Switch to full style
Samochody koncepcyjne
Wyślij odpowiedź

Renault Nepta Concept

Czw, 07.09.2006, 9:23

Image

zródło: AB

Czw, 07.09.2006, 10:20

To jest prawdziwy samochĂłd czy jakaĹ› wizja tylko ?

Czw, 07.09.2006, 10:26

To jest prawdziwe auto. Zostanie pokazane na salonie paryskim po koniec września.

Czw, 07.09.2006, 10:28

Znając życie to znowu jakieś CC bedzie patrząc na ten dośc przydługawy tył :/

Czw, 07.09.2006, 13:38

Zdjecie przodu niestety male i kiepskiej jakosci:

Image
zrodlo: AB

Czw, 07.09.2006, 15:12

Koszmarnie brzydki i nieciekawy.

Czw, 07.09.2006, 16:59

Auto nazywa siÄ™ Neptia
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
źróło:autoweek
Ostatnio edytowany przez VW_Marcin, Czw, 07.09.2006, 17:35, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 07.09.2006, 17:04

Co za adekwatna nazwa dla tego samochodu :D
To cos ma wogóle dach czy przy deszczu trzeba jechać z otwartymi "drzwiami"?

Czw, 07.09.2006, 17:20

Zaraz zaraz,coś mi tu niepasuje,na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta :? To w końcu jaka jest nazwa??

Czw, 07.09.2006, 17:24

kociak napisał(a):na aucie widnieje nazwa neptci a na stronie renault pisze nepta

To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… :wink: .

Ciekawy patent z tymi drzwiami, żeby wejść musisz cały samochód otwierać :roll: . Fajna sylwetka, na lans idealny, chociaż przód niezbyt mi się widzi.

Czw, 07.09.2006, 17:38

Cichy Asasyn napisał(a):To jest Nepta tylko napisane takÄ… czcionkÄ… Wink .


A no tak dopiero zauważyłem :oops:

Image

Czw, 07.09.2006, 17:51

Jakos nie widzi mi sie taki woz w gamie Renault :>

Czw, 07.09.2006, 18:06

typowy concept dla Renault, taki sobie, jak dla mnie zbyt futurystyczny, mało realny.

Czw, 07.09.2006, 21:13

hmmm ciekawe sÄ… te masko-drzwi :shock:

Czw, 07.09.2006, 22:18

3,5 litrowy silnik V6. 420 koni mechanicznych, 4.9 sekundy do "setki". Automatyczna skrzynia biegĂłw flik-shift.

Wygląda konkrowersyjnie, ciekawie, ale nie podoba mi sie jest brzydkie poprostu, zbyt wszytko jest jakby wydłużone na siłę

Pią, 08.09.2006, 5:29

Nowa Laguna chyba będzie miała podobny styl przodu - i chodzi o to by ludzików przyzwyczaić wcześniej :x :twisted: by nie reagowali zbyt szokowo :mryellow:

Pią, 08.09.2006, 8:56

Patent z drzwiami jest the best :mryellow:

Pią, 08.09.2006, 9:19

fajny. Podoba mi się. Trochę za "amerykański" w środku, ale jest git.
Lepszy niĹĽ wszystkie audiki i foldzwageny razem do kupy.

Pią, 08.09.2006, 13:53

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) netcarshow

Pią, 08.09.2006, 14:22

Krzysiek_75 napisał(a):TrochÄ™ za "amerykaĹ„ski" w Ĺ›rodku


Ke?
Wyślij odpowiedź