Pią, 02.03.2007, 19:35
Pią, 02.03.2007, 19:39
Pią, 02.03.2007, 19:47
Pią, 02.03.2007, 19:56
Pią, 02.03.2007, 19:57
Pią, 02.03.2007, 19:58
Pią, 02.03.2007, 19:59
Pią, 02.03.2007, 20:03
lordzofmafia napisał(a):
To już wiemy czego zdjęcie jest w temacie o Vectrze D
Muszę przyznac, że samochodzik bardzo mi się podoba. Następca Vectry C będzie czerpał z jego stylistyki. Oby tylko to coupe się ostało.
Kociak moim zdaniem trudno nazwać go następcą Monzy. Raczej Calibry, bo to ona była ostatnim coupe Opla w segmencie D. Monza stała o klasę wyżej. Jej następcą mogłaby być ewentualna Omega coupe.
Pią, 02.03.2007, 20:06
Pią, 02.03.2007, 20:07
Pią, 02.03.2007, 20:44
Pią, 02.03.2007, 22:10
Pią, 02.03.2007, 22:24
Pią, 02.03.2007, 23:51
Sob, 03.03.2007, 7:38
Sob, 03.03.2007, 10:30
Sob, 03.03.2007, 12:28
Sob, 03.03.2007, 12:55
Sob, 03.03.2007, 18:45
kociak napisał(a):Auto ma napÄ™d na cztery koĹ‚a!!
Cichy Asasyn napisał(a):WnÄ™trze prawie seryjne Wink
Nie, 04.03.2007, 22:14