| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Mercedes-Benz Vision GL 420 Bluetec https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=18038 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wilu [ Czw, 04.01.2007, 12:33 ] |
| Temat postu: | |
Los tapetos
(C) allcarwallpapers |
|
| Autor: | markus [ Czw, 04.01.2007, 16:06 ] |
| Temat postu: | |
Ależ z niego "rozdęty" sk***** przez ten grill - prawdziwy agresor No i brawa dla Mercedesa za wprowadzenie kolejnej innowacji technologicznej o zacięciu ekologicznym |
|
| Autor: | Dr.West [ Czw, 04.01.2007, 17:00 ] |
| Temat postu: | |
ale potężny!!! już mi sie podoba szkoda że tak mało tapet! |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 04.01.2007, 17:51 ] |
| Temat postu: | |
chyba cała produkcja pójdzie do USA, ciekawe czy też zbudują jakiegoś pick-upa na jego bazie |
|
| Autor: | Tyomaj [ Czw, 04.01.2007, 21:53 ] |
| Temat postu: | |
A mnie się wydaję, że z tym grillem to tylko na zdjęciu wypad tak dobrze |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Pią, 05.01.2007, 8:06 ] |
| Temat postu: | |
Oley napisał(a): Los tapetos Twisted Evil
źródło:emercedes |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 05.01.2007, 8:54 ] |
| Temat postu: | |
to następca tego szarego? |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Pią, 05.01.2007, 13:41 ] |
| Temat postu: | |
Nie,zdjęcie było robione razem z tym autem iż dlatego że z tego co się orientuję,jest to pierwsze auto z AWD Mercedesa,a Mercedes w tym roku obchodzi 100 lat wprowadzenia AWD do swoich modeli |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 08.01.2007, 15:13 ] |
| Temat postu: | |
Źródło: autoweek.com |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 08.01.2007, 15:31 ] |
| Temat postu: | |
Muskularne bydle. Taki podwyĹĽszony karawan |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 25.04.2007, 11:18 ] |
| Temat postu: | |
Pierwszy spyshot GL`a w wersji Bluetec.Jak widać koncept w prawie nie zmienionej wersji trafi do produkcji.
|
|
| Autor: | bartez [ Śro, 25.04.2007, 13:34 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): Muskularne bydle Wczoraj widziaĹ‚em go z bliska na ĹĽywo i wcale nie jest taki wielki. Troche dĹ‚uĹĽszy ML |
|
| Autor: | MaddDogg [ Śro, 25.04.2007, 17:44 ] |
| Temat postu: | |
Straszny ciężarowiec z niego Prezentuje się naprawdę dobrze, nie wspomnę o czarnym kolorze |
|
| Autor: | Mibay [ Śro, 25.04.2007, 20:59 ] |
| Temat postu: | |
Ten grill tworzy z niego zajebistego sku******* po prostu |
|
| Autor: | Konradek [ Śro, 25.04.2007, 21:33 ] |
| Temat postu: | |
Przód nawet ujdzie ale tył tego samochodu to jak dla mnie katastrofa. |
|
| Autor: | koVaal [ Śro, 25.04.2007, 21:37 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawe, ale stylizacja samochodu typowo amerykańska. |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 02.05.2007, 8:23 ] |
| Temat postu: | |
|
|
| Autor: | Maybach 62 [ Śro, 02.05.2007, 10:41 ] |
| Temat postu: | |
E klasse z bluetec'iem została ekologicznym samochodem roku ciekway pomysł z tą "ekologiczną" GLką. I ładna jest. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|