Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera?
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=39710
Strona 1 z 1

Autor:  hiob [ Pią, 14.03.2014, 10:38 ]
Temat postu:  Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera?

Zdecydowałem się na kupno nowych kół do mojego auta i aktualnie mój wybór ogranicza się do dwóch propozycji: Avant Garde 359-style in black i O.Z. Ultraleggera HLT. O.Z. chyba mi się bardziej podobają, ale są ok. 600 dolarów droższe. Avant Garde można kupić za $999-$1099, O.Z za $1696.

Najchętniej zmieniłbym też przy okazji rozmiar kół na 19x9 z przodu i19x10 z tyłu. Teraz mam niemal nowe opony 245/39 i 265/35, które da się założyć na szersze felgi, ale później wymieniłbym je na 265/35 z przodu i 295/30 z tyłu. Zawsze się przyda trochę więcej trakcji.

Czy ktoś się orientuje jaki "offset" będę potrzebował z szerszymi kołami?

Avant Garde:

http://www.ebay.com/itm/19-Avant-Garde-M310-Wheels-Set-BMW-E60-M5-540-550-E63-M6-M5-650-840-850-/380847203495?pt=Motors_Car_Truck_Wheels&vxp=mtr&hash=item58ac4324a7

http://www.pyspeed.com/Avant-Garde-BMW-Type-359-ZCP-Style-19-inch-Wheel-p/avg-359-bmw.htm

O.Z.:

http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseUpServlet?target=runWheelSearch&initialPartNumber=W0180320253B&wheelMake=O.Z.&wheelModel=Ultraleggera+HLT&wheelFinish=Black+Painted&showRear=yes&selectedRear=W0180520053B&autoMake=BMW&autoModel=M3+Sedan&autoYear=2008&autoModClar=&filterFinish=Black&filterSize=19&filterBrand=All&filterSpecial=false&filterNew=All&filterWeight=All&sort=Price

Co radzicie? Jakie, Waszym zdaniem, koła będą wyglądały lepiej na 4-drzwiowym sedanie w kolorze silverstone II (srebrny z lekkim, niebieskim odcieniem)?

Autor:  Ice [ Pią, 14.03.2014, 17:28 ]
Temat postu:  Re: Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera?

Pierwsza propozycja jest genialna.

Autor:  hiob [ Sob, 15.03.2014, 2:05 ]
Temat postu:  Re: Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera?

Ice napisał(a):
Pierwsza propozycja jest genialna.


To był mój pierwszy wybór, a potem zacząłem się zastanawiać... w końcu kupiłem coś zupełnie innego. :lol: Nie jestem do końca przekonany jak to będzie wyglądać na samochodzie, ale jak nie zobaczę na własne oczy, to nie będę wiedział, a cena była naprawdę dobra:

http://www.tirerack.com/wheels/WheelClo ... sort=Price

Koła będą w domu w poniedziałek, pewnie je założę w czwartek, chyba, że po obejrzeniu ich wyślę je z powrotem do Tire Rack. :mryellow:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/