| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=36191 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Alfisti4ever [ Pon, 23.04.2012, 19:21 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
No nawet ciekawe |
|
| Autor: | morphy [ Śro, 25.04.2012, 21:29 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
![]() (c) worldscoop |
|
| Autor: | Michae [ Czw, 26.04.2012, 9:24 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Tiguan a la Peugeot |
|
| Autor: | Iwantpeugeot208 [ Sob, 05.05.2012, 19:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Fajny ten concept, ale ten na chinski rynek wyglada jakos malo europejsko. |
|
| Autor: | Michae [ Sob, 05.05.2012, 20:35 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Padłem, myśl tygodnia |
|
| Autor: | Iceman [ Sob, 05.05.2012, 22:07 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Ciekawe ile z tego prototypu zostaie w serii - oby całość, tu nie ma czego ugrzeczniać |
|
| Autor: | ArcherPAF [ Śro, 09.05.2012, 20:39 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
rzeczywiście fajny ten concept. Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże... macie jakieś pomysły? PS tu też znalazłem trochę informacji o nim: http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept |
|
| Autor: | okol [ Śro, 09.05.2012, 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
oni sami chyba nie wiedza... bo teraz to 3008 jest wieksze od 4008... |
|
| Autor: | Iwantpeugeot208 [ Czw, 10.05.2012, 5:47 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
ArcherPAF napisał(a): rzeczywiście fajny ten concept. Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże... macie jakieś pomysły? PS tu też znalazłem trochę informacji o nim: http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept A dlaczego za duży na 2008? Będzie miał zaledwie 4,14 m długości, czyli niewiele ponad typowy rozmiar aut z segmentu B. |
|
| Autor: | ArcherPAF [ Czw, 10.05.2012, 22:28 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
z tego co gdzieś czytałem to Peugeot wycofuje się z SW dla 208 i ma być kolejne 4 cyfrowe oznaczenie... ale gabarytowo mi za duże na 2008, bo już bardziej podłazi pod 3008... przynajmniej dla mnie... a ma ktoś jakieś spyfoty projektowanego 2008?? |
|
| Autor: | Opelu [ Czw, 10.05.2012, 22:52 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak. |
|
| Autor: | Iwantpeugeot208 [ Pią, 11.05.2012, 20:21 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Opelu napisał(a): Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak. Jest jeszcze Toyota Urban Cruiser w tej klasie. |
|
| Autor: | Opelu [ Pią, 11.05.2012, 23:17 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Dla mnie to szrot w cenie złota więc w ogóle nie brałem pod uwagę, tam też przestronność i jakość plastików jest na poziomie poprzedniego Yarisa czyli lekko mówiąc śmieszna |
|
| Autor: | Iwantpeugeot208 [ Sob, 08.09.2012, 15:55 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Zdjęcia szpiegowskie 2008 zamieszczone w necie w tamtym tygodniu sugerują nieco inną sylwetkę i szczegóły niż to cośmy widzieli na zdjęciach z Pekinu. Trzeba poczekać na targi w Paryżu, może odsłonią rąbka tajemnicy. |
|
| Autor: | Opelu [ Śro, 12.09.2012, 9:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept |
Peugeot w Paryżu pokaże nową odsłonę tego konceptu, o bardziej sensownej nazwie 2008 Concept. Autko jest niemal identyczne więc nie robiłem nowego tematu. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() carscoop |
|
| Autor: | Iceman [ Śro, 12.09.2012, 10:27 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept |
Mało zmian w stosunku do UC Concept, co może zwiastować bardzo zblizoną formę wersji seryjnej. Francja daje czadu |
|
| Autor: | Iwantpeugeot208 [ Śro, 12.09.2012, 16:36 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept |
Zauważcie, że na zdjęciach szpiegowskich jest inna atrapa chłodnicy i tablica z tyłu jest wyżej, lusterka są znacznie większe niż na koncepcie, moim zdaniem wersja do produkcji będzie się różniła detalami od koncepcyjnej i to sporo. |
|
| Autor: | Grzybeusz [ Pią, 14.09.2012, 10:13 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept |
Ładny ja bym osobiście wprowadził kilka zmian.. Linię dachu z tyłu obniżyć taki a'la X6 ale nie za bardzo i kształt okienek tylne drzwi i słupek C. Bo za bardzo Tiguan'a widać |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Nie, 16.09.2012, 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Peugeot Urban Crossover Concept / 2008 Concept |
Czyżby wracała moda na "Laser Stripes"? |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|