| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2010 Lamborghini Sesto Elemento https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=32510 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 29.09.2010, 16:04 ] |
| Temat postu: | 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Pierwsze zdjęcie konceptu, którego zapowiedzią były teasery. Brak oficjalnych informacji.
|
|
| Autor: | Ice [ Śro, 29.09.2010, 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Szczerze mówiąc, to wygląda jak chińska zabawka dla dzieci. Przywiązanie do linii Murcielago i Reventona rozumiem, aczkolwiek w nich jest coś monumentalnego - tu jak na razie lypa. |
|
| Autor: | choopster [ Śro, 29.09.2010, 19:47 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Więcej, lepszych zdjęć: http://www.autogespot.com/nl/item/8947/ ... fotos.html IMO wygląda jak pół du*y zza krzoka |
|
| Autor: | johny [ Śro, 29.09.2010, 22:24 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 30.09.2010, 10:23 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
johny napisał(a): PatrzÄ…c na zdjÄ™cia tego conceptu i na zdjÄ™cia szpiegoskie na szczeĹ›cie widać ze nie jest to nastÄ™pca Murcielago, to coĹ› wyglada jak chinska podrĂłba Lambo zbudowana w szopie Bo to nie miaĹ‚a być prezentacja nastÄ™pcy Murcielago. Lambo miaĹ‚o przedstawić dwa concepty, to wyglÄ…da jak zapowiedĹş Gallardo, a nie Murcie. |
|
| Autor: | Triumph4111 [ Czw, 30.09.2010, 11:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Rozumiem, że lubią nawiązywać do stylistyki myśliwców... ostre, łamane linie i w ogóle... i w Reventonie się to sprawdzało, ale to już wygląda jak auto zaprojektowane przez mistrza origami... |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Czw, 30.09.2010, 13:13 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Na ĹĽywo w ParyĹĽu autoblog |
|
| Autor: | cobra [ Czw, 30.09.2010, 17:54 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Wyglada jak zabawkowy wieĹ›-tuning. |
|
| Autor: | sebastianadam [ Czw, 30.09.2010, 19:31 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Niech zostanie juĹĽ na zawsze conceptem. |
|
| Autor: | POŃCZAK [ Sob, 02.10.2010, 9:27 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
Wygląda fajnie, lżej od Murcielago, jeśli to byłby jego następca to rox. W ogóle ciekawy jest imo. Ma jebnięcie. |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 02.10.2010, 19:46 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
![]() ![]() ![]() Źródło: autoblog.com |
|
| Autor: | Ecnelis [ Czw, 07.10.2010, 23:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
S.E.XXXXXXXXXX000 z bliska: http://www.youtube.com/watch?v=yPlrWRMzG1c Wersja z angielskim komentarzem: http://www.youtube.com/watch?v=bJGpFJNf5U0 |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 09.01.2013, 12:10 ] |
| Temat postu: | Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() car.blog.br |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|