Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

DC Design - starsze modele
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=1921
Strona 1 z 2

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:31 ]
Temat postu:  DC Design - starsze modele

Arka
Image
Image
Image
Arya
Image
Image
Crosstrac
Image
Ikoncept 2003
Image
Infidel
Image
ISA
Image
Image
Juggernaut
Image
Lil
Image
Image
Image
Ra
Image
Image
Zelo
Image

(C) autoindex.org

Autor:  Tomasz [ Nie, 08.08.2004, 21:37 ]
Temat postu: 

Buhahahahahahahahahahahahahaha............ to trzeba mieć fantazję! Buhahaha..........

t.m.

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:37 ]
Temat postu: 

Wiecie ĹĽe nawet mi siÄ™ wszytkei podobajÄ… :P

Autor:  Reanimator [ Nie, 08.08.2004, 21:49 ]
Temat postu: 

one nadajÄ… sie do filmu
"mamlasiki"
ale ktoś ma zjechaną bryłe

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:51 ]
Temat postu: 

Juggernaut mi przypomina Humerra ;)

Autor:  Ice [ Nie, 08.08.2004, 21:53 ]
Temat postu: 

Arya jedynie calkiem fajna ;) przod mi Fiatem podchodzi ;)
Reszta to kibel...
A Zelo vel Puma....

Autor:  siLko [ Nie, 08.08.2004, 21:55 ]
Temat postu: 

a mi Zelo przypomina Forda Pume , a Lil przypomina mi Smarta

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 21:56 ]
Temat postu: 

Ice napisał(a):
Arya jedynie calkiem fajna ;) przod mi Fiatem podchodzi ;)

A Zelo vel Puma....


Arya i Zelo mają światła z innych samochodów ;) odpowiednio od Fiata Coupe no i jak Ice napisał od Forda Pumy .

Autor:  Ice [ Nie, 08.08.2004, 21:58 ]
Temat postu: 

I za to juz nie lubie tej firmy, tyle fantazji i na orygiaanlne swiatla nie wystarczylo?

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 22:01 ]
Temat postu: 

Skreślasz firme za to że są światłą z innego samochodu :lol: nie bądź śmieszny

Autor:  Ice [ Nie, 08.08.2004, 22:04 ]
Temat postu: 

Nie skreslam, ale skoro maja tyle finezji to i na swiatla swoje mogli sie wysilic

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 22:05 ]
Temat postu: 

A ile samochĂłd ma elementy z innch aut co ?

Autor:  Ice [ Nie, 08.08.2004, 22:07 ]
Temat postu: 

Ale to nie sa typowe auta, tylko ... kosmodromy ;) i od nich wymagam oryginalnosci w 100% i kola nawet mogÄ… byc kwadratowe ;)

Autor:  Benu_Y2K [ Nie, 08.08.2004, 22:08 ]
Temat postu: 

Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha....

Autor:  Kobi [ Nie, 08.08.2004, 22:09 ]
Temat postu: 

Benu_Y2K napisał(a):
Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha....


Ludzi z DC Design :P

Autor:  markus [ Nie, 08.08.2004, 22:27 ]
Temat postu: 

Skąd jest DC Design? Bo mi śmierdzi Rosją na trzysta mil.

Autor:  Reanimator [ Nie, 08.08.2004, 22:34 ]
Temat postu: 

niewiem czemu ale ja teĹĽ wyczuwam rosje

Autor:  Ice [ Nie, 08.08.2004, 22:38 ]
Temat postu: 

To sÄ… chyba Indie

Autor:  Jacub [ Pon, 09.08.2004, 7:24 ]
Temat postu: 

To są Indie. Ta firma ma zawsze chore pomysły. Chyba ani jednego fajnego autka nie zrobili.

Autor:  eF [ Pon, 09.08.2004, 7:48 ]
Temat postu: 

To sie nazywa wesoło,histerycznie wręcz zacząć tydzień... :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/