Samochody koncepcyjne
Wyślij odpowiedź

Nie, 04.03.2007, 22:19

Wnętrze jak z tematu o Vectrze D - miodne. Ogólnie samochód dość ciekawy, jednak wydaje mi się zbyt masywny.

Pon, 05.03.2007, 21:09

O widzę, że Opel powraca do korzeni i będzie ponownie oferował coupe zbudowane na aucie klasy średniej, czyli Vectrze. To tak samo jak planuje Renault z Laguną coupe czy Peugeot, który przez cały czas oferuje takie auto, o nazwie 407 coupe. I dobrze, bo przecież nikt nie musi jedynie jeździć limuzyną. Jak jest kombi to i powinno być coupe.

Wto, 06.03.2007, 15:41

MaddDogg napisał(a):czekam na niego pod salonem Opla chocbym miaĹ‚ tam stać 10 lat

Za 10 lat to w salonach juz go nie bedzie :mryellow: :wink:

Wto, 06.03.2007, 18:57

Image
Image
Image
Image
Image

Źródło: autoweek.com

Wto, 06.03.2007, 21:15

Jestem zauroczony tym autem :shock:

Wto, 06.03.2007, 21:16

Wszystko fajnie gdyby nie te pionowe wloty z przodu pod swiatlami :/ Bo bardzo przyjemny samochod :mryellow:

Czw, 08.03.2007, 21:19

To auto na kolejnych fotkach jest coraz piękniejsze :D
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Źródło: windingroad.com

Sob, 28.04.2007, 11:13

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image

filmik
http://www.autoexpress.co.uk/front_webs ... ?id=200379

Sob, 28.04.2007, 13:10

Zapowiada się świetne auto, tylko ciekawe co z tego wyjdzie

Sob, 28.04.2007, 13:34

Moim zdaniem albo powinni go trochę odchudzić wizualnie albo skrócić kabinę, aby wydłużyć maskę. W obecnej formie jest po prostu ciekawy, nie zachwyca mnie.

Sob, 28.04.2007, 15:40

Joey napisał(a):Moim zdaniem albo powinni go trochÄ™ odchudzić wizualnie albo skrĂłcić kabinÄ™, aby wydĹ‚uĹĽyć maskÄ™. W obecnej formie jest po prostu ciekawy, nie zachwyca mnie.

Popieram każde słowo.

Sob, 28.04.2007, 16:50

a mnie sie on strasznie podoba :D ba jeszcze chyba nie bylo Opla ktory by mi sie tak podobal :wink:

Pon, 30.04.2007, 22:18

Image Image Image Image Image Image

(C) swisscarsightings

Wto, 01.05.2007, 10:17

Z każdym zdjęciem coraz piękniejszy.... :o

Wto, 01.05.2007, 15:16

kenji napisał(a):Z kaĹĽdym zdjÄ™ciem coraz piÄ™kniejszy.... :o


zgadzam sie w 100 procentach :) ja wciaz nie moge uwierzyc ze to Opel :P

Wto, 01.05.2007, 19:51

bartez napisał(a):Zapowiada siÄ™ Ĺ›wietne auto, tylko ciekawe co z tego wyjdzie

Przod i tyl pewnie zmieni sie najbardziej a i wnetrze niestety pewnie tez :?
marcello napisał(a):ja wciaz nie moge uwierzyc ze to Opel

Ja tez nie moge :> A kto go zaprojektowal :?: Opel czy jakies studio stylistyczne :?: Astra coupe byla od Bertone i byla piekna :wink: :twisted:
Wyślij odpowiedź