| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| DC Design - starsze modele https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=1921 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:31 ] |
| Temat postu: | DC Design - starsze modele |
Arka ![]() ![]() ![]() Arya ![]() ![]() Crosstrac ![]() Ikoncept 2003 ![]() Infidel ![]() ISA ![]() ![]() Juggernaut ![]() Lil ![]() ![]() ![]() Ra ![]() ![]() Zelo ![]() (C) autoindex.org |
|
| Autor: | Tomasz [ Nie, 08.08.2004, 21:37 ] |
| Temat postu: | |
Buhahahahahahahahahahahahahaha............ to trzeba mieć fantazję! Buhahaha.......... t.m. |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:37 ] |
| Temat postu: | |
Wiecie ĹĽe nawet mi siÄ™ wszytkei podobajÄ… |
|
| Autor: | Reanimator [ Nie, 08.08.2004, 21:49 ] |
| Temat postu: | |
one nadają sie do filmu "mamlasiki" ale ktoś ma zjechaną bryłe |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:51 ] |
| Temat postu: | |
Juggernaut mi przypomina Humerra |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 08.08.2004, 21:53 ] |
| Temat postu: | |
Arya jedynie calkiem fajna Reszta to kibel... A Zelo vel Puma.... |
|
| Autor: | siLko [ Nie, 08.08.2004, 21:55 ] |
| Temat postu: | |
a mi Zelo przypomina Forda Pume , a Lil przypomina mi Smarta |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:56 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): Arya jedynie calkiem fajna A Zelo vel Puma.... Arya i Zelo majÄ… Ĺ›wiatĹ‚a z innych samochodĂłw |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 08.08.2004, 21:58 ] |
| Temat postu: | |
I za to juz nie lubie tej firmy, tyle fantazji i na orygiaanlne swiatla nie wystarczylo? |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 22:01 ] |
| Temat postu: | |
Skreślasz firme za to że są światłą z innego samochodu |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 08.08.2004, 22:04 ] |
| Temat postu: | |
Nie skreslam, ale skoro maja tyle finezji to i na swiatla swoje mogli sie wysilic |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 22:05 ] |
| Temat postu: | |
A ile samochĂłd ma elementy z innch aut co ? |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 08.08.2004, 22:07 ] |
| Temat postu: | |
Ale to nie sa typowe auta, tylko ... kosmodromy |
|
| Autor: | Benu_Y2K [ Nie, 08.08.2004, 22:08 ] |
| Temat postu: | |
Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha.... |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 08.08.2004, 22:09 ] |
| Temat postu: | |
Benu_Y2K napisał(a): Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha.... Ludzi z DC Design |
|
| Autor: | markus [ Nie, 08.08.2004, 22:27 ] |
| Temat postu: | |
Skąd jest DC Design? Bo mi śmierdzi Rosją na trzysta mil. |
|
| Autor: | Reanimator [ Nie, 08.08.2004, 22:34 ] |
| Temat postu: | |
niewiem czemu ale ja teĹĽ wyczuwam rosje |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 08.08.2004, 22:38 ] |
| Temat postu: | |
To sÄ… chyba Indie |
|
| Autor: | Jacub [ Pon, 09.08.2004, 7:24 ] |
| Temat postu: | |
To są Indie. Ta firma ma zawsze chore pomysły. Chyba ani jednego fajnego autka nie zrobili. |
|
| Autor: | eF [ Pon, 09.08.2004, 7:48 ] |
| Temat postu: | |
To sie nazywa wesoło,histerycznie wręcz zacząć tydzień... |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|