| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Renault Megane CC II & Megane HTB Tuning https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=502 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Spark^ [ Pią, 30.01.2004, 20:51 ] |
| Temat postu: | |
Ten po tunigu jest oj***ny w kosmos, a i te CC jest cudne :mrgreen: |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 30.01.2004, 20:53 ] |
| Temat postu: | |
Chyba będe zbierał na CC |
|
| Autor: | Tomasz [ Pią, 30.01.2004, 20:56 ] |
| Temat postu: | |
Hmm... no to CC jest niodne - bomba foty !! A co do tego po tuningu... poza felgami, ktĂłre sÄ… na prawdÄ™ fajne, nie wiele mi siÄ™ tam podoba :( |
|
| Autor: | TABLICOMAN [ Sob, 31.01.2004, 8:18 ] |
| Temat postu: | |
Ale zawaliste to po tuningu Magane coooooooooooooooollllllll Poprostu miodzio ciekawe ile kasy włożyłw taki tuning |
|
| Autor: | eF [ Sob, 31.01.2004, 12:01 ] |
| Temat postu: | |
A mnie sie nie za bardzo podoba CC - ma za wielki tyłek...Duuużo mu brakuje do sexapilu tyłu wersji 3D/5D. A ten tuning to ja może przemilcze...Nie znosze aut Renault po tuningu! |
|
| Autor: | ToHrn [ Sob, 31.01.2004, 15:19 ] |
| Temat postu: | |
Dla mnie ta MII po tuningu to poraĹĽka |
|
| Autor: | Tomasz [ Sob, 31.01.2004, 17:30 ] |
| Temat postu: | |
No cóż, zdarza się że ludzie krzywdzą auta, a my nic na to nie możemy poradzić :( |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 31.01.2004, 17:53 ] |
| Temat postu: | |
Mogłem to umieścić te 3 zdjęcia tuningu Megane w temacie "jestem cieciem i skrzywdziłem swoje auto " |
|
| Autor: | Spark^ [ Sob, 31.01.2004, 18:09 ] |
| Temat postu: | |
Patrzę, że jestem odmieńcem |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 31.01.2004, 18:30 ] |
| Temat postu: | |
Tak myślałem że będziecie mówić tak o tym tuningu a co z CC ? jak się podoba |
|
| Autor: | Spark^ [ Sob, 31.01.2004, 18:37 ] |
| Temat postu: | |
Mi się podoba, ale mam małe zastrzeżenia do tyłu. |
|
| Autor: | TABLICOMAN [ Sob, 31.01.2004, 20:57 ] |
| Temat postu: | |
A mi sę mało że podoba to jeszcze nie mam żadnych zastrzeżeń |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Sob, 31.01.2004, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
CC jest śliczne, szczególnie z tą jasną tapicerką. Co do tego pseudo tuningu to brak mi słów by opisać tą tandetę. Totalna porażka. |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 31.01.2004, 22:30 ] |
| Temat postu: | |
Pewnie że śliczne jest to CC i ten daszek przeszklony |
|
| Autor: | TABLICOMAN [ Nie, 01.02.2004, 8:10 ] |
| Temat postu: | |
Ogulnie mówiąc to zdjęcie tego CC to jest zrobione w Polsce bo obok nie których stają na polskich blaszkach |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|