Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

2015 Oettinger Volkswagen Golf R

Pon, 18.05.2015, 17:50

Firma Oettinger przygotwała ekstremalny pakiet dla Golfa R. 2.5 litrowy silnik TFSI z Audi zostawł wzmocniony do 500 KM ! (niestety w jaki sposób tego dokonano, producent nie podał) Przyspieszenie od 0-100 km/h w 3,4 s, prędkość maksymalna 300 km/h. O dobre prowadzenie dba regulowane zawieszenie KW.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image ImageImage

Źródło: carscoops.com

Re: 2015 Oettinger Volkswagen Golf R

Sob, 23.05.2015, 16:48

Zmiany wizualnie jak z najgorszego wieś tuningu. Mnie jednak najbardziej ciekawi na ile tysięcy kilometrów przewidują żywotność silnika. ;)

Re: 2015 Oettinger Volkswagen Golf R

Pią, 30.09.2016, 12:19

Widziałem ten samochód na żywo i zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Żałowałem, że nie zrobili tego na wersji 3d, ale mimo tego jestem na TAK.
Dekory w środku to jedyny słaby (lub wręcz tragiczny) element wszystkich modyfikacji.

Myślę, że rozwodzenie się nad żywotnością silnika nie ma najmniejszego sensu. Każdy wie po co takie samochody powstają :)
Wyślij odpowiedź