Samochody koncepcyjne
Nie, 08.08.2004, 21:37
Buhahahahahahahahahahahahahaha............ to trzeba mieć fantazję! Buhahaha..........
t.m.
Nie, 08.08.2004, 21:37
Wiecie ĹĽe nawet mi siÄ™ wszytkei podobajÄ…
Nie, 08.08.2004, 21:49
one nadajÄ… sie do filmu
"mamlasiki"
ale ktoś ma zjechaną bryłe
Nie, 08.08.2004, 21:51
Juggernaut mi przypomina Humerra
Nie, 08.08.2004, 21:53
Arya jedynie calkiem fajna

przod mi Fiatem podchodzi
Reszta to kibel...
A Zelo vel Puma....
Nie, 08.08.2004, 21:55
a mi Zelo przypomina Forda Pume , a Lil przypomina mi Smarta
Nie, 08.08.2004, 21:56
Ice napisał(a):Arya jedynie calkiem fajna

przod mi Fiatem podchodzi

A Zelo vel Puma....
Arya i Zelo mają światła z innych samochodów

odpowiednio od Fiata Coupe no i jak Ice napisał od Forda Pumy .
Nie, 08.08.2004, 21:58
I za to juz nie lubie tej firmy, tyle fantazji i na orygiaanlne swiatla nie wystarczylo?
Nie, 08.08.2004, 22:01
Skreślasz firme za to że są światłą z innego samochodu

nie bądź śmieszny
Nie, 08.08.2004, 22:04
Nie skreslam, ale skoro maja tyle finezji to i na swiatla swoje mogli sie wysilic
Nie, 08.08.2004, 22:05
A ile samochĂłd ma elementy z innch aut co ?
Nie, 08.08.2004, 22:07
Ale to nie sa typowe auta, tylko ... kosmodromy

i od nich wymagam oryginalnosci w 100% i kola nawet mogÄ… byc kwadratowe
Nie, 08.08.2004, 22:08
Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha....
Nie, 08.08.2004, 22:09
Benu_Y2K napisał(a):Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha....
Ludzi z DC Design
Nie, 08.08.2004, 22:27
Skąd jest DC Design? Bo mi śmierdzi Rosją na trzysta mil.
Nie, 08.08.2004, 22:34
niewiem czemu ale ja teĹĽ wyczuwam rosje
Nie, 08.08.2004, 22:38
To sÄ… chyba Indie
Pon, 09.08.2004, 7:24
To są Indie. Ta firma ma zawsze chore pomysły. Chyba ani jednego fajnego autka nie zrobili.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.