Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Renault Nepta Concept
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=14856
Strona 1 z 3

Autor:  kuules [ Czw, 07.09.2006, 9:23 ]
Temat postu:  Renault Nepta Concept

Image

zródło: AB

Autor:  Kobi [ Czw, 07.09.2006, 10:20 ]
Temat postu: 

To jest prawdziwy samochĂłd czy jakaĹ› wizja tylko ?

Autor:  kuules [ Czw, 07.09.2006, 10:26 ]
Temat postu: 

To jest prawdziwe auto. Zostanie pokazane na salonie paryskim po koniec września.

Autor:  Wilu [ Czw, 07.09.2006, 10:28 ]
Temat postu: 

Znając życie to znowu jakieś CC bedzie patrząc na ten dośc przydługawy tył :/

Autor:  kuules [ Czw, 07.09.2006, 13:38 ]
Temat postu: 

Zdjecie przodu niestety male i kiepskiej jakosci:

Image
zrodlo: AB

Autor:  Ice [ Czw, 07.09.2006, 15:12 ]
Temat postu: 

Koszmarnie brzydki i nieciekawy.

Autor:  VW_Marcin [ Czw, 07.09.2006, 16:59 ]
Temat postu: 

Auto nazywa siÄ™ Neptia
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
źróło:autoweek

Autor:  Emenems [ Czw, 07.09.2006, 17:04 ]
Temat postu: 

Co za adekwatna nazwa dla tego samochodu :D
To cos ma wogóle dach czy przy deszczu trzeba jechać z otwartymi "drzwiami"?

Autor:  VW_Marcin [ Czw, 07.09.2006, 17:20 ]
Temat postu: 

Zaraz zaraz,coś mi tu niepasuje,na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta :? To w końcu jaka jest nazwa??

Autor:  Cichy Asasyn [ Czw, 07.09.2006, 17:24 ]
Temat postu: 

kociak napisał(a):
na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta

To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… :wink: .

Ciekawy patent z tymi drzwiami, żeby wejść musisz cały samochód otwierać :roll: . Fajna sylwetka, na lans idealny, chociaż przód niezbyt mi się widzi.

Autor:  VW_Marcin [ Czw, 07.09.2006, 17:38 ]
Temat postu: 

Cichy Asasyn napisał(a):
To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… Wink .


A no tak dopiero zauważyłem :oops:

Image

Autor:  bartez [ Czw, 07.09.2006, 17:51 ]
Temat postu: 

Jakos nie widzi mi sie taki woz w gamie Renault :>

Autor:  johny [ Czw, 07.09.2006, 18:06 ]
Temat postu: 

typowy concept dla Renault, taki sobie, jak dla mnie zbyt futurystyczny, mało realny.

Autor:  Osiek [ Czw, 07.09.2006, 21:13 ]
Temat postu: 

hmmm ciekawe sÄ… te masko-drzwi :shock:

Autor:  aston [ Czw, 07.09.2006, 22:18 ]
Temat postu: 

3,5 litrowy silnik V6. 420 koni mechanicznych, 4.9 sekundy do "setki". Automatyczna skrzynia biegĂłw flik-shift.

Wygląda konkrowersyjnie, ciekawie, ale nie podoba mi sie jest brzydkie poprostu, zbyt wszytko jest jakby wydłużone na siłę

Autor:  ixxos [ Pią, 08.09.2006, 5:29 ]
Temat postu: 

Nowa Laguna chyba będzie miała podobny styl przodu - i chodzi o to by ludzików przyzwyczaić wcześniej :x :twisted: by nie reagowali zbyt szokowo :mryellow:

Autor:  Wilu [ Pią, 08.09.2006, 8:56 ]
Temat postu: 

Patent z drzwiami jest the best :mryellow:

Autor:  Krzysiek_75 [ Pią, 08.09.2006, 9:19 ]
Temat postu: 

fajny. Podoba mi się. Trochę za "amerykański" w środku, ale jest git.
Lepszy niĹĽ wszystkie audiki i foldzwageny razem do kupy.

Autor:  Wilu [ Pią, 08.09.2006, 13:53 ]
Temat postu: 

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) netcarshow

Autor:  Ice [ Pią, 08.09.2006, 14:22 ]
Temat postu: 

Krzysiek_75 napisał(a):
Trochę za "amerykański" w środku


Ke?

Strona 1 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/