Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Audi RS Q3 Concpet
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=36160
Strona 1 z 1

Autor:  gibki8 [ Wto, 17.04.2012, 23:12 ]
Temat postu:  Audi RS Q3 Concpet

Concept Audi Q3 w wersji RS. Samochód otrzymał całkowicie zmodyfikowany przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza, mocno poszerzone nadkola oraz specjalnie zaprojektowane 20-calowe felgi. Ponadto z tyłu Q3 RS otrzymało zderzak z pokaźnym dyfuzorem a zawieszenie zostało obniżone o 25mm i utwardzone. Pod maską 5-cylindrowe 2,5 Turbo o mocy 360KM współpracujące z 7-biegową skrzynią S-Tronic. Dzięki napędowi na cztery koła sprint do 100km/h trwa 5,2 sekundy a prędkość maksymalna wynosi 265km/h. Samochód ma zostać zaprezentowany w Pekinie. Nie wiadomo czy zostanie wprowadzony do produkcji seryjnej.
Image
Image
Image
Image
Image
automobile-magazine

Autor:  Alfisti4ever [ Wto, 17.04.2012, 23:21 ]
Temat postu:  Re: Audi Q3 RS Concpet

Cytuj:
Nie wiadomo czy zostanie wprowadzony do produkcji seryjnej.

OkrojÄ… z bajerĂłw, wsadzÄ… normalny silnik i sprzedadzÄ… jako nudne Q3 :> :wink:

Autor:  morphy [ Śro, 18.04.2012, 5:37 ]
Temat postu:  Re: Audi Q3 RS Concpet

Concept nazywa się Audi RS Q3 Concept, a nie odwrotnie. Niby drobnostka, ale bądźmy dokładni.

Co do samego conceptu. RS-ki rozmieniają na drobne i do tego już nie robią takie show jak kiedyś. No fajny jest, ale nie powalił na kolana. :roll: Wnętrze to już w ogóle, a jeszcze ten kolor. Jedynie silnik ratuje sprawę. 360 KM jak na 2.5 to pięknie.

Autor:  gibki8 [ Śro, 18.04.2012, 8:49 ]
Temat postu:  Re: Audi Q3 RS Concpet

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
autoblog

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 31.08.2012, 12:02 ]
Temat postu:  Re: Audi RS Q3 Concpet

Zdjęcia z targów w Moskwie
Image Image Image Image
(c) carscoop

Autor:  rejjo [ Sob, 22.09.2012, 10:54 ]
Temat postu:  Re: Audi RS Q3 Concpet

Trochę nadmuchane to auto, ale za jedno cenię AUDI...
Że w końcu ktoś robi porządek pod maską - tak jak kiedyś w Alfach - otworzyłeś maskę i jedno ŁAŁ :o
Tutaj idą w stronę minimalizmu i uważam że rewelacyjnie to wygląda :>

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/