Samochody koncepcyjne
Czw, 07.09.2006, 9:23
zródło: AB
Czw, 07.09.2006, 10:20
To jest prawdziwy samochĂłd czy jakaĹ› wizja tylko ?
Czw, 07.09.2006, 10:26
To jest prawdziwe auto. Zostanie pokazane na salonie paryskim po koniec września.
Czw, 07.09.2006, 10:28
Znając życie to znowu jakieś CC bedzie patrząc na ten dośc przydługawy tył
Czw, 07.09.2006, 13:38
Zdjecie przodu niestety male i kiepskiej jakosci:
zrodlo: AB
Czw, 07.09.2006, 15:12
Koszmarnie brzydki i nieciekawy.
Czw, 07.09.2006, 17:04
Co za adekwatna nazwa dla tego samochodu
To cos ma wogóle dach czy przy deszczu trzeba jechać z otwartymi "drzwiami"?
Czw, 07.09.2006, 17:20
Zaraz zaraz,coĹ› mi tu niepasuje,na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta

To w końcu jaka jest nazwa??
Czw, 07.09.2006, 17:24
kociak napisał(a):na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta
To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ…

.
Ciekawy patent z tymi drzwiami, żeby wejść musisz cały samochód otwierać

. Fajna sylwetka, na lans idealny, chociaĹĽ przĂłd niezbyt mi siÄ™ widzi.
Czw, 07.09.2006, 17:38
Cichy Asasyn napisał(a):To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… Wink .
A no tak dopiero zauważyłem
Czw, 07.09.2006, 17:51
Jakos nie widzi mi sie taki woz w gamie Renault
Czw, 07.09.2006, 18:06
typowy concept dla Renault, taki sobie, jak dla mnie zbyt futurystyczny, mało realny.
Czw, 07.09.2006, 21:13
hmmm ciekawe sÄ… te masko-drzwi
Czw, 07.09.2006, 22:18
3,5 litrowy silnik V6. 420 koni mechanicznych, 4.9 sekundy do "setki". Automatyczna skrzynia biegĂłw flik-shift.
Wygląda konkrowersyjnie, ciekawie, ale nie podoba mi sie jest brzydkie poprostu, zbyt wszytko jest jakby wydłużone na siłę
Pią, 08.09.2006, 5:29
Nowa Laguna chyba będzie miała podobny styl przodu - i chodzi o to by ludzików przyzwyczaić wcześniej

by nie reagowali zbyt szokowo
Pią, 08.09.2006, 8:56
Patent z drzwiami jest the best
Pią, 08.09.2006, 9:19
fajny. Podoba mi się. Trochę za "amerykański" w środku, ale jest git.
Lepszy niĹĽ wszystkie audiki i foldzwageny razem do kupy.
Pią, 08.09.2006, 14:22
Krzysiek_75 napisał(a):TrochÄ™ za "amerykaĹ„ski" w Ĺ›rodku
Ke?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.