Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 7:00




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
2010 Lamborghini Sesto Elemento 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Pierwsze zdjęcie konceptu, którego zapowiedzią były teasery.
Brak oficjalnych informacji.
Image

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Śro, 29.09.2010, 16:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Szczerze mówiąc, to wygląda jak chińska zabawka dla dzieci. Przywiązanie do linii Murcielago i Reventona rozumiem, aczkolwiek w nich jest coś monumentalnego - tu jak na razie lypa.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 29.09.2010, 19:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Więcej, lepszych zdjęć:

http://www.autogespot.com/nl/item/8947/ ... fotos.html

IMO wygląda jak pół du*y zza krzoka :?


Śro, 29.09.2010, 19:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Śro, 29.09.2010, 22:24
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
johny napisał(a):
Patrząc na zdjęcia tego conceptu i na zdjęcia szpiegoskie na szczeście widać ze nie jest to następca Murcielago, to coś wyglada jak chinska podróba Lambo zbudowana w szopie


Bo to nie miała być prezentacja następcy Murcielago. Lambo miało przedstawić dwa concepty, to wygląda jak zapowiedź Gallardo, a nie Murcie.

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 30.09.2010, 10:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Rozumiem, że lubią nawiązywać do stylistyki myśliwców... ostre, łamane linie i w ogóle... i w Reventonie się to sprawdzało, ale to już wygląda jak auto zaprojektowane przez mistrza origami...

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Czw, 30.09.2010, 11:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Na ĹĽywo w ParyĹĽu
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 30.09.2010, 13:13
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Wyglada jak zabawkowy wieĹ›-tuning. ;)


Czw, 30.09.2010, 17:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Niech zostanie juĹĽ na zawsze conceptem.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Czw, 30.09.2010, 19:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Wygląda fajnie, lżej od Murcielago, jeśli to byłby jego następca to rox. W ogóle ciekawy jest imo. Ma jebnięcie.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Sob, 02.10.2010, 9:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: autoblog.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 02.10.2010, 19:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 116
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Lancia κ Coupe 2.0t
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
S.E.XXXXXXXXXX000 z bliska:

http://www.youtube.com/watch?v=yPlrWRMzG1c

Wersja z angielskim komentarzem: http://www.youtube.com/watch?v=bJGpFJNf5U0

_________________
NAJSZYBSZE SAMOCHODY ŚWIATA / TOP GEAR


Czw, 07.10.2010, 23:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2010 Lamborghini Sesto Elemento
Image

Image

Image

Image

Image

Image
car.blog.br

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 09.01.2013, 12:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018