| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=3&t=37970 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Alfisti4ever [ Wto, 05.03.2013, 14:16 ] |
| Temat postu: | Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone |
Jak można oszpecić tak piękne auto |
|
| Autor: | Michae [ Wto, 05.03.2013, 16:49 ] |
| Temat postu: | Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone |
Mansory. Nie trzeba nic więcej dodawać Poza tym chciałbym dowiedzieć się, kim jest ten ktoś o guście noworuskiego alfonsa, który dowodzi stylistami tej pseudo-prestiżowej firmy, bądź w pojedynkę psuje każde auto, za jakie się weźmie |
|
| Autor: | choopster [ Wto, 05.03.2013, 18:17 ] |
| Temat postu: | Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone |
Czyli jestem noworuskim alfonsem ? I nie rozumiem stwierdzenia pseudo-prestiżowa firma... to, że robi auta kontrowersyjne, nie oznacza że jest pseudo-prestiżowa - bo to jeden z najbardziej prestiżowych tunerów na świecie, a że robi auta które większości się nie podobają nie zmienia faktu prestiżu. |
|
| Autor: | Michae [ Wto, 05.03.2013, 22:38 ] |
| Temat postu: | Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone |
Sorry chop, ale z takim gustem niestety mi się kojarzy wygląd tych aut, najwięcej takich szukać w Moskwie lub podobnie 'zagospodarowanym' Baku i Ałmaty albo jeszcze w Dubaju |
|
| Autor: | choopster [ Wto, 05.03.2013, 22:51 ] |
| Temat postu: | Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone |
Spooko, mam dystans do siebie Nowe Mansory to najbardziej Dubaj i Monako, w Rosji właśnie mało tego widać... a w Dubaju i Monako ostatnio jest fala na tego tunera. I zgadzam się, mają pełno projektów mega przesadzonych, chociażby Panamere C-One czy jak jej tam... ale są to głównie stare wypusty, od jakiegoś czasu ich projekty zaczynają do mnie trafiać a oba Stallone serio mi się podobają |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|