Switch to full style
Wszelkiej maści modyfikacje samochodów, zarówno mające na celu podniesienie mocy, jak i atrakcyjności, a także nieseryjne wersje nadwoziowe, Kit-Cary, etc
Wyślij odpowiedź

Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 14:43

[b]Podpinamy temat i wrzucajmy tu foty samochodów spotkanych na ulicach naszych miast, na których warto zawiesić oko ze względu na przeprowadzone modyfikacje. Do tematu dorzucajmy zdjęcia własne oraz rzucajmy tu również foto z neta, jak ktoś trafi jakieś pojedyncze zdjęcia bez info nie nadające się do założenia odrębnego tematu.

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 20:13

a moga byc zdjecia z netu ?

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 20:29

No właśnie też się nad tym zastanawiam ;) W naszym cudownym kraju ciężko spotkać coś profesjonalnie stuningowanego. Częściej można spotkać wieś Calibre LPG power niż coś ciekawie stuningowanego chyba, że na wszelkiej maści zlotach. Co na to inni ? Ja bym wrzucał, ale z umiarem oczywiście :>

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 21:46

drakor napisał(a):a moga byc zdjecia z netu ?


Jeśli własne foty, które zrobiłeś no to jasne :lol: Napisałem - spotkania trzeciego stopnia - czyli coś jak "jakie fajne auta widziałeś", ale wyłącznie dotyczące samochodów po tuningu. Nie widzę w tym nic skomplikowanego.

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 22:36

Ja bym nawet był za tym pomysłem o zdjęciach z netu (tyle że zdjęciach naprawdę wyselekcjonowanych i pokazujących coś konkretnego a nie pięć galerii ze zlotu spod Tesco wrzuconych przez 12latków, którzy przejeżdżali tam na skuterze). Dlaczego? A dlatego, że temat w obecnej postaci IMO za długo nie pociągnie.
Ja mieszkając od ponad roku w Wawie zrobiłem może 2-3 zdjęcia autom, które bym w tym temacie widział. Częsciej niż dobry tuning można na ulicy spotkać Bentleya :/

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 22:44

Tapir napisał(a):CzÄ™sciej niĹĽ dobry tuning moĹĽna na ulicy spotkać Bentleya
i o to chodzi - niech to będą nasze zdjęcia, może być mało, ale totalne perełki

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 22:45

No to wrzucajmy tu również foto z neta, jak ktoś trafi jakieś pojedyncze zdjęcia bez info nie nadające się do założenia odrębnego tematu.

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 22:46

Można wrzucać foty z neta?

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 23.06.2009, 22:49

Ja także jestem za możliwością dawania zdjęć z neta, po prostu bywa tak, że trafiają się jakieś pojedyńcze zdjęcia z których nie sposób zrobić osobnego tematu, a przedstawiają jakiś znakomicie przerobiony samochód.

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Czw, 25.06.2009, 22:36

To co powiecie na to:
Image

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Pią, 26.06.2009, 13:25

RR ltd Co. napisał(a):To co powiecie na to:


viewtopic.php?f=3&t=1502&start=4620
choćby za same "oskrzela" z przodu ;)

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Pią, 26.06.2009, 13:27

No ja bym znowu nie przesadzał z tym że tjunink, skrzela faktycznie mogą się nie podobać, ale na tle większości zwieśniaczonych SC na naszych drogach ten prezentuje się dobrze, podobają mi się felgi.

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Pią, 26.06.2009, 14:54

Również za głupie naklejki z tyłu i brzydki kolor nadwozia. ;) Szkoda, że nie ma zdjęcia przodu, ale pewnie nie wyglądał lepiej. Wzór felg ładny, ale siłą rzeczy w takim rozmiarze zawsze będą pociesznie wyglądały.

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 15:39

Bardzo przypadł mi do gustu ten Żuczyna

Image
rejestracje.blog.pl

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 17:43

Bardzo modne zestawienie :wink:
Ogólnie, to Żuk w tym egzemplarzu miło zaciesza oczy :wink:

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 17:59

Dobrze, że są jeszcze zapaleńcy którzy potrafią coś zrobić nawet z takiego auta jak poczciwy Żuk. Ostatnio na TVN turbo był żuk na podwozi od Uaza 4x4. Podobno właściciel wszędzie nim wjedzie ;)

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 19:35

Fajnie wygląda ten żuczek 8) A opony prawie wyścigowe :lol:

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 20:47

a mnie siÄ™ ciÄ…gle marzy fajnie zrobiony Tarpan :roll: :cry:

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 20:54

RR ltd Co. napisał(a):a mnie siÄ™ ciÄ…gle marzy fajnie zrobiony Tarpan :roll: :cry:

Nie jesteś sam. Chciałem od dziadka zabrać Tarpana z początku lat produkcji i zrobić go, ale niestety został zezłomowany ;(...

Re: Tuning - spotkania trzeciego stopnia

Wto, 21.07.2009, 21:00

Niestety przy tak próchniejącym samochodzie to od groma roboty... a może by tak epoksydowy kit-car na bazie jakiejś współczesnej terenówki?
Wyślij odpowiedź