Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=37970
Strona 1 z 1

Autor:  Kobi [ Wto, 05.03.2013, 14:15 ]
Temat postu:  2013 Mansory Ferrari F12 Stallone

Mansory ma w zanadrzu jest kilka projektów przygotowanych na salon w Genewie. To jeden z nich. F12 Stallone. Jeśli ktoś pamięta jak wyglądało 599 z przydomkiem Stallone od Mansory spodziewa się tego co zobaczy ;) Mansory znacząco przerobił F12. Nowe są zderzaki, dyfuzor, spojlery, a nawet otwory wentylacyjne. Wszystko wykonane z włókna węglowego. Zmieniono również koła na 21 cali z przodu oraz 22 cali z tyłu. W środku również Mansory nie pożałowało swoich "ulepszeń", czerwono - czarne obszycia i te kiczowato wyglądające czerwone nawiewy. Czy można poprawiać ideał ? Według Mansory tak, więc i pod maską nieco zmieniono. Przeprogramowano ECU 12 cylindrowego silnika oraz wymieniono układ wydechowy co poskutkowało przyrostem mocy o 35 KM oraz momentu o 35 Nm co daje 775 KM i 725 Nm


Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

Autor:  Alfisti4ever [ Wto, 05.03.2013, 14:16 ]
Temat postu:  Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone

Jak można oszpecić tak piękne auto :/ :evil:

Autor:  Michae [ Wto, 05.03.2013, 16:49 ]
Temat postu:  Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone

Mansory. Nie trzeba nic więcej dodawać ;)

Poza tym chciałbym dowiedzieć się, kim jest ten ktoś o guście noworuskiego alfonsa, który dowodzi stylistami tej pseudo-prestiżowej firmy, bądź w pojedynkę psuje każde auto, za jakie się weźmie :lol:

Autor:  choopster [ Wto, 05.03.2013, 18:17 ]
Temat postu:  Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone

Czyli jestem noworuskim alfonsem ? :lol: :lol: bo ostatnio projekty Mansory nawet mi się podobają, stare Stallone jest okej i to generalnie też jest niezłe. Fakt, idealnie nie, ale generalnie mógłbym jeździć.

I nie rozumiem stwierdzenia pseudo-prestiżowa firma... to, że robi auta kontrowersyjne, nie oznacza że jest pseudo-prestiżowa - bo to jeden z najbardziej prestiżowych tunerów na świecie, a że robi auta które większości się nie podobają nie zmienia faktu prestiżu.

Autor:  Michae [ Wto, 05.03.2013, 22:38 ]
Temat postu:  Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone

Sorry chop, ale z takim gustem niestety mi się kojarzy wygląd tych aut, najwięcej takich szukać w Moskwie lub podobnie 'zagospodarowanym' Baku i Ałmaty albo jeszcze w Dubaju :mryellow: Ostatnio nie było tak źle, do czego przyzwyczaili, ale ich projekty sprzed 2-3 lat to katastrofa, do dziś mam przed oczami ten koszmarny widok G-Klasy od Mansory... :wink: W każdym razie nie czuj się urażony, tego 'noworuskiego alfonsa' kierowałem do stylisty, bo co innego, gdy komuś się w miarę spodoba dany projekt tej firmy, a co innego, gdy się go samemu tworzy. Nie wiem, co styliście Mansory siedzi w głowie.

Autor:  choopster [ Wto, 05.03.2013, 22:51 ]
Temat postu:  Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone

Spooko, mam dystans do siebie :)

Nowe Mansory to najbardziej Dubaj i Monako, w Rosji właśnie mało tego widać... a w Dubaju i Monako ostatnio jest fala na tego tunera. I zgadzam się, mają pełno projektów mega przesadzonych, chociażby Panamere C-One czy jak jej tam... ale są to głównie stare wypusty, od jakiegoś czasu ich projekty zaczynają do mnie trafiać a oba Stallone serio mi się podobają :) no ale podobno o gustach się nie dyskutuje :wink:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/