| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Renault Nepta Concept https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=30&t=14856 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | kuules [ Czw, 07.09.2006, 9:23 ] |
| Temat postu: | Renault Nepta Concept |
zródło: AB |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 07.09.2006, 10:20 ] |
| Temat postu: | |
To jest prawdziwy samochĂłd czy jakaĹ› wizja tylko ? |
|
| Autor: | kuules [ Czw, 07.09.2006, 10:26 ] |
| Temat postu: | |
To jest prawdziwe auto. Zostanie pokazane na salonie paryskim po koniec września. |
|
| Autor: | Wilu [ Czw, 07.09.2006, 10:28 ] |
| Temat postu: | |
Znając życie to znowu jakieś CC bedzie patrząc na ten dośc przydługawy tył |
|
| Autor: | kuules [ Czw, 07.09.2006, 13:38 ] |
| Temat postu: | |
Zdjecie przodu niestety male i kiepskiej jakosci:
zrodlo: AB |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 07.09.2006, 15:12 ] |
| Temat postu: | |
Koszmarnie brzydki i nieciekawy. |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Czw, 07.09.2006, 16:59 ] |
| Temat postu: | |
Auto nazywa siÄ™ Neptia
źróło:autoweek |
|
| Autor: | Emenems [ Czw, 07.09.2006, 17:04 ] |
| Temat postu: | |
Co za adekwatna nazwa dla tego samochodu To cos ma wogóle dach czy przy deszczu trzeba jechać z otwartymi "drzwiami"? |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Czw, 07.09.2006, 17:20 ] |
| Temat postu: | |
Zaraz zaraz,coĹ› mi tu niepasuje,na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Czw, 07.09.2006, 17:24 ] |
| Temat postu: | |
kociak napisał(a): na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… Ciekawy patent z tymi drzwiami, ĹĽeby wejść musisz caĹ‚y samochĂłd otwierać |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Czw, 07.09.2006, 17:38 ] |
| Temat postu: | |
Cichy Asasyn napisał(a): To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… Wink . A no tak dopiero zauwaĹĽyĹ‚em
|
|
| Autor: | bartez [ Czw, 07.09.2006, 17:51 ] |
| Temat postu: | |
Jakos nie widzi mi sie taki woz w gamie Renault |
|
| Autor: | johny [ Czw, 07.09.2006, 18:06 ] |
| Temat postu: | |
typowy concept dla Renault, taki sobie, jak dla mnie zbyt futurystyczny, mało realny. |
|
| Autor: | Osiek [ Czw, 07.09.2006, 21:13 ] |
| Temat postu: | |
hmmm ciekawe sÄ… te masko-drzwi |
|
| Autor: | aston [ Czw, 07.09.2006, 22:18 ] |
| Temat postu: | |
3,5 litrowy silnik V6. 420 koni mechanicznych, 4.9 sekundy do "setki". Automatyczna skrzynia biegów flik-shift. Wygląda konkrowersyjnie, ciekawie, ale nie podoba mi sie jest brzydkie poprostu, zbyt wszytko jest jakby wydłużone na siłę |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 08.09.2006, 5:29 ] |
| Temat postu: | |
Nowa Laguna chyba będzie miała podobny styl przodu - i chodzi o to by ludzików przyzwyczaić wcześniej |
|
| Autor: | Wilu [ Pią, 08.09.2006, 8:56 ] |
| Temat postu: | |
Patent z drzwiami jest the best |
|
| Autor: | Krzysiek_75 [ Pią, 08.09.2006, 9:19 ] |
| Temat postu: | |
fajny. Podoba mi się. Trochę za "amerykański" w środku, ale jest git. Lepszy niż wszystkie audiki i foldzwageny razem do kupy. |
|
| Autor: | Wilu [ Pią, 08.09.2006, 13:53 ] |
| Temat postu: | |
(C) netcarshow |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 08.09.2006, 14:22 ] |
| Temat postu: | |
Krzysiek_75 napisał(a): TrochÄ™ za "amerykaĹ„ski" w Ĺ›rodku Ke? |
|
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|