Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 13:51




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
2013 Mansory Ferrari F12 Stallone 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
Mansory ma w zanadrzu jest kilka projektów przygotowanych na salon w Genewie. To jeden z nich. F12 Stallone. Jeśli ktoś pamięta jak wyglądało 599 z przydomkiem Stallone od Mansory spodziewa się tego co zobaczy ;) Mansory znacząco przerobił F12. Nowe są zderzaki, dyfuzor, spojlery, a nawet otwory wentylacyjne. Wszystko wykonane z włókna węglowego. Zmieniono również koła na 21 cali z przodu oraz 22 cali z tyłu. W środku również Mansory nie pożałowało swoich "ulepszeń", czerwono - czarne obszycia i te kiczowato wyglądające czerwone nawiewy. Czy można poprawiać ideał ? Według Mansory tak, więc i pod maską nieco zmieniono. Przeprogramowano ECU 12 cylindrowego silnika oraz wymieniono układ wydechowy co poskutkowało przyrostem mocy o 35 KM oraz momentu o 35 Nm co daje 775 KM i 725 Nm


Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 05.03.2013, 14:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
Jak można oszpecić tak piękne auto :/ :evil:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Wto, 05.03.2013, 14:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
Mansory. Nie trzeba nic więcej dodawać ;)

Poza tym chciałbym dowiedzieć się, kim jest ten ktoś o guście noworuskiego alfonsa, który dowodzi stylistami tej pseudo-prestiżowej firmy, bądź w pojedynkę psuje każde auto, za jakie się weźmie :lol:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Wto, 05.03.2013, 16:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
Czyli jestem noworuskim alfonsem ? :lol: :lol: bo ostatnio projekty Mansory nawet mi się podobają, stare Stallone jest okej i to generalnie też jest niezłe. Fakt, idealnie nie, ale generalnie mógłbym jeździć.

I nie rozumiem stwierdzenia pseudo-prestiżowa firma... to, że robi auta kontrowersyjne, nie oznacza że jest pseudo-prestiżowa - bo to jeden z najbardziej prestiżowych tunerów na świecie, a że robi auta które większości się nie podobają nie zmienia faktu prestiżu.


Wto, 05.03.2013, 18:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
Sorry chop, ale z takim gustem niestety mi się kojarzy wygląd tych aut, najwięcej takich szukać w Moskwie lub podobnie 'zagospodarowanym' Baku i Ałmaty albo jeszcze w Dubaju :mryellow: Ostatnio nie było tak źle, do czego przyzwyczaili, ale ich projekty sprzed 2-3 lat to katastrofa, do dziś mam przed oczami ten koszmarny widok G-Klasy od Mansory... :wink: W każdym razie nie czuj się urażony, tego 'noworuskiego alfonsa' kierowałem do stylisty, bo co innego, gdy komuś się w miarę spodoba dany projekt tej firmy, a co innego, gdy się go samemu tworzy. Nie wiem, co styliście Mansory siedzi w głowie.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Wto, 05.03.2013, 22:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: 2013 Mansory Ferrari F12 Stallone
Spooko, mam dystans do siebie :)

Nowe Mansory to najbardziej Dubaj i Monako, w Rosji właśnie mało tego widać... a w Dubaju i Monako ostatnio jest fala na tego tunera. I zgadzam się, mają pełno projektów mega przesadzonych, chociażby Panamere C-One czy jak jej tam... ale są to głównie stare wypusty, od jakiegoś czasu ich projekty zaczynają do mnie trafiać a oba Stallone serio mi się podobają :) no ale podobno o gustach się nie dyskutuje :wink:


Wto, 05.03.2013, 22:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018