| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera? https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=39710 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hiob [ Pią, 14.03.2014, 10:38 ] |
| Temat postu: | Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera? |
Zdecydowałem się na kupno nowych kół do mojego auta i aktualnie mój wybór ogranicza się do dwóch propozycji: Avant Garde 359-style in black i O.Z. Ultraleggera HLT. O.Z. chyba mi się bardziej podobają, ale są ok. 600 dolarów droższe. Avant Garde można kupić za $999-$1099, O.Z za $1696. Najchętniej zmieniłbym też przy okazji rozmiar kół na 19x9 z przodu i19x10 z tyłu. Teraz mam niemal nowe opony 245/39 i 265/35, które da się założyć na szersze felgi, ale później wymieniłbym je na 265/35 z przodu i 295/30 z tyłu. Zawsze się przyda trochę więcej trakcji. Czy ktoś się orientuje jaki "offset" będę potrzebował z szerszymi kołami? Avant Garde: http://www.ebay.com/itm/19-Avant-Garde-M310-Wheels-Set-BMW-E60-M5-540-550-E63-M6-M5-650-840-850-/380847203495?pt=Motors_Car_Truck_Wheels&vxp=mtr&hash=item58ac4324a7 http://www.pyspeed.com/Avant-Garde-BMW-Type-359-ZCP-Style-19-inch-Wheel-p/avg-359-bmw.htm O.Z.: http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseUpServlet?target=runWheelSearch&initialPartNumber=W0180320253B&wheelMake=O.Z.&wheelModel=Ultraleggera+HLT&wheelFinish=Black+Painted&showRear=yes&selectedRear=W0180520053B&autoMake=BMW&autoModel=M3+Sedan&autoYear=2008&autoModClar=&filterFinish=Black&filterSize=19&filterBrand=All&filterSpecial=false&filterNew=All&filterWeight=All&sort=Price Co radzicie? Jakie, Waszym zdaniem, koła będą wyglądały lepiej na 4-drzwiowym sedanie w kolorze silverstone II (srebrny z lekkim, niebieskim odcieniem)? |
|
| Autor: | Ice [ Pią, 14.03.2014, 17:28 ] |
| Temat postu: | Re: Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera? |
Pierwsza propozycja jest genialna. |
|
| Autor: | hiob [ Sob, 15.03.2014, 2:05 ] |
| Temat postu: | Re: Avant Garde 359 czy O.Z. Ultraleggera? |
Ice napisał(a): Pierwsza propozycja jest genialna. To był mój pierwszy wybór, a potem zacząłem się zastanawiać... w końcu kupiłem coś zupełnie innego. http://www.tirerack.com/wheels/WheelClo ... sort=Price Koła będą w domu w poniedziałek, pewnie je założę w czwartek, chyba, że po obejrzeniu ich wyślę je z powrotem do Tire Rack. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|