Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2012 Tesla model X
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=35772
Strona 1 z 1

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 10.02.2012, 8:31 ]
Temat postu:  2012 Tesla model X

Cytuj:
Transferred straight from the Model S will be its pancake-flat, under-floor battery packs but in two sizes (60 and 85 kW-hrs) unlike the S trio of packs (the small, 40 kW-hr size being deleted). Given the Model X's greater CdxA, it'll have between 10 to 12 percent less driving range, meaning between about 214 to 267 miles, depending on the battery you've got. Recharge times are unchanged at about four hours for the big battery (at a colossal 20-Watt rate; by contrast, our longterm Chevrolet Volt with a 16 kW-hr battery needs 3.5 hours).

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

motortrend

Autor:  Alfisti4ever [ Pią, 10.02.2012, 9:58 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Wygląda trochę jak karaluch :? Najsłabiej wygląda deska z tym wbudowanym wielkim iPadem :roll: No ni chu chu żeby to tam pasowało :/

Autor:  lukasras [ Pią, 10.02.2012, 10:37 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Czy tylko mnie wydaje siÄ™, ĹĽe z boku wypisz wymaluj BMW 5GT :?:

Autor:  Michae [ Pią, 10.02.2012, 11:43 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Widzę nawet Tesla musi teraz zrobić SUV-a :lol:

Autor:  Davin [ Pią, 10.02.2012, 14:28 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

czytelność tego ekranu w słońcu jest zabójcza :lol:

Autor:  kulikowski [ Sob, 11.02.2012, 1:23 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

chyba powinien być rok 2014

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


(C) Cartype.com

Autor:  RR ltd Co. [ Sob, 11.02.2012, 9:46 ]
Temat postu:  Re: 2014 Tesla model X

kulikowski napisał(a):
chyba powinien być rok 2014

niby dlaczego? Concepty datujemy zgodnie z datÄ… ich upublicznienia, to nie jest wizja.

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 14.01.2013, 23:40 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

Autor:  choopster [ Wto, 15.01.2013, 1:14 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Ogólnie to kibicuję Tesli... chyba jedyna proekologiczna marka którą jakoś trawię. Ale jedno nie mogę zdzierżyć - co oni do ch*ja wafla sądzą wsadzając do aut zamiast deski rozdzielczej te ekrany ?! Ja lubię duże wyświetlacze, dotykowe, no ale bez jaj, przecież to jest parodia jakaś :lol:

Autor:  cobra [ Wto, 15.01.2013, 9:36 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Image

Spasowanie elementów karoserii jak widać nie jest ich mocną stroną. ;)

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 15.01.2013, 9:42 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

Też to zauważyłem, ale stwierdziłem, że concepty małych firm rządzą się innymi prawami :P

Autor:  Alfisti4ever [ Wto, 15.01.2013, 10:59 ]
Temat postu:  Re: 2012 Tesla model X

cobra napisał(a):
Spasowanie elementów karoserii jak widać nie jest ich mocną stroną.

A może po prostu drzwi były niedomknięte :wink:
Popieram Teslę bo to jedyny elektryk który wygląda dobrze :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/