Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Renault Megane CC II & Megane HTB Tuning
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=502
Strona 1 z 1

Autor:  Kobi [ Pią, 30.01.2004, 20:49 ]
Temat postu:  Renault Megane CC II & Megane HTB Tuning

http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20018.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20017.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20020.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20021.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20019.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20016.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20015.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20014.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20013.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20012.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20011.jpg
http://www.clubster.pl/meganecc/obraz%20010.jpg
by Hanczar

HTB Tuning
http://tuning-auto.com/images/news/big/ ... rzone1.jpg
http://tuning-auto.com/images/news/big/ ... rzone2.jpg
http://tuning-auto.com/images/news/big/ ... rzone3.jpg
Copyright (C) tuning-auto

Autor:  Spark^ [ Pią, 30.01.2004, 20:51 ]
Temat postu: 

Ten po tunigu jest oj***ny w kosmos, a i te CC jest cudne :mrgreen:

Autor:  Kobi [ Pią, 30.01.2004, 20:53 ]
Temat postu: 

Chyba będe zbierał na CC :twisted: CUDDDD

Autor:  Tomasz [ Pią, 30.01.2004, 20:56 ]
Temat postu: 

Hmm... no to CC jest niodne - bomba foty !!
A co do tego po tuningu... poza felgami, ktĂłre sÄ… na prawdÄ™ fajne, nie wiele mi siÄ™ tam podoba :(

Autor:  TABLICOMAN [ Sob, 31.01.2004, 8:18 ]
Temat postu: 

Ale zawaliste to po tuningu Magane coooooooooooooooollllllll
Poprostu miodzio ciekawe ile kasy włożyłw taki tuning

Autor:  eF [ Sob, 31.01.2004, 12:01 ]
Temat postu: 

A mnie sie nie za bardzo podoba CC - ma za wielki tyłek...Duuużo mu brakuje do sexapilu tyłu wersji 3D/5D. A ten tuning to ja może przemilcze...Nie znosze aut Renault po tuningu!

Autor:  ToHrn [ Sob, 31.01.2004, 15:19 ]
Temat postu: 

Dla mnie ta MII po tuningu to porażka :( , nawet te felgi są kiepskie, a ich rozmiar to chyba taki jak Starze 1142. Totalny przerost formy nad treścią.

Autor:  Tomasz [ Sob, 31.01.2004, 17:30 ]
Temat postu: 

No cóż, zdarza się że ludzie krzywdzą auta, a my nic na to nie możemy poradzić :(

Autor:  Kobi [ Sob, 31.01.2004, 17:53 ]
Temat postu: 

Mogłem to umieścić te 3 zdjęcia tuningu Megane w temacie "jestem cieciem i skrzywdziłem swoje auto " :lol:

Autor:  Spark^ [ Sob, 31.01.2004, 18:09 ]
Temat postu: 

Patrzę, że jestem odmieńcem :P Mi się podoba ta wariacja Carzone'a, ale mam jedno zastrzeżenie - za dużo tych wlotów w błotnikach i to psuje jego ogólna ocenę.

Autor:  Kobi [ Sob, 31.01.2004, 18:30 ]
Temat postu: 

Tak myślałem że będziecie mówić tak o tym tuningu a co z CC ? jak się podoba

Autor:  Spark^ [ Sob, 31.01.2004, 18:37 ]
Temat postu: 

Mi się podoba, ale mam małe zastrzeżenia do tyłu.

Autor:  TABLICOMAN [ Sob, 31.01.2004, 20:57 ]
Temat postu: 

A mi sę mało że podoba to jeszcze nie mam żadnych zastrzeżeń

Autor:  lordzofmafia [ Sob, 31.01.2004, 21:08 ]
Temat postu: 

CC jest śliczne, szczególnie z tą jasną tapicerką. Co do tego pseudo tuningu to brak mi słów by opisać tą tandetę. Totalna porażka.

Autor:  Kobi [ Sob, 31.01.2004, 22:30 ]
Temat postu: 

Pewnie że śliczne jest to CC i ten daszek przeszklony :) a coś dużo tego miejsca na tylnie rejestracje ogólnie ładnie się prezentuje :)

Autor:  TABLICOMAN [ Nie, 01.02.2004, 8:10 ]
Temat postu: 

Ogulnie mówiąc to zdjęcie tego CC to jest zrobione w Polsce bo obok nie których stają na polskich blaszkach

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/