| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 1983 Mazda MX-02 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=28508 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | GTR_Fan [ Nie, 03.05.2009, 10:06 ] |
| Temat postu: | 1983 Mazda MX-02 |
![]() ![]() ![]() carstyling.ru |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 03.05.2009, 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: 1983 Mazda MX-02 |
To siÄ™ dopiero nazywa wielofunkcyjna kierownica |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pon, 04.05.2009, 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: 1983 Mazda MX-02 |
widać że trochę się wzorowali na R25 (zwłaszcza tylna szyba) |
|
| Autor: | marcello [ Pon, 04.05.2009, 12:40 ] |
| Temat postu: | Re: 1983 Mazda MX-02 |
Zwlaszcza ze r25 debiutowało dwa lata później |
|
| Autor: | PiasQ [ Pon, 04.05.2009, 18:44 ] |
| Temat postu: | Re: 1983 Mazda MX-02 |
marcello napisał(a): Zwlaszcza ze r25 debiutowaĹ‚o dwa lata później W zasadzie to na przeĹ‚omie 83/84 ... biorÄ…c pod uwagÄ™, ĹĽe wczeĹ›niej musiaĹ‚ być trochÄ™ testowany, moĹĽna wykluczyć, ĹĽe wzorowano siÄ™ na MaĹşdzie. |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 08.08.2012, 9:34 ] |
| Temat postu: | Re: 1983 Mazda MX-02 |
![]() motor |
|
| Autor: | elCoyote [ Śro, 08.08.2012, 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: 1983 Mazda MX-02 |
Chyba styliści odpowiedzialni za Amperę/Volta dość mocno inspirowali się tą Mazdą. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|