| Autor |
Wiadomość |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Ssangyong LA Okean
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 27.04.2007, 11:03 |
|
 |
|
3co
Postów: 3836 Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
|
To jest Ssangyong?? WYglÄ…da jak plastikowa zabawka
|
| Pią, 27.04.2007, 11:34 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Ssangyong zaczął wychodzić na prostą pod względem stylistycznym i ni z pizdy ni z oka odwalił takie gówno 
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Pią, 27.04.2007, 11:38 |
|
 |
|
Emer
Postów: 1832 Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
|
eco1991 napisał(a): To jest Ssangyong?? WYglÄ…da jak plastikowa zabawka do piaskownicy 
_________________ <--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...
|
| Pią, 27.04.2007, 11:39 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
Emer napisał(a): do piaskownicy rzekĹ‚eĹ› - ponoć miaĹ‚o to wyjść coĹ› na ksztaĹ‚t buggy Cytuj: A kind of beach buggy meets 4x4, the baja bug-style L.A. Okean was a neatly executed design aimed at reinforcing the Chinese ownership (Shanghai Auto) of once-Korean owned Ssangyong.
(c) http://www.smh.com.au
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 27.04.2007, 11:53 |
|
 |
|
marcello
Postów: 3271 Miejscowość: Zewsząd
Samochód: Opel Astra 1,6
|
moj boze to juz wole chinczykow niz szalonych ludzi z SsangYounga 
_________________ "Był las nie było was, będzie las nie będzie was"
Prymas Wyszyński
|
| Pią, 27.04.2007, 12:00 |
|
 |
|
james_gastovski
Postów: 1354
|
Spadłem z krzesła normalnie  Toż to brzydal niesamowity
A ja myślałem, że dotychczasowe produkty SsangYonga to było dno...
_________________ Moja prospektów kolekcja niewielka
|
| Pią, 27.04.2007, 12:10 |
|
 |
|
Osiek
Moderator
Postów: 4079 Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
|
Zaczynam dostrzegać piękno Rodiusa 
_________________ >>>
|
| Pią, 27.04.2007, 12:46 |
|
 |
|
estachos
Postów: 439 Miejscowość: Kraków
|
popatrzcie na jego swiatla... jaki on jest smutny... przeciez masakra zrobic taka zabawke... i jeszcze ja publicznie pokazywac... biedny samochodzik...
|
| Pią, 27.04.2007, 12:48 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
Tak krytykujecie a na pewno chcielibyście sie tym kulnąć ... przynajmniej ja bym nie pogardził pobawic się tym w piachu  ale pewnie to FWD 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pią, 27.04.2007, 13:35 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
eco1991 napisał(a): To jest Ssangyong?? WYglÄ…da jak plastikowa zabawka
No a Ssankjonk (:lol:) to co innego, jak nie plastikowe zabawki?
Chodź ten wygląda nieźle  Taka śmieszna terenóweczka  Smutny ma ryjek 
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Pią, 27.04.2007, 20:21 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
eco1991 napisał(a): To jest Ssangyong?? WYglÄ…da jak plastikowa zabawka Czyli wyglada na Ssangyong'a MaddDogg napisał(a): Smutny ma ryjek
Bo go ktos oszpecil i jest smutny 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Nie, 29.04.2007, 17:31 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
O w dupę  Wara mi opadła. A przecież Ssang Young już takie ładne samochody tworzył i znowu mamy takie gówno 
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Nie, 29.04.2007, 19:23 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Rafi_15 jesteś już tak długo na forum, ale widać, że jeszcze nie zdążyłeś przeczytać regulamin... usuń tą grafike z podpisu !
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Nie, 29.04.2007, 20:07 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
Sorry ale nie wiedziałem że komuś będzie to przeszkadzać. Ale już wykasowałem.
|
| Pon, 30.04.2007, 13:14 |
|
 |
|
Jacobser
Postów: 2204 Miejscowość: Kraków
Samochód: Citroen Saxo
|
Ssangyong projektuje coraz to dziwniejsze auta, a do tego bardzo dużo zainwestował w promocję swoich produktów. Widać, że chce pójść śladem Hyundaia czy KIA i zawojować świat. Tylko, że z takimi wynalazkami to daleko nie zaedzie, nawet jeśli mają one napęd na cztery koła. Tylko musimy pamiętać, że wystawa w Chinach obfitowała w same takie wynalazki.
_________________ Zapraszam do zapoznania się z kompendium wiedzy o moim samochodzie: http://www.autogaleria.pl/forum/showthr ... bserow%F3z
|
| Pon, 30.04.2007, 19:56 |
|
 |
|
Kubuś
Postów: 78 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Trabant 601 :)
|
tam jest wszystko brzydkie nawet modelki
SANKJONK : NIEMIECKA CENA CHIĹSKA JAKOŚĆ
|
| Pon, 30.04.2007, 20:15 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
Rafi_15 napisał(a): A przecieĹĽ Ssang Young juĹĽ takie Ĺ‚adne samochody tworzyĹ‚
Dobre, na prawdę niezłe 
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Pon, 30.04.2007, 20:48 |
|
 |
|
Dżony
Postów: 2000 Miejscowość: Zawichost
|
Nie zdziwiÄ™ siÄ™ jak w takiej wersji wejdzie do produkcji seryjnej 
_________________ http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia . https://www.facebook.com/jkbudownictwo
|
| Pon, 30.04.2007, 20:55 |
|
 |
|
jaroslav
Postów: 88 Miejscowość: Szczecin
|
A fujj kolejne gĂłwno SanngYonga jaki brzydal!!
_________________ nie ważne czym jezdzisz ważne jak jezdzisz
|
| Pon, 30.04.2007, 21:43 |
|
|