Switch to full style
Samochody koncepcyjne
Wyślij odpowiedź

2010 Lamborghini Sesto Elemento

Śro, 29.09.2010, 16:04

Pierwsze zdjęcie konceptu, którego zapowiedzią były teasery.
Brak oficjalnych informacji.
Image

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Śro, 29.09.2010, 19:46

Szczerze mówiąc, to wygląda jak chińska zabawka dla dzieci. Przywiązanie do linii Murcielago i Reventona rozumiem, aczkolwiek w nich jest coś monumentalnego - tu jak na razie lypa.

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Śro, 29.09.2010, 19:47

Więcej, lepszych zdjęć:

http://www.autogespot.com/nl/item/8947/ ... fotos.html

IMO wygląda jak pół du*y zza krzoka :?

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Śro, 29.09.2010, 22:24

Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Czw, 30.09.2010, 10:23

johny napisał(a):PatrzÄ…c na zdjÄ™cia tego conceptu i na zdjÄ™cia szpiegoskie na szczeĹ›cie widać ze nie jest to nastÄ™pca Murcielago, to coĹ› wyglada jak chinska podrĂłba Lambo zbudowana w szopie


Bo to nie miała być prezentacja następcy Murcielago. Lambo miało przedstawić dwa concepty, to wygląda jak zapowiedź Gallardo, a nie Murcie.

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Czw, 30.09.2010, 11:26

Rozumiem, że lubią nawiązywać do stylistyki myśliwców... ostre, łamane linie i w ogóle... i w Reventonie się to sprawdzało, ale to już wygląda jak auto zaprojektowane przez mistrza origami...

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Czw, 30.09.2010, 13:13

Na ĹĽywo w ParyĹĽu
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Czw, 30.09.2010, 17:54

Wyglada jak zabawkowy wieĹ›-tuning. ;)

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Czw, 30.09.2010, 19:31

Niech zostanie juĹĽ na zawsze conceptem.

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Sob, 02.10.2010, 9:27

Wygląda fajnie, lżej od Murcielago, jeśli to byłby jego następca to rox. W ogóle ciekawy jest imo. Ma jebnięcie.

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Sob, 02.10.2010, 19:46

Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: autoblog.com

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Czw, 07.10.2010, 23:05

S.E.XXXXXXXXXX000 z bliska:

http://www.youtube.com/watch?v=yPlrWRMzG1c

Wersja z angielskim komentarzem: http://www.youtube.com/watch?v=bJGpFJNf5U0

Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento

Śro, 09.01.2013, 12:10

Image

Image

Image

Image

Image

Image
car.blog.br
Wyślij odpowiedź