Samochody koncepcyjne
Pon, 23.04.2012, 19:21
No nawet ciekawe
Czw, 26.04.2012, 9:24
Tiguan a la Peugeot

Ale przynajmniej Pug wypuścił wreszcie jakiegoś wyglądającego koncepta
Sob, 05.05.2012, 19:05
Fajny ten concept, ale ten na chinski rynek wyglada jakos malo europejsko.
Sob, 05.05.2012, 20:35
Padłem, myśl tygodnia
Sob, 05.05.2012, 22:07
Ciekawe ile z tego prototypu zostaie w serii - oby całość, tu nie ma czego ugrzeczniać
Śro, 09.05.2012, 20:39
rzeczywiście fajny ten concept.
Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże...
macie jakieś pomysły?
PS
tu też znalazłem trochę informacji o nim:
http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept
Śro, 09.05.2012, 21:59
oni sami chyba nie wiedza... bo teraz to 3008 jest wieksze od 4008...
Czw, 10.05.2012, 5:47
ArcherPAF napisał(a):rzeczywiście fajny ten concept.
Zastanawia mnie tylko jaki to ma być model względem obecnego nazewnictwa... na 2008 to trochę za duże...
macie jakieś pomysły?
PS
tu też znalazłem trochę informacji o nim:
http://www.peugeotblog.pl/index.php/340 ... er-concept
A dlaczego za duży na 2008? Będzie miał zaledwie 4,14 m długości, czyli niewiele ponad typowy rozmiar aut z segmentu B.
Czw, 10.05.2012, 22:28
z tego co gdzieś czytałem to Peugeot wycofuje się z SW dla 208 i ma być kolejne 4 cyfrowe oznaczenie... ale gabarytowo mi za duże na 2008, bo już bardziej podłazi pod 3008... przynajmniej dla mnie...
a ma ktoś jakieś spyfoty projektowanego 2008??
Czw, 10.05.2012, 22:52
Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko

Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.
Pią, 11.05.2012, 20:21
Opelu napisał(a):Trochę to tak brzmi jakby dla ciebie za duży dla Golfa był Tiguan i powinien raczej się nazywać Touareg i rywalizować z X5... Może mają inne plany co do nazwy, w końcu każdy bazuje na jakiejś logice i domysłach. Nie wiem w takim razie jak dla ciebie powinien wyglądać 208 SUV? 380x172x160? Wtedy już pasowałby raczej pod twoje autko

Szczerze to ciężko mi znaleźć mniejszego suva/crossovera wśród konkurencji, pomijając Juke'a ale tam na tylnych siedzeniach przewieziesz najwyżej chichuachue w różowym sweterku, a tutaj jest potencjał na coś sporo ciekawszego niż Encore/Mokka i tańszego niż Mini Wieśniak.
Jest jeszcze Toyota Urban Cruiser w tej klasie.
Pią, 11.05.2012, 23:17
Dla mnie to szrot w cenie złota więc w ogóle nie brałem pod uwagę, tam też przestronność i jakość plastików jest na poziomie poprzedniego Yarisa czyli lekko mówiąc śmieszna
Sob, 08.09.2012, 15:55
Zdjęcia szpiegowskie 2008 zamieszczone w necie w tamtym tygodniu sugerują nieco inną sylwetkę i szczegóły niż to cośmy widzieli na zdjęciach z Pekinu. Trzeba poczekać na targi w Paryżu, może odsłonią rąbka tajemnicy.
Śro, 12.09.2012, 10:27
Mało zmian w stosunku do UC Concept, co może zwiastować bardzo zblizoną formę wersji seryjnej. Francja daje czadu
Śro, 12.09.2012, 16:36
Zauważcie, że na zdjęciach szpiegowskich jest inna atrapa chłodnicy i tablica z tyłu jest wyżej, lusterka są znacznie większe niż na koncepcie, moim zdaniem wersja do produkcji będzie się różniła detalami od koncepcyjnej i to sporo.
Pią, 14.09.2012, 10:13
Ładny ja bym osobiście wprowadził kilka zmian.. Linię dachu z tyłu obniżyć taki a'la X6 ale nie za bardzo i kształt okienek tylne drzwi i słupek C. Bo za bardzo Tiguan'a widać
Nie, 16.09.2012, 14:19
Czyżby wracała moda na "Laser Stripes"?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.