 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 14:02
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 Renault Nepta Concept
zródło: AB
|
| Czw, 07.09.2006, 9:23 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
To jest prawdziwy samochĂłd czy jakaĹ› wizja tylko ?
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 07.09.2006, 10:20 |
|
 |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
To jest prawdziwe auto. Zostanie pokazane na salonie paryskim po koniec września.
|
| Czw, 07.09.2006, 10:26 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Znając życie to znowu jakieś CC bedzie patrząc na ten dośc przydługawy tył 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 07.09.2006, 10:28 |
|
 |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
Zdjecie przodu niestety male i kiepskiej jakosci:
zrodlo: AB
|
| Czw, 07.09.2006, 13:38 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Koszmarnie brzydki i nieciekawy.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 07.09.2006, 15:12 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
Ostatnio edytowany przez VW_Marcin, Czw, 07.09.2006, 17:35, edytowano w sumie 1 raz
|
| Czw, 07.09.2006, 16:59 |
|
 |
|
Emenems
Postów: 216 Miejscowość: Turek
Samochód: Alfa Romeo 147 JTD
|
Co za adekwatna nazwa dla tego samochodu
To cos ma wogóle dach czy przy deszczu trzeba jechać z otwartymi "drzwiami"?
_________________ http://www.autogaleria.pl
http://www.alfaholicy.net
|
| Czw, 07.09.2006, 17:04 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Zaraz zaraz,coś mi tu niepasuje,na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta  To w końcu jaka jest nazwa??
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Czw, 07.09.2006, 17:20 |
|
 |
|
Cichy Asasyn
Postów: 2501 Miejscowość: Gdynia
|
kociak napisał(a): na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta
To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ…  .
Ciekawy patent z tymi drzwiami, żeby wejść musisz cały samochód otwierać  . Fajna sylwetka, na lans idealny, chociaż przód niezbyt mi się widzi.
_________________ Primusville
|
| Czw, 07.09.2006, 17:24 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Cichy Asasyn napisał(a): To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… Wink .
A no tak dopiero zauważyłem

_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Czw, 07.09.2006, 17:38 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
Jakos nie widzi mi sie taki woz w gamie Renault 
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Czw, 07.09.2006, 17:51 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
typowy concept dla Renault, taki sobie, jak dla mnie zbyt futurystyczny, mało realny.
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Czw, 07.09.2006, 18:06 |
|
 |
|
Osiek
Moderator
Postów: 4079 Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
|
hmmm ciekawe sÄ… te masko-drzwi 
_________________ >>>
|
| Czw, 07.09.2006, 21:13 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
3,5 litrowy silnik V6. 420 koni mechanicznych, 4.9 sekundy do "setki". Automatyczna skrzynia biegĂłw flik-shift.
Wygląda konkrowersyjnie, ciekawie, ale nie podoba mi sie jest brzydkie poprostu, zbyt wszytko jest jakby wydłużone na siłę
_________________ Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
|
| Czw, 07.09.2006, 22:18 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Nowa Laguna chyba będzie miała podobny styl przodu - i chodzi o to by ludzików przyzwyczaić wcześniej  by nie reagowali zbyt szokowo 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pią, 08.09.2006, 5:29 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Patent z drzwiami jest the best 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 08.09.2006, 8:56 |
|
 |
|
Krzysiek_75
Postów: 322 Miejscowość: zaborów
|
fajny. Podoba mi się. Trochę za "amerykański" w środku, ale jest git.
Lepszy niĹĽ wszystkie audiki i foldzwageny razem do kupy.
_________________ o golf significa merda do caralho, que esmaga uma derrota totala, audi idêntico. Provavelmente o carro o mais mau no mundo.
|
| Pią, 08.09.2006, 9:19 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 08.09.2006, 13:53 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Krzysiek_75 napisał(a): TrochÄ™ za "amerykaĹ„ski" w Ĺ›rodku
Ke?
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 08.09.2006, 14:22 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |