Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Arrinera Veno - polski supercar 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Re: Arrinera Veno - polski supercar
Strasznie cicho tutaj o Arrinerze, już myślałem, że w ogóle nie ma wątku poświęconego tej marce :mryellow:

Image

Ostateczny wygląd pokazany na renderach urzeczywistnił się i prototyp już tak wygląda. Jakieś 2 miesiące temu jeździł po lotnisku i nawet pokazano to w mediach http://youtu.be/6KFp620c5Z4

Szkoda, że jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądało wnętrze, ale chyba dopiero niedawno zewnętrzna firma zaczęła je projektować.

Z tego co ostatnio wyczytałem, to Arrinera założyła konsorcjum z Politechniką Warszawską i otrzymali dofinansowanie na rozwój aktywnej aerodynamiki. Może popchnie to do przodu ten projekt. Śledzę ten projekt bo ciągle mam nadzieję, że powstanie coś mega fajnego :)


Śro, 10.12.2014, 14:22
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Arrinera Veno - polski supercar
Do 1 kwietnia jeszcze daleko.


Czw, 11.12.2014, 10:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 116
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Lancia κ Coupe 2.0t
Post Re: Arrinera Veno - polski supercar
Wywiad z Pavlo Burkatskyy'm, projektantem w Arrinera Automotive, twórcą kształtów modelu Hussarya i nie tylko:

http://www.mototrends.pl/wiadomosci/pav ... zczegolow/

_________________
NAJSZYBSZE SAMOCHODY ŚWIATA / TOP GEAR


Pią, 05.02.2016, 8:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018