś czytałem to Peugeot wycofuje się z SW dla 208 i ma być kolejne 4 cyfrowe oznaczenie... ale gabarytowo mi za duże na 2008, bo już bardziej podłazi pod 3008... przynajmniej dla mnie...

a ma ktoś jakieś spyfoty projektowanego 2008??

Autor:  Opelu [ Czw, 10.05.2012, 22:52 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko :)
Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.

Autor:  Iwantpeugeot208 [ Pią, 11.05.2012, 20:21 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Opelu napisał(a):
Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko :)
Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.

Jest jeszcze Toyota Urban Cruiser w tej klasie.

Autor:  Opelu [ Pią, 11.05.2012, 23:17 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Dla mnie to szrot w cenie złota więc w ogóle nie brałem pod uwagę, tam też przestronność i jakość plastików jest na poziomie poprzedniego Yarisa czyli lekko mówiąc śmieszna

Autor:  Iwantpeugeot208 [ Sob, 08.09.2012, 15:55 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Zdjęcia szpiegowskie 2008 zamieszczone w necie w tamtym tygodniu sugerują nieco inną sylwetkę i szczegóły niż to cośmy widzieli na zdjęciach z Pekinu. Trzeba poczekać na targi w Paryżu, może odsłonią rąbka tajemnicy.

Autor:  Opelu [ Śro, 12.09.2012, 9:26 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept

Peugeot w Paryżu pokaże nową odsłonę tego konceptu, o bardziej sensownej nazwie 2008 Concept. Autko jest niemal identyczne więc nie robiłem nowego tematu.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

carscoop

Autor:  Iceman [ Śro, 12.09.2012, 10:27 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept

Mało zmian w stosunku do UC Concept, co może zwiastować bardzo zblizoną formę wersji seryjnej. Francja daje czadu :mryellow:

Autor:  Iwantpeugeot208 [ Śro, 12.09.2012, 16:36 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept

Zauważcie, że na zdjęciach szpiegowskich jest inna atrapa chłodnicy i tablica z tyłu jest wyżej, lusterka są znacznie większe niż na koncepcie, moim zdaniem wersja do produkcji będzie się różniła detalami od koncepcyjnej i to sporo.

Autor:  Grzybeusz [ Pią, 14.09.2012, 10:13 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept

Ładny ja bym osobiście wprowadził kilka zmian.. Linię dachu z tyłu obniżyć taki a'la X6 ale nie za bardzo i kształt okienek tylne drzwi i słupek C. Bo za bardzo Tiguan'a widać

Autor:  lordzofmafia [ Nie, 16.09.2012, 14:19 ]
Temat postu:  Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept

Czyżby wracała moda na "Laser Stripes"?

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/