Samochody koncepcyjne
Śro, 29.09.2010, 16:04
Pierwsze zdjęcie konceptu, którego zapowiedzią były teasery.
Brak oficjalnych informacji.
Śro, 29.09.2010, 19:46
Szczerze mówiąc, to wygląda jak chińska zabawka dla dzieci. Przywiązanie do linii Murcielago i Reventona rozumiem, aczkolwiek w nich jest coś monumentalnego - tu jak na razie lypa.
Śro, 29.09.2010, 19:47
Więcej, lepszych zdjęć:
http://www.autogespot.com/nl/item/8947/ ... fotos.htmlIMO wygląda jak pół du*y zza krzoka
Śro, 29.09.2010, 22:24
Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie
Czw, 30.09.2010, 10:23
johny napisał(a):PatrzÄ…c na zdjÄ™cia tego conceptu i na zdjÄ™cia szpiegoskie na szczeĹ›cie widać ze nie jest to nastÄ™pca Murcielago, to coĹ› wyglada jak chinska podrĂłba Lambo zbudowana w szopie
Bo to nie miała być prezentacja następcy Murcielago. Lambo miało przedstawić dwa concepty, to wygląda jak zapowiedź Gallardo, a nie Murcie.
Czw, 30.09.2010, 11:26
Rozumiem, że lubią nawiązywać do stylistyki myśliwców... ostre, łamane linie i w ogóle... i w Reventonie się to sprawdzało, ale to już wygląda jak auto zaprojektowane przez mistrza origami...
Czw, 30.09.2010, 17:54
Wyglada jak zabawkowy wieĹ›-tuning.
Czw, 30.09.2010, 19:31
Niech zostanie juĹĽ na zawsze conceptem.
Sob, 02.10.2010, 9:27
Wygląda fajnie, lżej od Murcielago, jeśli to byłby jego następca to rox. W ogóle ciekawy jest imo. Ma jebnięcie.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.