| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Opel GTC Concept https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=19562 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | yankey [ Pią, 02.03.2007, 19:39 ] |
| Temat postu: | |
Wow swietne auto, agresywna linia, ciekawy przod te wloty pod swiatlami, ladne felgi i ogolnie dobre proporcje. Jedyne do czego moge sie doczepic to ten wydech |
|
| Autor: | james_gastovski [ Pią, 02.03.2007, 19:47 ] |
| Temat postu: | |
Tył ujdzie w tłoku, linia boczna śliczna, ale ten przód? Ohyda. No i stanowczo za duże felgi. |
|
| Autor: | Grzyws [ Pią, 02.03.2007, 19:56 ] |
| Temat postu: | |
Wygląda bardzo dobrze ale te wloty pod światłami kompletnie nie pasują... |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Pią, 02.03.2007, 19:57 ] |
| Temat postu: | Re: Opel GTC Concept |
To już wiemy czego zdjęcie jest w temacie o Vectrze D Muszę przyznac, że samochodzik bardzo mi się podoba. Następca Vectry C będzie czerpał z jego stylistyki. Oby tylko to coupe się ostało. Kociak moim zdaniem trudno nazwać go następcą Monzy. Raczej Calibry, bo to ona była ostatnim coupe Opla w segmencie D. Monza stała o klasę wyżej. Jej następcą mogłaby być ewentualna Omega coupe. |
|
| Autor: | kenji [ Pią, 02.03.2007, 19:58 ] |
| Temat postu: | |
Uuuuu, Nowa Monza Słodziutki Po 3 emotki zdecydowanie wystarczą. mod |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Pią, 02.03.2007, 19:59 ] |
| Temat postu: | |
Astra OPC mogła by mieć takie felgi Żeby nie ten beznadziejny, laboratoryjny kolor samochód był by świetny. |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Pią, 02.03.2007, 20:03 ] |
| Temat postu: | Re: Opel GTC Concept |
lordzofmafia napisał(a): To juĹĽ wiemy czego zdjÄ™cie jest w temacie o Vectrze D MuszÄ™ przyznac, ĹĽe samochodzik bardzo mi siÄ™ podoba. NastÄ™pca Vectry C bÄ™dzie czerpaĹ‚ z jego stylistyki. Oby tylko to coupe siÄ™ ostaĹ‚o. Kociak moim zdaniem trudno nazwać go nastÄ™pcÄ… Monzy. Raczej Calibry, bo to ona byĹ‚a ostatnim coupe Opla w segmencie D. Monza staĹ‚a o klasÄ™ wyĹĽej. Jej nastÄ™pcÄ… mogĹ‚aby być ewentualna Omega coupe. Wymiary auta(na oko) bo jak na razie brak info klasyfikujÄ… go bardziej ponad AstrÄ™ TwinTop czyli do klasy CLK czy 3-er.Czy nastÄ™pca calibty??Stylistyka tyĹ‚u bardziej mi nawiÄ…zuje do Monzy niĹĽ do Calibry,ale jedyne co jest pewne to to ĹĽe auto trafi za co najmniej 3 lata do produckji seryjnej. |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 02.03.2007, 20:06 ] |
| Temat postu: | |
Eleganckie coupe, które posiada świetną linie boczną, ciekawe przetłoczenia i felgi, nieco przesadzisty wydech w stonowanym, ale bardzo ładnym tyle. Przód gdyby nie wloty powietrza pod światłami prezentował by się jeszcze lepiej, a tak jest tylko dobrze |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pią, 02.03.2007, 20:07 ] |
| Temat postu: | |
Generalnie niezłe tylko te pionowe wloty na przodzie jakos mi sie nie podobaja |
|
| Autor: | mistrz kierownicy [ Pią, 02.03.2007, 20:44 ] |
| Temat postu: | |
to dla mnie najwieksza niespodzianka nadchodzacych targow genevskich,zaiste kiedy pierwszy raz looknalem na photosy wspomnial mi sie opel commodore z lat 1967-71 - ten amerykanizujacy.Podoba mi sie ten concept,jego styl jest nienaganny,wlasnie tak powinien wygladac opel jako marka z europejskimi korzeniami i amerykanskimi wplywami. |
|
| Autor: | Osiek [ Pią, 02.03.2007, 22:10 ] |
| Temat postu: | |
Jestem pozytywnie zaskoczony! Spodziewałem się jakiegoś hatchbacka w stylu Signuma, a tu taka miła niespodzianka Samochód wygląda na bardzo duży. Mogliby wpakować jeszcze V8-mkę |
|
| Autor: | igor86 [ Pią, 02.03.2007, 22:24 ] |
| Temat postu: | |
Ĺšwietny koncept. Ciekawszy niĹĽ Iosis zapowiadajÄ…cy Mondeo Najfajniejsze w tym projekcie jest niespotykany do tej pory przĂłd oraz szyby bez obramowania. Mam nadzieje ĹĽe wprowadza go do produkcji w takiej postaci |
|
| Autor: | mistrz kierownicy [ Pią, 02.03.2007, 23:51 ] |
| Temat postu: | |
liczylem na inny koncept,taki ktory by zapowiadal nowa generace vectry,bo jesli ten koncept ma zapowiadac nastepce vectry to "hjuston mamy problem" |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Sob, 03.03.2007, 7:38 ] |
| Temat postu: | |
Te wloty poniżej reflektorów przypominają mi wampirze zęby, ale całe auto jest genialne - mnóstwo smakołyków zatopionych w nieco przysadzistej (jak ostatnia Vectra - ale i dobrze) karoserii... |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Sob, 03.03.2007, 12:28 ] |
| Temat postu: | |
Wnętrze prawie seryjne Więc pokładam duże nadzieje w GTC concept, bo może nam wyrosnąć prawdziwe coupe w ozsądnej cenie |
|
| Autor: | igor86 [ Sob, 03.03.2007, 12:55 ] |
| Temat postu: | |
Każdy ma swój gust. Jak już wspominałęm mnie się kocept podoba a widząc zdjecia jego wnętrza dochodze do wniosku że niebawem takie ujrzymy w następcy Vectry. Może to Calibra II |
|
| Autor: | el_ [ Sob, 03.03.2007, 18:45 ] |
| Temat postu: | |
W wyglÄ…dzie mam dwa maĹ‚e zastrzeĹĽenia - po pierwsze te wloty pod Ĺ›wiatĹ‚ami kojarzÄ…ce mi siÄ™ z kĹ‚ami morsa, a po drugie tylne Ĺ›wiatĹ‚a - prosiĹ‚bym w czerwonym kolorze Felgi - mistrzostwo Ĺ›wiata kociak napisał(a): Auto ma napÄ™d na cztery koĹ‚a!! Yes Yes Yes !!! Nareszcie sÄ… realne szanse na 4x4 w Vectrze D (jakkolwiek miaĹ‚aby siÄ™ nazywać Cichy Asasyn napisał(a): WnÄ™trze prawie seryjne Wink TeĹĽ mam takie wraĹĽenie - kilka drobnych zmian i moĹĽna produkować |
|
| Autor: | MaddDogg [ Nie, 04.03.2007, 22:14 ] |
| Temat postu: | |
NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŠ!! |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|