Switch to full style
Samochody koncepcyjne
Wyślij odpowiedź

DC Design - starsze modele

Nie, 08.08.2004, 21:31

Arka
Image
Image
Image
Arya
Image
Image
Crosstrac
Image
Ikoncept 2003
Image
Infidel
Image
ISA
Image
Image
Juggernaut
Image
Lil
Image
Image
Image
Ra
Image
Image
Zelo
Image

(C) autoindex.org

Nie, 08.08.2004, 21:37

Buhahahahahahahahahahahahahaha............ to trzeba mieć fantazję! Buhahaha..........

t.m.

Nie, 08.08.2004, 21:37

Wiecie ĹĽe nawet mi siÄ™ wszytkei podobajÄ… :P

Nie, 08.08.2004, 21:49

one nadajÄ… sie do filmu
"mamlasiki"
ale ktoś ma zjechaną bryłe

Nie, 08.08.2004, 21:51

Juggernaut mi przypomina Humerra ;)

Nie, 08.08.2004, 21:53

Arya jedynie calkiem fajna ;) przod mi Fiatem podchodzi ;)
Reszta to kibel...
A Zelo vel Puma....

Nie, 08.08.2004, 21:55

a mi Zelo przypomina Forda Pume , a Lil przypomina mi Smarta

Nie, 08.08.2004, 21:56

Ice napisał(a):Arya jedynie calkiem fajna ;) przod mi Fiatem podchodzi ;)

A Zelo vel Puma....


Arya i Zelo mają światła z innych samochodów ;) odpowiednio od Fiata Coupe no i jak Ice napisał od Forda Pumy .

Nie, 08.08.2004, 21:58

I za to juz nie lubie tej firmy, tyle fantazji i na orygiaanlne swiatla nie wystarczylo?

Nie, 08.08.2004, 22:01

Skreślasz firme za to że są światłą z innego samochodu :lol: nie bądź śmieszny

Nie, 08.08.2004, 22:04

Nie skreslam, ale skoro maja tyle finezji to i na swiatla swoje mogli sie wysilic

Nie, 08.08.2004, 22:05

A ile samochĂłd ma elementy z innch aut co ?

Nie, 08.08.2004, 22:07

Ale to nie sa typowe auta, tylko ... kosmodromy ;) i od nich wymagam oryginalnosci w 100% i kola nawet mogÄ… byc kwadratowe ;)

Nie, 08.08.2004, 22:08

Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha....

Nie, 08.08.2004, 22:09

Benu_Y2K napisał(a):Kto takie pskudztwa zaprojektowal Buhahahaha....


Ludzi z DC Design :P

Nie, 08.08.2004, 22:27

Skąd jest DC Design? Bo mi śmierdzi Rosją na trzysta mil.

Nie, 08.08.2004, 22:34

niewiem czemu ale ja teĹĽ wyczuwam rosje

Nie, 08.08.2004, 22:38

To sÄ… chyba Indie

Pon, 09.08.2004, 7:24

To są Indie. Ta firma ma zawsze chore pomysły. Chyba ani jednego fajnego autka nie zrobili.

Pon, 09.08.2004, 7:48

To sie nazywa wesoło,histerycznie wręcz zacząć tydzień... :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Wyślij odpowiedź