 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 9:28
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 18 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
mrkramer
Postów: 63
|
 Granice przyzwoitosci
Na poczatek sprostowanie. Specjalnie nie umiescilem tego tematu w dziale OFF TOPIC, bo dotyczy to (w moim odczuciu) pseudo tuningu.
Chodzi o reklame Oleju Elf Evolution i odczucia z nia zwiazane.
Ja wiem ze reklama jest dzwignia handlu i ze mozna czasem fakty nagiac i je troche wyolbrzymic, ale do jasnej cholery (naprawde przepraszam ale to sa najdelikatniejsze slowa jakie cisna mi sie na usta) jak mozna mowic takie bzdury. Przeciez sa pewne granice przyzwoitosci ktorych, nie to ze nie mozna, bo jak sie okazuje mozna, ale nawet nie wypada przekraczac.
Powiedzcie mi drodzy wspolforumowicze czy naprawde jest tak choc w polowie jak na tej reklamie, a mowi ona ze po uzyciu owego oleju moc silnika moze wzrosnac nawet o 50%. Powiedzcie mi, czy ja sie tak nie znam, czy juz tak bardzo robia wode z mozgu ludziom ktorzy poprostu leja to co uslysza w reklamie, zwlaszcza, telewizyjnej.
Zegnajcie filtry powietrza, magnetyzery (umowmy sie na ta chwile ze w sposob niekwestionowany daja wzros mocy), lepsze swiece, intercoolery, uklady wydechowe, kiedy mozemy wlac do silnika olej ELF i na cwierc mili bedziemy, co najmniej w pierwszej 10.
No poprostu jak ja to uslyszalem, to mna tak zatrzeslo ze ...... a z reszta szkoda gadac.
|
| Wto, 20.04.2004, 19:28 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
To chyba jakiś super magiczny olej. Może z lampy naftowej Alladyna?? A tak poważnie, jeżeli rzeczywiście olej jest w stanie dodać mocy to zamyka się to w przedziale 2-3%.
Tak mi sie jeszcze przypomniało. A może ten olej trzaba zamiast paliwa zalać?? 
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Wto, 20.04.2004, 19:48 |
|
 |
|
CoX
Postów: 925
|
To jest tak samo jak z telefonami za złotówkę....
Najlepsi inzynierowie ferarri pracują przez cały rok nad poprawieniem mocy silnika choćby o 3% a tutaj olej co daje 50% hah. Woda z mózgu i koniec. Do sądu z nimi za oszukiwanie ludzi 
|
| Wto, 20.04.2004, 19:50 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Ale te reklamy z samochodami lub jakimiĹ› ulepszaczami sÄ… ostatniÄ… strasznie durnee
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Wto, 20.04.2004, 21:23 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
A co to była za reklama? TV? radio? gazeta? bilbord?
...pytam, bo to pewnie chodzi ło nie o 50-procentowy przyrost mocy, tylko może że zużycie silnika jest mniejsze o 50% albo cuś...
...hmm ;)
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Śro, 21.04.2004, 5:33 |
|
 |
|
Jacub
Postów: 1055 Miejscowość: Pabianice
|
JeĹĽeli to jest reklama z tÄ… muchÄ… to mĂłwiÄ… w niej o 5%.
_________________ http://www.teampoland.prv.pl
internetowy projekt poszukiwania leku na raka
|
| Śro, 21.04.2004, 7:13 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
To chyba było w TV jak dobrze się orientuje .
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 21.04.2004, 7:16 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
To jak wleje ten olej do swojego Palio 1.4 72 KM to wyjdzie wtedy ponad 100 KM na litr 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Śro, 21.04.2004, 17:23 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Aaaa wtedy to będziesz wymiatał tym Palio 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 21.04.2004, 18:00 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Wygrane w draftingach mam jak w banku 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Śro, 21.04.2004, 18:05 |
|
 |
|
mrkramer
Postów: 63
|
Jacub napisał(a): JeĹĽeli to jest reklama z tÄ… muchÄ… to mĂłwiÄ… w niej o 5%.
Tak to prawda.
Bije sie wpiers, ja durny, a raczej gluchy jak pien.
Przepraszam wszystkich za zamieszanie nie jest to 50%, lecz 5%.
W ferworze emocji, o przyroscie mocy dzieki olejowi, cos mnie sie zle uslyszalo.
Jeszcze raz najmocniej wszystkich przepraszam za bzdurna informacje.
Chociaz dalej nie daje wiary, ze olej moze spowodowac wzrost mocy o 5%, ale brzmi to jednak bardziej wiarygopdnie.
Ostatnio edytowany przez mrkramer, Czw, 22.04.2004, 8:44, edytowano w sumie 1 raz
|
| Śro, 21.04.2004, 22:17 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
No też to dzisiaj skumałem że 5 %  po widziałem przed chwila reklame 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 21.04.2004, 22:31 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
No ale było się z czego pośmiać i tak dalej.
Tak naprawdę to raczej niejest on w stanie dodać aż tyle mocy.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Śro, 21.04.2004, 22:32 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
No, wiedziałem że to jakaś pomyłka... ;) Zbyt głupie, aby mogło być prawdziwe :>
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Czw, 22.04.2004, 5:32 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
I nie będzie 100 KM w Palio ... 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Czw, 22.04.2004, 12:23 |
|
 |
|
mrkramer
Postów: 63
|
W zasadzie to niewielka. 
|
| Sob, 24.04.2004, 12:31 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Tylko jedno 0 ... :mrgreen:
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Sob, 24.04.2004, 12:42 |
|
 |
|
sd
|
tak .... ale ta reklama psychologicznie zadzialala ....... wywolala u niektorych oburzenie u niektorych smiech ..... takze jak bedzie w sklepie to wezmie i kupi
|
| Śro, 12.05.2004, 7:49 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 18 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |