Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2010 Lamborghini Sesto Elemento
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=32510
Strona 1 z 1

Autor:  VW_Marcin [ Śro, 29.09.2010, 16:04 ]
Temat postu:  2010 Lamborghini Sesto Elemento

Pierwsze zdjęcie konceptu, którego zapowiedzią były teasery.
Brak oficjalnych informacji.
Image

Autor:  Ice [ Śro, 29.09.2010, 19:46 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Szczerze mówiąc, to wygląda jak chińska zabawka dla dzieci. Przywiązanie do linii Murcielago i Reventona rozumiem, aczkolwiek w nich jest coś monumentalnego - tu jak na razie lypa.

Autor:  choopster [ Śro, 29.09.2010, 19:47 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Więcej, lepszych zdjęć:

http://www.autogespot.com/nl/item/8947/ ... fotos.html

IMO wygląda jak pół du*y zza krzoka :?

Autor:  johny [ Śro, 29.09.2010, 22:24 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie

Autor:  Kobi [ Czw, 30.09.2010, 10:23 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

johny napisał(a):
Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie


Bo to nie miała być prezentacja następcy Murcielago. Lambo miało przedstawić dwa concepty, to wygląda jak zapowiedź Gallardo, a nie Murcie.

Autor:  Triumph4111 [ Czw, 30.09.2010, 11:26 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Rozumiem, że lubią nawiązywać do stylistyki myśliwców... ostre, łamane linie i w ogóle... i w Reventonie się to sprawdzało, ale to już wygląda jak auto zaprojektowane przez mistrza origami...

Autor:  RR ltd Co. [ Czw, 30.09.2010, 13:13 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Na ĹĽywo w ParyĹĽu
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog

Autor:  cobra [ Czw, 30.09.2010, 17:54 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Wyglada jak zabawkowy wieĹ›-tuning. ;)

Autor:  sebastianadam [ Czw, 30.09.2010, 19:31 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Niech zostanie juĹĽ na zawsze conceptem.

Autor:  POŃCZAK [ Sob, 02.10.2010, 9:27 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Wygląda fajnie, lżej od Murcielago, jeśli to byłby jego następca to rox. W ogóle ciekawy jest imo. Ma jebnięcie.

Autor:  Kobi [ Sob, 02.10.2010, 19:46 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: autoblog.com

Autor:  Ecnelis [ Czw, 07.10.2010, 23:05 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

S.E.XXXXXXXXXX000 z bliska:

http://www.youtube.com/watch?v=yPlrWRMzG1c

Wersja z angielskim komentarzem: http://www.youtube.com/watch?v=bJGpFJNf5U0

Autor:  RR ltd Co. [ Śro, 09.01.2013, 12:10 ]
Temat postu:  Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Image

Image

Image

Image

Image

Image
car.blog.br

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/