Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Pią, 22.04.2005, 22:24

Ale widac ĹĽe na pierwszej fotce to jest VT :roll:

Sob, 23.04.2005, 9:37

DeusZ napisał(a):a te fottki dla was nie wyglÄ…dajÄ… jak montaĹĽ :? dla mnie troche postać "papy" wyglÄ…da nienaturalnie ...


To z Ferrari na pewno nie jest fotomontażem ;) słyszałem , że kiedyś Papież zwiedział fabryke Ferrari i jeździł po fabryce tą Ferrarką ;)

Sob, 23.04.2005, 11:30

el_payaco napisał(a):
markus napisał(a):WyglÄ…da mi to na jakiegoĹ› Citroena...

SM chyba...


Dokładnie, jest to Citroen SM

Nie, 24.04.2005, 12:20

Przed chwilą się dowiedziałem od mamy, że papież jakimś Fiatem jechał... macie jakieś foty??

Nie, 24.04.2005, 12:21

spider napisał(a):Przed chwilÄ… siÄ™ dowiedziaĹ‚em od mamy, ĹĽe papieĹĽ jakimĹ› Fiatem jechaĹ‚... macie jakieĹ› foty??


Pewnie Pandą jechał :lol: :lol: :lol:

[joke]

Nie, 24.04.2005, 12:40

Też widziałem, taki staary, duuży... :D

Nie, 24.04.2005, 12:57

spider napisał(a):Przed chwilÄ… siÄ™ dowiedziaĹ‚em od mamy, ĹĽe papieĹĽ jakimĹ› Fiatem jechaĹ‚... macie jakieĹ› foty??


Image

To ten sam samochodzik, Fiat Campagnola.

Nie, 24.04.2005, 13:06

no i Vw rzeczywiście zbuduje nowe auto Papieżowi... czyli ten VT się spełni:
Image

Nie, 24.04.2005, 14:17

nic nie wiadomo czy zbuduje a przeżywacie jakby to było jakieć cudo auto :?

Nie, 24.04.2005, 14:26

Reanimator napisał(a):nic nie wiadomo czy zbuduje a przeĹĽywacie jakby to byĹ‚o jakieć cudo auto :?


Prezes zarządu VW powiedział na ostatniej konferencji, że jego firma z chęcia zbudowałaby nowy papa-mobile. Można to traktować jako zaproszenie dla papieża na zamówienie nowego auta. Zobaczymy czy je przyjmie :wink:

Nie, 24.04.2005, 14:46

A jakby jeździł dotychczasowym Mercem to by się świat zawalił nie? :| Nie mają na co kasy wydawać, każdy papierz teraz będzie miał nowe samochody na specjalne zamówienie, każdy o wartości 3 mln pln? :| Merc ML dobrze sie prezentował i wcale taki stary nie jest... nie rozumiem po co to całe zamieszanie :|

Nie, 24.04.2005, 14:53

Tomasz napisał(a):A jakby jeĹşdziĹ‚ dotychczasowym Mercem to by siÄ™ Ĺ›wiat zawaliĹ‚ nie? :| Nie majÄ… na co kasy wydawać, kaĹĽdy papierz teraz bÄ™dzie miaĹ‚ nowe samochody na specjalne zamĂłwienie, kaĹĽdy o wartoĹ›ci 3 mln pln? :| Merc ML dobrze sie prezentowaĹ‚ i wcale taki stary nie jest... nie rozumiem po co to caĹ‚e zamieszanie :|


Ja też. Wydaje mi się, że to kolejny krok marketingowy VW, przecież żaden inny producent niemiecki nie wystąpił z taką propozycją. Pewnie Schroeder namówił do tego prezesa zarządu VW :wink:

Nie, 24.04.2005, 15:12

Tomasz napisał(a):Merc ML dobrze sie prezentowaĹ‚ i wcale taki stary nie jest... nie rozumiem po co to caĹ‚e zamieszanie


Dokładnie...kolezna próżność watykanu...malo im jeszcze? :?

Nie, 24.04.2005, 15:19

Ice napisał(a):próżność watykanu...malo im jeszcze? :?
Raczej skromność. Zamiast luksusowym Mercedesem teraz będzie jeździł wózkiem dla ludu. :D :D :D

Nie, 24.04.2005, 16:08

Noname napisał(a):
To ten sam samochodzik, Fiat Campagnola.


Czy wy wiecie że te mała ma racje - to na serio Fiat Campagnola.

Nie, 24.04.2005, 16:11

Cosworth napisał(a):
Noname napisał(a):
To ten sam samochodzik, Fiat Campagnola.


Czy wy wiecie że te mała ma racje - to na serio Fiat Campagnola.


synu co ty gadasz jaka mała :?:
cofnij co napisałes i przeproś :evil:

Nie, 24.04.2005, 16:25

Reanimator napisał(a):
Cosworth napisał(a):
Noname napisał(a):
To ten sam samochodzik, Fiat Campagnola.


Czy wy wiecie że te mała ma racje - to na serio Fiat Campagnola.


synu co ty gadasz jaka mała :?:
cofnij co napisałes i przeproś :evil:


Hahaha No raczej nie jestem twoim synem - i chwała bogu - a co do małej - to tak z uznania do niej - nie cofne i nie przeprosze :) , jestem poprostu pełen podziwu dla niej podała nazwe tego autka, sam sie zastanawiałem co to za wynalazek, mile mnie zaskoczyla

Nie, 24.04.2005, 16:29

Reanimator napisał(a):synu co ty gadasz jaka maĹ‚a :?:
cofnij co napisałes i przeproś :evil:


Rea, bawisz siÄ™ w rycerza? :wink:

Nie, 24.04.2005, 16:31

Tylko siÄ™ o NiÄ… nie pozabijajcie, panowie... :roll:




;);)

Nie, 24.04.2005, 18:11

Uhaha...ja Ci dam mała :twisted:

Dziekuje za uznanie i za obrone :wink:
Wyślij odpowiedź