| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Audi RS Q3 Concpet https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=36160 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gibki8 [ Wto, 17.04.2012, 23:12 ] |
| Temat postu: | Audi RS Q3 Concpet |
Concept Audi Q3 w wersji RS. Samochód otrzymał całkowicie zmodyfikowany przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza, mocno poszerzone nadkola oraz specjalnie zaprojektowane 20-calowe felgi. Ponadto z tyłu Q3 RS otrzymało zderzak z pokaźnym dyfuzorem a zawieszenie zostało obniżone o 25mm i utwardzone. Pod maską 5-cylindrowe 2,5 Turbo o mocy 360KM współpracujące z 7-biegową skrzynią S-Tronic. Dzięki napędowi na cztery koła sprint do 100km/h trwa 5,2 sekundy a prędkość maksymalna wynosi 265km/h. Samochód ma zostać zaprezentowany w Pekinie. Nie wiadomo czy zostanie wprowadzony do produkcji seryjnej. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() automobile-magazine |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Wto, 17.04.2012, 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: Audi Q3 RS Concpet |
Cytuj: Nie wiadomo czy zostanie wprowadzony do produkcji seryjnej. OkrojÄ… z bajerĂłw, wsadzÄ… normalny silnik i sprzedadzÄ… jako nudne Q3 |
|
| Autor: | morphy [ Śro, 18.04.2012, 5:37 ] |
| Temat postu: | Re: Audi Q3 RS Concpet |
Concept nazywa się Audi RS Q3 Concept, a nie odwrotnie. Niby drobnostka, ale bądźmy dokładni. Co do samego conceptu. RS-ki rozmieniają na drobne i do tego już nie robią takie show jak kiedyś. No fajny jest, ale nie powalił na kolana. |
|
| Autor: | gibki8 [ Śro, 18.04.2012, 8:49 ] |
| Temat postu: | Re: Audi Q3 RS Concpet |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() autoblog |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 31.08.2012, 12:02 ] |
| Temat postu: | Re: Audi RS Q3 Concpet |
Zdjęcia z targów w Moskwie (c) carscoop |
|
| Autor: | rejjo [ Sob, 22.09.2012, 10:54 ] |
| Temat postu: | Re: Audi RS Q3 Concpet |
Trochę nadmuchane to auto, ale za jedno cenię AUDI... Że w końcu ktoś robi porządek pod maską - tak jak kiedyś w Alfach - otworzyłeś maskę i jedno ŁAŁ Tutaj idą w stronę minimalizmu i uważam że rewelacyjnie to wygląda |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|