Switch to full style
Samochody koncepcyjne
Wyślij odpowiedź

Giugiaro Vadho hydrogen concept.

Pon, 26.02.2007, 19:59

Image
Giugiaro na zbliĹĽajÄ…cym siÄ™ salonie samochodowym w Genewie przedstawi koncept Vadhò hydrogen concept.Wodorowy koncept ma kosmiczne zastosowania.Silnik umieszczony jest po prawej od strony kierowcy a kabina kierowcy obok silnika.W aucie zmieszczÄ… siÄ™ dwie osoby,jedna za druga.Auto wyposaĹĽone jest w system By-Wire,czyli wyeliminowano połączenia mechaniczne i sterowanie auta odbywa siÄ™ za pomocÄ… joystika ktĂłry połączony jest za pomocÄ… elektroniki z systemem sterujÄ…cym koĹ‚ami.UmoĹĽliwia to lepszÄ… kontrolÄ™ i wyczucie auta.W aucie zaprezentowano nowe logo Giugiaro.

Pon, 26.02.2007, 20:46

Pierwsza mysl; wyglÄ…da jak pojazd dla Batmana :>

Sob, 03.03.2007, 11:10

Auto ma silnik 6.0L V12 z wodorowej limuzyny BMW Hydrogen 7.
Image Image
motorauthority

Sob, 03.03.2007, 12:00

Smerfastyczny...

Bardzo ładne nadwozie :wink:

Sob, 03.03.2007, 17:45

kenji napisał(a):Smerfastyczny...


nowa wersja smerfoteletransportera :mryellow:

Sob, 03.03.2007, 17:51

Prezentuje się cudnie, prócz środkowej części, z ampułą po lewej i wlotami po prawej. Definitywnie wolę klasyczne umieszczenie silnika.
A z przodu wyglÄ…da trochÄ™ jak smart roadster.

Sob, 03.03.2007, 17:51

Fajny :!: tylko z tym silnikiem z boku :? no i mogli by normalna kiere dac a nie kawal wibratora :lol:

Nie, 04.03.2007, 21:57

A na mnie wrażenia nie robi. Żadnego :|

Nie, 04.03.2007, 22:03

Batmobil :lol: Nie wiem, co mam myśleć o tym wozie... Ma ładny tył, ale nic poza tym. Gdyby miał normalną kabinę i niższy przód byłby całkiem sensowny.

Wto, 06.03.2007, 17:37

Image
Image
Image

źródło: jalopnik.com

Wto, 06.03.2007, 18:04

ImageImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage

Źródło: autoweek.com

Wto, 06.03.2007, 20:52

beznadzieja :/ W ogole mi sie nie podoba w szczegolnosci ten silnik z boku :/

Pią, 09.03.2007, 10:24

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Źródło: windingroad.com

Pią, 09.03.2007, 10:38

ten concept ma silnik z boku ? :shock: :wink: przez to może być ciężko z wyważeniem... - nizbyt podoba mi się taki pomysł :roll:

ta kabinka - kapsuła bardzo fajna :twisted:

Pią, 09.03.2007, 11:11

Kobi napisał(a):Image

gdzie ten pan zaglÄ…da? :o

Pią, 09.03.2007, 16:47

Emer napisał(a):gdzie ten pan zaglÄ…da?


ocenia wnetrze :wink:

Pon, 30.04.2007, 22:23

wnetrze czego? :p

Pon, 30.04.2007, 22:27

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C) swisscarsightings

Wto, 01.05.2007, 21:05

Ale nudy... kolejna włoska bryndza... nużą mnie te makaroniarskie pomysły.
kociak napisał(a):UmoĹĽliwia to lepszÄ… kontrolÄ™ i wyczucie auta.
pierdu pierdu - być może w teorii...

Wto, 01.05.2007, 21:23

kabina jak w samolocie, ale pilot jest tylko jeden i musi obslugiwac dwa stery:P
w wyposazeniu opcjonalnym znajduje się mikrofalówka, na zdjęciu widać wnękę na nią 8)
Wyślij odpowiedź